Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Dartagnan

M6 senın ızledıgın de adamın forması ne renktı ? :)  usttekı beyaz formalı olan :) bir tane de sarı formalı olan vıdeosu var :P

**KaR6**

hee,sarıyı izlediydim ben, olur bu oğlandan gelsin bu  :)

Dartagnan

sımdı bu eser nıye yattı ? bılly mı gelecek acaba ?

**KaR6**

Alıntı yapılan: Dartagnan - 11 Ocak 2011, 22:17:02
sımdı bu eser nıye yattı ? bılly mı gelecek acaba ?

bazı seylere niye diye sormam ben kardeşim, özellikle de hoşuma giden bişeyse :) inşallah billy gelir, sakat değilse tabii..

Serkan

selim'in ameliyat masraflarını karşılasalar'da başkaları kapmadan alsalar..

Dartagnan

celebi

Shane_Falco

Beypazar'ına bak be GS yi yeniyo adamlar bi kupada olaydık bari yıllardır içimde yara şu türkiye kupası nedense hiç bi zaman ciddiye almıyoruz ya :S:S

Ollivanders

Alıntı yapılan: Serkan - 11 Ocak 2011, 22:17:56
selim'in ameliyat masraflarını karşılasalar'da başkaları kapmadan alsalar..

moda oldu artık bende sorun yaratırdım :) veya saglık kontrolune girmezdim. Once imza sonra kontrol derdim :D

Burak

Alıntı yapılan: Burak - 06 Ocak 2011, 14:53:46
Son dakika SAMSUNSPOR  Fransa'nın Samsoun Souvenir takımından Severo İkizlerini transfer etti. İkizlerden Yavuz Severo kalede ve sağ kanatta görev yapabiliyor. Selim ise genelde yedek kulübesinde görev alıyor  :D :D :D

ben bu haberi önceden vermiştim zaten  :D :D :D :D

Ollivanders

Forvetsiz bir takım nasıl oynar ? konulu bir çalısma sunacakmış H.kalpar  . Doktora teziymiş.

brigand

mevcut takım zaten çok iyi değildi. cenk te gitti dahada kötüleşti, alınan hiçbir isim en azından şimdilik bir adım ileriye götürmemiş durumda. ahmet, kemal, hakan, murat. şu 4 adam dışında kimseye güvenmiyorum bu takımda. belki zenke biraz dikkat ederse kendine 5.kişi olabilir. gerisi fason. bu adamların yanına en az bunlar gibisini koyacaksınki takım ivme yakalasın, güçlensin. ama nerdeee? evet çok fena kandırılmış hissediyorum kendimi. hayallerimde yıkılmak üzere. bir aya soğuk su vururuz yüzümüze >:( >:( >:( >:(

Ollivanders

Aynen kardesim kandırılmak ne kadar kotu birşeymiş boyle...

Serkan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 11 Ocak 2011, 23:21:03
moda oldu artık bende sorun yaratırdım :) veya saglık kontrolune girmezdim. Once imza sonra kontrol derdim :D

ayağın kopsa yine oynardın ; )

merkez

Cenk'in kariyerini tartışmak,futbolculuğuna laf söylemek hiç kimsenin haddine değil.Yıllarca çalışarak,emek vererek ve kazandığı başarılarla bu kazanımlarını tescilleyerek Türk futbolunda marka bir isim oldu Cenk İşler.

Fakat  ilk Yarı Cenk'in hangi maçta hangi katkıyı sağladığını söyleyebilirsiniz ? İçinde bulunulan şartlar,Başta Kalpar faktörü, zaten Cenk'in başarılı olmaması için önüne konulmuş bir engel değil miydi ? Aynı şey Anıl için de geçerli değil miydi...

Bazı takımlarda futbolcuya dayanan bir sistem vardır,Bizde de kalpara göre ayarlanmış bir düzen var malesef.Biz çatlasak ta ,patlasak ta,kıçımızı da yırtsak malesef Kalpar bu takımın başında ve bunu şu an engelleyecek hiçbir güç yok.Bu gerçekler ışığında Cenk kalsa bile ilk yarı gösterdiği performanstan fazlasını gösterebilir miydi ? Keçi Kalpar Onu taciz edip takım içinde farklı sıkıntılar çıkmasına zemin hazırlar mıydı ?

Süper lige bir yarım sezon kalmışken ,köprüyü geçene kadar dayı !!!! demek zorunda bırakılmaktan başka bir seçeneğimiz olmadığı aşikar iken ,Cenk'in  gitmesinin faydalı olduğunu üzülerek de olsa düşünenlerdenim.

İlk yarı Kalede Ahmet,Defansta Kemal,Ortada Murat,Hakan,Abdülaziz ve İlerde Zenke bankolarının yanında ,zaman zaman turgay,kenan,savaş,orhan ve adem'in katkılarıyla başarılı olduğumuz gerçeğinden yola çıkarak,onların yanına ufukhan,musa,bru ve bir golcünün adapte edilmesiyle ikinci yarı ilk yarıdan daha iyi olacağımız düşüncesindeyim.

Zira kulübede kalparı sıkıntıya sokan ve takım içinde baskı oluşturan ne cenk ne de anıl yok artık.Haliyle takım üzerindeki psikolojik soğuk savaş biraz olsun dinmiş olacak tabi kalpar can sıkıntısından yeni takıntılar ortaya çıkarmaz yeni sürtüşmeler kıskançlıklar ihtiras ve kaprisler yapmazsa...

İçiniz rahat olsun,bu yazımın sezon sonunda manşet olması d,ileğiyle.