Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

supernatural_55

Galiba dun savas kartalla anlasmis yazmisti birisi selo.gerci sercan da kasimpasayla anlasti yaziyodu ayni yazi o yuzden ben olabilirlik acisindan pek olumlu bakmamistim:))

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Ant55 - 12 Ocak 2011, 01:16:20
Eğer böyleyse samimiyetle tebrik ediyorum yönetimi, fiyatta anlaşamadık denseydi çoktan başkaları havada kapmıştı. Ama hala bu billy muamma :( Tamam bu ligin üstünde olma ihtimali var ama bu adamın hiç gol atamama ihtimali de var, bize net adam lazım, bu saatten sonra aldığın adamın atacağı gol sayısını aşağı yukarı tahmin edebilmelisin. Yine kumar oynadık.
şöylede bı gercek var abı samsunlular kumarı ıyı oynar  ;)

AntZ

Alıntı yapılan: Burak - 12 Ocak 2011, 01:16:36
la ne karamsar adamsın selo yaaa   :D :D :D  zenkeyle niye olmasın abi 7 golü ben atmadım ya zenke bank asya düzeyinde çok iyi bir oyuncu bence  . billy gelirse bence işlem tamamdır. tabi yedek forvette alınması lazım

İyi de yanında iyi, hareketli bir forvet olursa Zenke büyük tehdit, aksi halde Zenke de verimsiz olur. Bence kartallı Ogunseye de kötü oyuncu değil ama tek başına kaldığında durumları ortada.

Ayberk

Bence uzun bir forvetin yanında, agbetu da yedek bir forvet olarak değerlendirilecek 2. yarıda, ingiliz modeli 1 uzun-1 kısa forvet. Ha bizimkiler ne kadar becerir o tartışılır :D

KareAs55

bu saatden sonra vurduğu gol olan adamı bulmamız çok zor ya parayı basıp alıcaz yada kumar oynucaz.

Ollivanders

Kardesim zenkenin çok etkili oldugu 5 maç gostersene bana ? Hangi maçlarda oyunu domine etti. Nasıl bu ligin ustunde. Tavşanlı da gelip izleseydin keske . Bir alt ligden gelip de zenkeye karsı oynayan o 35 numara zenkeyi hallaç pamugu gibi attı bir tarafa. Ben zenkenin dusundugun kadar iyi olmadıgını dusunuyorum. Rize maçında gol attı diye iyi oluyorsa orası ayrı. Bu adam onunde seken topu daglara taşlara atan adam. Bu bir pozisyonla kalsa yine iyi. 7 gol attı diye bir adama iyi damgası vurmam ben . Cıkarsın bizi super lige oyle konusalım. Zenke bence medyanın şişirmesidir. Ha tamam kotu futbolcu degildir ama denildigi gibi genç yıldız da degildir.

Ayberk

supernatural_55

Biz en buyuk kumari ipleri kalparin eline vererek oynadik zaten...All in...

KareAs55

Başlasın artık şu maçlar  yoksa kafayı yicez burda  :)

55.hakan

Zenke'yi sadece Karşıyaka maçında izleyemedim.Zenke maç içerisinde genelde tutuk olan zaman zaman parlayan keyfi oldu mu oynayan bir futbolcu.Kesinlikle güvenmem ona.

merkez

Alıntı yapılan: brigand55 - 12 Ocak 2011, 01:09:37
merkez abicim sen niye üstüne alındın anlayamadım. ben kavak_55'in yorumuna cevaben yazdım.  :o ben geleceğe umutla bakamıyorum şuan, bakamamda şu şartlarda. bakan varsa ne mutlu. polyanacılık oynayamam dedim çünkü şuan geleceğe umutla bakmak o oluyor bana göre.

kusura bakma öyleyse,rahmetlinin deyimiyle ''içselleştirdim'' demek ki mevzuyu .geleceğe umutla bakamamak elbette hepimizin ortak sıkıntısı,umarım her şey bizim için güzel olur.

lucarelli

holigan5565

Alıntı yapılan: supernatural_55 - 12 Ocak 2011, 01:18:28
Galiba dun savas kartalla anlasmis yazmisti birisi selo.gerci sercan da kasimpasayla anlasti yaziyodu ayni yazi o yuzden ben olabilirlik acisindan pek olumlu bakmamistim:))

DÜN AKS TV DE SPOR PROGRAMINDA DEDİLER KAMPTAKİ YAZAR YUSUF ZİYA SÖYLEDİ HALK GAZETESİNDEN

**KaR6**

zenke'nin bana göre 7 değil 2 golü var, biri altay'a biri de rize'ye.. 6 puan yapar, 27 puan almış bi takımda tek basına 6 puan fena sayılmaz..

bu demek değil ki çok iyi yada çok kötü.. şahsi fikrim potansiyeline ulaşmadığı kanısında.. kampı iyi geçirirse ve özel hayatına dikkat ederse tek basına gol yapabilecek kapasitesi var.. billy gelirse iyi ikili olurlar, özellikle ufuk'un performansıyla daha rahat gol buluruz.. önemli olan ortadaki 3 lünün performansı.. Murat ve Hakan'ın kesileceğini sanmıyorum.. Aldıgımız adamlardan Turgay'ın yerine oynayacak olan oyuncunun oyunun iki tarafını da oynayabilen, gerektiğinde şutuna da güvenebilen bir oyuncu olması lazım.. dilaver ya da gelirse kevin bu özelliklere sahipse çok iyi olacak.. savunma ise şu anda soru işareti.. şu azeri balası gelirse belki biraz rekabet olur.. Musa Büyük'ün katkısı daha iyi bir Adem izlememiz yönunde olur en fazla.. hiç değilse o da formanın zorlaştıgını anlar ve daha iyi çalışır.. stoperlerden biri Kemal ama diğer forma ya Kenan'ın ya Ersin'in.. Ersin geçen sene 2. devre iyi oynamıştı, bu sene de öyle olursa ne ala.. Olmazsa Kenan'ın tecrübesine güvenmeye devam edeceğiz demektir..

şimdilik durum bu, bir iki gün daha geçsin, transferler netleşsin, daha net konusabileceğiz o zaman. Şu da var, hiçbir takım aman aman güçlenmedi... Rize mehmet yozgatlıyı aldı ama bize gelmesini istemezdim üstüne bi de Ayman'ı kaybettiler.. Erciyes karaktersiz tütünci ile emre toramanı aldı ha keza onların da durumu aynı.. denizli adam almayı geç oyuncuları elde tutamıyo para yok işleri zor.. ordu buyuk ihtimal 2.yarı balonu patlayacak ve kopacaklar yukardan..

göründüğü üzere işimiz çok zor değil.. 2.devreye iyi başlayıp bir kaç maç üst üste alırsak kopar gideriz..

Ollivanders

Billy ile Bekim Bala nın alınmasıyla transferi kapatırlar inş. İşte o zaman bu ligin ustunde oluruz. tabi Azeri ve Kevin bru alınması şartıyla.