Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Musa büyük ne ya !!! bu mu sizin alacagınız superlig topçusu. Allahım ya H.Kalpar Sen nasıl çıkacaksın 19 mayıstan.

mehmet yılmaz

Azerbaycanlı Hüseynov katılmamış kampa, sebebini bilmiyorum.

Musa Büyük, Samsunspor'dan teklif aldığına inanamamış, D.Bakır kampından koşarak çıkmış!!!!

SerhaT55

Allahım ya ne gerek musaya ya zaten almışsın 2 orta saha birde Kevın bru bu adamda orta saha musaya,esere verecen paranın yerine azcıkta koy üzerine al şu mehmet akyüzü adam bugün hazırlık maçında 3 gol atmış hollanda 2.lig takımına  :o :o :o

SAMSUNLU ORUMA 55

eser yağmur yinede iyi topçu ama şu musa büyük denen adamı ne diye alıyorlar anlamadım gitti

Ollivanders

Abi hüseynovun çalışma vizesi sorunu varmış onu hallediyorlarmış sanırım oyle bir duyum almıstım dun .

AntZ

Alıntı yapılan: samsuni - 10 Ocak 2011, 19:58:16
Musa Büyük, Samsunspor'dan teklif aldığına inanamamış, D.Bakır kampından koşarak çıkmış!!!!

Biz de inanamadık  :o

KareAs55

kevin bru gelicek ise orta sahaya adama neden ihtiyaç var anlamadım.

Ollivanders

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 10 Ocak 2011, 20:15:13
kevin bru gelicek ise orta sahaya adama neden ihtiyaç var anlamadım.

tahminimce Kevin Bru hakkında bilgiye sahip degiller. Deneyecekler ve kararlarını verecekler. Eger olmazsa musa büyük ü alıp transferi  orta saha açısından bitirecekler.

Gökberk55

hergün daha iyi bi transfer haberi gelcek diye beklerken gün geçtikçe yıkılıyorum,bu takım bu sene süper lige çıkamazsa nasıl kalkcaklar bu vebalin altından acaba düşünüyolarmı,valla çok sağlam bi forvet alamazsak zenkenin gününde olması dışında maç kazanma şansımız yok bu durumda,Allah yardımcımız olsun diyorum...

Shane_Falco

Sadece Musa değil Eser'de büyük fiyasko.Tamamen hayal kırıklığı yönetim bi işi başaramadı şimdide aklı sıra zamanında süperlig'de oynamış şuan bank asya'nın kalbur üstü olduğunu sandıkları oyuncuları alıyorlar.

Ayrıca bi parantezde açmak isterim geçen sene konya maçında maç 1-1 iken Eser'in bariz eliyle aldığı top ile mağlup olduğumuzu hala unutmadım ve eminimki şuan burda o maçı dün gibi hatırlayan arkadaşlarımızda var.Bence Eser'in bu takımda yeri yok ama bildiğimiz gibi şuan Samsunsporumuz'da Kalpazan'ın istediği oluyor oda şuan kafasına göre takılıyor...

ali ihsan

Musa Büyük,Silivri'deki Müjdat Gürsu'yu anma etkinliğine katılmıştı.Bu daha top oynuyor mu diye geyik yapmıştık.Demek geyiğin fazlası zararlıymış aga  :o

55(tuncay)55

cenk kamptamı ben kampta diye biliyorum
acaba dogru mu biliyorum yanlış mı???

holigan5565

Ertuğrul Sağlam

holigan5565