Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 10 Ocak 2011, 15:54:27
şu mehmet akyüzü canlı ızleyıpte aa evet bu cok ıyı topcu dıyen varmı ? mesela bızım tavsanlı macında hıc dıkkatımı cekmemıstı.muhakkak ıyıdır herkes ıyı dedıgıne gore ama ben bılmıyorum mesela nası bı stılı var.savas gibi 2.forvet mı? cenk gibi golcu mu? zenke gıbı guclu mu ? gercekten ızleyen ve aaa cok ıyı topcu dıyen var mı ?

fazla söze gerek yok tavşanlı sıralamadaki yerini bu adama borçlu bitirici, teknik, dikine oynayabilen, top dağıtabilen aman aman olmasada tipik bir forvet oyuncusu süperligde tüm anadolu takımlarında rahatlıkla forma şansı bulabilecek düzeyde kaliteli bir oyuncu. ilk izlediğimde tavşanlı bu adamı nasıl almış demiştim.

fat55

bu azeri defans kampta mı acaba?bugün bru ve 2 futbolcu kampa katılacak deniyordu.ne oldu haber var mı?sabrımız kalmadı.

babasamsunlu

şu mehmet akyüzü canlı ızleyıpte aa evet bu cok ıyı topcu dıyen varmı ? mesela bızım tavsanlı macında hıc dıkkatımı cekmemıstı.muhakkak ıyıdır herkes ıyı dedıgıne gore ama ben bılmıyorum mesela nası bı stılı var.savas gibi 2.forvet mı? cenk gibi golcu mu? zenke gıbı guclu mu ? gercekten ızleyen ve aaa cok ıyı topcu dıyen var mı ?

BİZE GOLÜ SANIRIM BU ÇOCUK ATMIŞTI..

ÇOK SINIRLI BİR TAKIMI SIRTLADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM..

BİRAZ DAHA YETENEKLİ TAKIMLARDA DAHA İYİ İŞ YAPACAĞI SU GÖTÜRMEZ BİR GERÇEK..

Shane_Falco

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 10 Ocak 2011, 16:08:27
BİZE GOLÜ SANIRIM BU ÇOCUK ATMIŞTI..

ÇOK SINIRLI BİR TAKIMI SIRTLADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM..

BİRAZ DAHA YETENEKLİ TAKIMLARDA DAHA İYİ İŞ YAPACAĞI SU GÖTÜRMEZ BİR GERÇEK..

Aynen maçta daha bismillah demeden Mehmet akyüz atmıştı golü bize :s

berusa55

Zülfikar idmana çıktı
[ 10.01.2011 ]

Almanya'nın Darmstadt 98 takımından getirilen Zülfikar Coşkuner, dün akşam yapılan antrenmana katıldı. Takımdan ayrı düz koşu yapan genç forvetin durumunun bugün netlik kazanacağı belirtildi.

http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=4&id=74149

SerhaT55

Bir dönem Kırmızı-Beyazlıların altyapısında forma giyen ve şu anda bonservisi Gençlerbirliği'nde bulunan Hakan Yağmurkaya, ileride yeniden Samsunspor'da oynamayı çok istediğini ve bunu başaracağına inandığını söyledi.2001-2008 yılları arasında Samsunspor altyapısında oynayan ve bedelsiz olarak Gençlerbirliği'ne kaptırılan genç kanat oyuncusu Hakan Yağmurkaya, kiralık olarak forma giydiği Nazilli Belediyespor'la birlikte Kırmızı-Beyazlıların kamp yaptığı Atlantis Otel'de bulunuyor. Eski takımıyla aynı yerde kamp yapmanın kendisine mutluluk verdiğini belirten genç futbolcu, "Samsunspor'dan ayrılışın hayalimdeki gibi olmadı. Ama bir gün yeniden Kırmızı-Beyazlı formayı giyeceğime inanıyorum" dedi.

Kodalak

bizim maçta daha ilk golünü atmıştı bildiğim kadarı ile o gün ne biz nede tavşanlı futbol oynamadık ki,sadece her iki takımın 18 ilerisinde maç oldu,goller haybeye oldu,maç berabere bitti,kalpar efendi maç sonundaki küfürlere güldü geçti,alınan bir puana sevindi.........

