Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Ayberk

Hahahahahahah ;D ;D ;D ;D ;D ;D Duydunuz mu zafer yelen efendi tsnin şampiyonluk priminden nemalanmak için gelmemiş. Ne çakal çocuksun sen öyle bee :D Aklını yesinler senin :D zaten tsye de şampiyonluğun altın anahtarını teslim ettiler değil mi :D Ah ulan Bursa gözünü seveyim al şu kupayı da oyuncusuna da teknik heyetine de taraftarına da güzel bir kapak olsun  :)

sadece55

Şöyle bir durum var Trabzonda kalırsa ve allah korusun şampiyon olurlarsa Şampiyon takımın oyuncusu olarak iyi piyasası olacak...Bu bakımdan bakıldığında ve yeteneklerine çok güvenmiyorsa ordan bir pay çıkarmak istiyor kendine...

Ayberk

Biz de meraklısı değildik zaten zaferin, gitsin o kendi kafasından planlar kursun :D

sadece55

bir haber aldım Selim sever ameliyat oluyormuş...Uzun bir rehabilitasyondan sonra aslında yararlı olabilir :)

Ayberk

Adaptasyon süreci çok sürer abi, en geç cumaya kadar kampa katılmalı :P

KotuCocuk55

:D abi muzmin sakat almayalim

su fener sampiyon olsa ts liler de artik intihar ederler herhalde. Yine senol gunes yine nasi koydu aykut kocaman.zafer senin ...

Neyse biz isimize bakalim hedef transfer ve superlig trabzona sonra sira gelecek.

mehmet yılmaz

Son bilgiler;
Bu akşam Eser Yağmur ve Musa Büyük kampa katılacakmış. ( Yorum yapmıyorum )
Ayrıca yarın öğleye doğru da Kevin Bru gelecekmiş.

gkhn

musa ayağı kırıdıktan sonra büyük düşüş yaşamıştı. umarım faydalı olurlar.

AhmetDenizci

takıma nokta transfer yapılacak. alınan golcünün sezonun ilk yarısında golü yok..
eser yağmur'un bu takıma katkısı ne olabilir ki ? savaş esen'in yarısı bile etmez..

takıma alacaksan şöyle ismi cismi bilinen bir forvet alacaksın. mesela istanbul büyükşehir belediyede kadroya giremeyen taner gülleri var. adamın yıllardır yaptıkları ortada. çok yarar sağlar bence

KareAs55

AhmetDenizci

Aynen, zaten orta sahanın vazgeçilmez iki adamı Murat Yıldırım ve Hakan Bayraktar varken, birde sen Ufuk Bayraktar ve Dilaver Güçlü'yü transfer edip orta sahayı güçlendirmişken ne gerek var daha orta saha transferine ? Forvetteki iki yıldızını yollamışsın, Zülfikarların kaprisleri ile uğraşıyorsun, ne idüğü belirsiz transfer çalışmaları yapıyorsun, nokta transfer, flaş transfer deyip taraftarı oyalıyorsun..

AntZ

Yine uzun süre sakatlık geçiren birini bulmayı başarmışız  :D Kusura bakmayın artık gülüyorum, sinirlerim bozuldu, Ersin abi direksiyonumu ver, düüüüt  :D :D :D

KareAs55

Eser yağmur geçen sene play-offlar dahil  32 maçda 6 gol atmış.

Mehmet abi huseynov kampa katıldı mı ?

jean

bu kadar orta sahayi ne yapacaz merek ediyorum eserlemi sampiyon olacaz biz simdi yolladigin adamlardan iyisini getirecenki hakli cikasin hani bizde forvet simdi