Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Musa , eser ve kevin bru yarın kampa katılıyorlarmış.

celebi

holigan5565

brunun golleri uzaktan güzeldi güçlü adam benziyor ama tabi maçın tamamında izlemek gerek

Ollivanders

Bir ara pası atacak adam alamadık kardesim yine ya.Kocaaammaaann dünya da oyunumuzu yonlendirecek bir adam bulamadık. H. Kalpar sen ne buyuk hocasın ya .

holigan5565

ben görüntülere göre konuşuyom bru işyapacağa benzer

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Serpico55 - 10 Ocak 2011, 23:18:56
Musa , eser ve kevin bru yarın kampa katılıyorlarmış.

Musa ile Eser katılmasada olur :D

Ollivanders

Ya yıldız diye dedikleri adamlara bak. Hay Allahım ağlamak istiyorum.

babasamsunlu

şimdi bu çocuk ne dese haklı kardeşim... söv kardeşim söv..

Ollivanders

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 10 Ocak 2011, 23:35:46
şimdi bu çocuk ne dese haklı kardeşim... söv kardeşim söv..

şimdi zamanı degil abi. Ne zaman sövmeye başlayacagımızı hepimiz biliyoruz sanırım

kuzey55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 10 Ocak 2011, 23:34:08
Ya yıldız diye dedikleri adamlara bak. Hay Allahım ağlamak istiyorum.

hep iyi düşünmeye çalıştık hep iyi olacak gereken takviyeleri yapacaklar dedik ama şu musa ile eseri duyunca atlattım artık.bu adamların neyine milyarları dökeceğiz biz

SAMSUNLU ORUMA 55

işte bomba transferlerimiz musa büyük ve eser yağmur allahını severseniz bu yönetim bu transferleri yaparak bir bomba patlattığını mı sanıyor  :D :D :D

ahmetsefa55

bu eser ve musa ısımlerının alternatıf oldugunu dusunmek ıstıyorum.gercek bombaların bunlar olmadıgını dusunmek ıstıyorum. :( :(

Ollivanders

10 Ocak 2011, 23:40:09 #2907 Son düzenlenme: 10 Ocak 2011, 23:46:27 Serpico55
Sokaga dokecek paramız yok diyor ya hani nilşah . Bu adamlara verdigimiz paralara yazık degil mi? Ne umutlarla alıyorsun sen bu adamları. Musa buyuk nerdeyse 2 senedir top oynamıyor. Eser dersen orta sınıf bir santrafor. Ayıptır gunahtır. Zulfikarı da aldılar mı forvet tamam. Hani demişlerdi ya 2. santrafor golge de birakacak diye. Eser zulfikarı golge de bırakır işte. Kartalsporun bir diger versiyonu olacagız 2.devre. H. kalpar deplasman fobisi ve son vurus eksikliginden sonra Gol atma fobisini çıkarır ortaya. Olay biter.

Shane_Falco

Madem şu diyarbakırdan Musa'yıda aldık hazır elimiz değmişken Ali Cansun ile Caner Altın'ıda alalım onların yanınada Mustafa çiçeği çaktıkmı diyarbakırdan kesin süper lig'deyiz.Zaten çapulcu takımına dönüyoruz yavaş yavaş alalım onlarıda yav kaçırmayalım arkadaş

kavak_55

yıldızlarda durmaz kayar yerinde ferdi tayfurun bu şarkısını çok severim.bu şarkıyı kalpara uydurusak.kalparda kayar durmaz yerinde gider liderliğin kalmaz elinde sensiz can çekişsekte bir yudum su vemeye gelme istemeyiz.bu saatten sonra kimi alırlarsa alsınlar fark etmez çünkü kalanlar elde kalanlar.alınanların iyi çıkması için dua etmekten başka çaremiz yok diye düşünüyorum belki çaresiz insanlar bunu yapar diyeceksiniz.kalpar gibi bir adam varken başka çaremizde yok zaten .umarım kalparın şansı yaver gider.bunu onun için değil samsunspor ve büyük taraftar için söylüyorum. idda ediyorum kimi alırsak alalım bu sene 2. olarak çıkacağız  bu kadarda büyük konuşuyorum.