Musti

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 10 Ocak 2011, 14:31:50
3 gün önce şampiyonluk şarkıları şimdi yine başa döndük...Gönderdiğimiz hangi futbolcudan verim aldık ? Hepsi zaten yedek klübesinde oturan futbolculardı.4. sıraya kadar bu ilk 11 geldi.Bunların arasına alınabilecek ilk 11e 2-3 direk oyuncu bizi zaten şampiyon yapar.Balaj gelcek deniyor  yıldız değil deniyor.kemalda yıldız değildi ama şimdi takımın herşeyi murat yıldırımda öyle..Tecrübeli alınca papaz deniyor genç alınca baskıyı kaldıramaz deniyor,orta yaşlı olunca bu yaşına kadar ne yapmış ki bizde ne yapsın elde patlar deniyor.Bankasyaya hem genç hem yıldız gelmiyor yıldızı bizim yaratmamız gerekmezmi turgut,murat,kemal gibi ?

Alıntı yapılan: Serpico55 - 10 Ocak 2011, 14:59:01
iyi de serkan bizim kumar oynama gibi bir lüksümüz var mı ? 3 hafta maç kaybedersen ne olacak ?

Verim almayı gectik tamam aldık veya almadık ama sen yedek kulubesine guvenebiliyor musun bu mevcut kadronda?

İster dünyanın en iyi futbolcuları gelsin, isterse de kimse transfer edilmesin... Bütün iş Hüseyin Kalpar'ın elinde. Kadrodaki oyuncu topluluğunu TAKIM yapacak da odur. Teker teker yok edecek de...

Shane_Falco

Alıntı yapılan: SerhaT55 - 10 Ocak 2011, 16:16:04

Bir dönem Kırmızı-Beyazlıların altyapısında forma giyen ve şu anda bonservisi Gençlerbirliği'nde bulunan Hakan Yağmurkaya, ileride yeniden Samsunspor'da oynamayı çok istediğini ve bunu başaracağına inandığını söyledi.2001-2008 yılları arasında Samsunspor altyapısında oynayan ve bedelsiz olarak Gençlerbirliği'ne kaptırılan genç kanat oyuncusu Hakan Yağmurkaya, kiralık olarak forma giydiği Nazilli Belediyespor'la birlikte Kırmızı-Beyazlıların kamp yaptığı Atlantis Otel'de bulunuyor. Eski takımıyla aynı yerde kamp yapmanın kendisine mutluluk verdiğini belirten genç futbolcu, "Samsunspor'dan ayrılışın hayalimdeki gibi olmadı. Ama bir gün yeniden Kırmızı-Beyazlı formayı giyeceğime inanıyorum" dedi.

Gençlerbirliğine çekip giderken aklın neredeydi yeğen.Nazilliye kiralanıncamı aklın başına geldi ??

beşnumara

Alıntı yapılan: SerhaT55 - 10 Ocak 2011, 16:16:04

Sanırım bu haberi bihaber yaptı :) şaşırmadım nedense.
1- hakan şuan ünyesporda kiralık oynuyor
2-Kendisi 6slidir samsunspor gibi bir derdi kesinlikle yoktur.
3-Altyapıdayken turgutun yedeğiydi torpili olmadığı için profesyonel yapılmadı veya kumaşı olmadığı için de diyebiliriz :) Ama herkesin kendine göre bir kumaşı vardır.Bana göre bundan sonraki süreçte samsunsporun idmanına bile çıkamayacak topçudur.
4- Bu bihaber hakanın reklamını neden yapıyor onu anlamadım.Gerçi şaşırmamak lazım futboldan anlasa hakan koçaslan sercan sefa bugü çok farklı yerlerde olurdu  ;D
5-..... La bırakın daa saçma sapan haber yapmayı.Sırf gazete sayfalarını doldurmak için yalan dolan haberler yapmayın >:(

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Kodalak - 10 Ocak 2011, 16:16:31
bizim maçta daha ilk golünü atmıştı bildiğim kadarı ile o gün ne biz nede tavşanlı futbol oynamadık ki,sadece her iki takımın 18 ilerisinde maç oldu,goller haybeye oldu,maç berabere bitti,kalpar efendi maç sonundaki küfürlere güldü geçti,alınan bir puana sevindi.........

Bize attığı gol 2. golüydü mehmet'in bizden 1 hafta önce giresuna 1 gol attı maçta 1-0 bitti o golle ilk galibiyetini aldı tavşanlı ;)

fat55

Ollivanders

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Serpico55 - 10 Ocak 2011, 17:24:13
oldurecek beni bu sessizlik...

Selim; Şu başlık açıldığından beri senin yorumlarını gülümseyerek okuyorum ve az çok ruh halini anlıyorum bu transfer konusunun kapanması Erkut Tutu'dan çok seni rahatlatacak Allah yardımcın olsun kardeşim :)

Ollivanders

Abi dustugumuzden beri en çok umutlu oldugumuz sezon bu sezon. Bir çuval inciri berbat edecekler ona yanıyorum. Onlar için hava hoş. Olan yine taraftara olacak. Biz son bir ataga kalktık. Bir yumruk daha yersek nakavt oluruz.