Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Tufan

bu ikiside bize çare olmaz eldekini yiyip bitirdiler adam gibi forvet arayıp dursunlar şimdi.
İzzet Akgül Denizlide kaç maç oynamış bu sene gelip bizde oyanayacak >:(

Ahmeti

biri bana bunların hep yalan olduğunu söylesin  :( :( :(

cezayir55

fat55

savaşı gönderiyorsan daha iyisini alacan.yoksa yönetici diye etrafta dolaşmıcan.izzet bu takımı haketmiyor bence en azından bu formuyla.eser de biraz hafif kalır bize gibi.halkgazetesi de çok inandırıcı gelmedi doğrusu

55_OrHaN_55

bahsedilen transferleri yaptıktan sonra transfer bitecek diyor. bence düzmece. hani yabancı transfer? hani Kevin Bru? millet Yıldıray Baştürk'lerin, Mehmet Yozgatlı'ların peşinde, biz eldeki cevherleri atıp çer çöple uğraşıyoruz.  

fat55

cumay akadar herşey netleşir sanıyorum.netleşmeli.kamp bitecek hala söylentilerle uğraşıyoruz.

Jnr.Serkan

3 gün önce şampiyonluk şarkıları şimdi yine başa döndük...Gönderdiğimiz hangi futbolcudan verim aldık ? Hepsi zaten yedek klübesinde oturan futbolculardı.4. sıraya kadar bu ilk 11 geldi.Bunların arasına alınabilecek ilk 11e 2-3 direk oyuncu bizi zaten şampiyon yapar.Balaj gelcek deniyor  yıldız değil deniyor.kemalda yıldız değildi ama şimdi takımın herşeyi murat yıldırımda öyle..Tecrübeli alınca papaz deniyor genç alınca baskıyı kaldıramaz deniyor,orta yaşlı olunca bu yaşına kadar ne yapmış ki bizde ne yapsın elde patlar deniyor.Bankasyaya hem genç hem yıldız gelmiyor yıldızı bizim yaratmamız gerekmezmi turgut,murat,kemal gibi ?

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 10 Ocak 2011, 14:31:50
3 gün önce şampiyonluk şarkıları şimdi yine başa döndük...Gönderdiğimiz hangi futbolcudan verim aldık ? Hepsi zaten yedek klübesinde oturan futbolculardı.4. sıraya kadar bu ilk 11 geldi.Bunların arasına alınabilecek ilk 11e 2-3 direk oyuncu bizi zaten şampiyon yapar.Balaj gelcek deniyor  yıldız değil deniyor.kemalda yıldız değildi ama şimdi takımın herşeyi murat yıldırımda öyle..Tecrübeli alınca papaz deniyor genç alınca baskıyı kaldıramaz deniyor,orta yaşlı olunca bu yaşına kadar ne yapmış ki bizde ne yapsın elde patlar deniyor.Bankasyaya hem genç hem yıldız gelmiyor yıldızı bizim yaratmamız gerekmezmi turgut,murat,kemal gibi ?

haklısın dostum. fakat bucayı geçen sene şampiyon yapan da Yılmaz'dı. kaldı ki bizim ilk yarıdaki en iyi futbolcularımızdan biri Hakan Bayraktar, biri de, özellikle son haftalarda Kenan Yelek'tir. bunlar da yaşça hayli büyükler. yani bu konuda genelleme yapmak da yanlış olur. futbolcunun iyisini bulmak mesele.

Ollivanders

iyi de serkan bizim kumar oynama gibi bir lüksümüz var mı ? 3 hafta maç kaybedersen ne olacak ?

Verim almayı gectik tamam aldık veya almadık ama sen yedek kulubesine guvenebiliyor musun bu mevcut kadronda?

Serkan

fat55

kuzey55

bu izzet akgül charleroi de iyiydi hatırladıgım kadarıyla kötümü acaba bu kadar? denizli neden gönderdi ki?

SerhaT55

şu  tki_x mehmet akyüzü getir adam her hafta gol atsın galip öztürke duyrumalı şu adamı alalım  yeter  :o :o

ahmetsefa55

şu mehmet akyüzü canlı ızleyıpte aa evet bu cok ıyı topcu dıyen varmı ? mesela bızım tavsanlı macında hıc dıkkatımı cekmemıstı.muhakkak ıyıdır herkes ıyı dedıgıne gore ama ben bılmıyorum mesela nası bı stılı var.savas gibi 2.forvet mı? cenk gibi golcu mu? zenke gıbı guclu mu ? gercekten ızleyen ve aaa cok ıyı topcu dıyen var mı ?