Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

kuzeycity

beyler 8 sayfa kaldı, her yüz sayfada bi transfer yaptıgımıza göre yüklenin ..   :-\

AntZ

Alıntı yapılan: Dartagnan - 10 Ocak 2011, 01:26:35

abi kampta kevin bru vs var mı ?

Kevin Bru ve 2 oyuncu daha yarın kampa katılacakmış. İsim alamadım.

salihcakir

işlerin beklendiği ve vaat edildiği gibi gitmediği aşikar.

Yine de bu şartlarda dahi umutlu olmaya yetecek gelişmelerin olduğunu hissediyorum. ufuktan çok verim alacağımızı zaten bekliyordum ama kampı takip eden arkadaşların dilaver ile alakalı söyledikleri de mutluluğumu arttırıyor.

bunun yanı sıra şu an kovalanan isimlerin de kariyer anlamında olmasa da potansiyel olarak iyi şeyler barındırdığını düşünüyorum.

umarım birbirini tamamlayan oyunculardan kurulu bir takım oluruz. zira bu herşeyden önemlisi bence.

lucarelli

Takımın zımba gibi olması çok iyi haber. Takımın hırslı ve istekli gibi olması da aslında çok iyi bir transfer sayılabilir.

celebi

KALPAR BU SENE BU İŞ OLMALI KALPAAAAAAAAARRRRR

berusa55

Hadi Bismillahirrahmanırrahim... Hafta güzel başlasın :)

babasamsunlu

Alıntı yapılan: celebi - 10 Ocak 2011, 10:14:09
KALPAR BU SENE BU İŞ OLMALI KALPAAAAAAAAARRRRR

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

isyan buuuu haykırıııışşş :):)

Vira bismillah sabah sabah rüyanda mı gördün birader :):)

celebi

yok öyle değilde. ben inanıyorum bu sene çıkacağız 2 s misali :D

fat55

http://www.transfermarkt.co.uk/en/benjamin-sulimani/profil/spieler_34736.html
bu çocuğu alsalar.avusturya 2. liginde 21 maç 16 gol.menajeri bekim bala nın menajeri.185 cm boyu var.tam da karizma.2 ayağını da kullanabiliyor.

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: celebi - 10 Ocak 2011, 10:28:22
yok öyle değilde. ben inanıyorum bu sene çıkacağız 2 s misali :D

abi seve seve diyorsun yani  :)

Burak

Alıntı yapılan: fat55 - 10 Ocak 2011, 10:40:01
http://www.transfermarkt.co.uk/en/benjamin-sulimani/profil/spieler_34736.html
bu çocuğu alsalar.avusturya 2. liginde 21 maç 16 gol.menajeri bekim bala nın menajeri.185 cm boyu var.tam da karizma.2 ayağını da kullanabiliyor.

21 maçta 16 gol atan adamı eminim birileri daha görmüştür . Ayrıca bu kadar gol atan bir adamı takımı neden versin ki . İyi para ister

celebi

fat55

bi duyum bi heyecan hala bekliyoruz.en son eşimin doğumunu bu kadar heyecanla beklemişimdir herhalde.

berusa55

AlıntıGOLCÜ HEREKATINDA SONA GELİNDİ

Golcü arayışlarına hız veren Samsunspor, Denizlispor'dan İzzet Akgül ve Konyaspor'dan Eser Yağmur'un işini bitirmek üzere

Her iki oyuncuyla yapılan görüşmelerde mutlu sona yaklaşılırken İzzet ve Eser'in Samsunspor'a imza atmaları an meselesi

İMZALAR AN MESELESİ
Bank Asya 1. Lig'de şampiyonluk hedefleyen Samsunspor, özellikle forvet bölgesi için çalışmalarını yoğunlaştırdı. Şu ana kadar sadece Dilaver Güçlü ve Ufuk Bayraktar'ı renklerine katan Kırmızı-Beyazlı ekipte golcü transferi için bir süredir gizlilik içinde görüşmeler yapılıyordu. Samsunspor'un hedefindeki isimlerin ise Denizlispor'dan İzzet Akgül ve Konyaspor'dan Eser Yağmur olduğu öğrenildi.

GÖRÜŞMELERDE SONA GELİNDİ
Alternatifli kadro oluşturmak isteyen Samsunspor'un, bu oyuncuları kadrosuna katmasıyla birlikte transfere de son verilecek. Samsunsporlu yöneticiler, her iki oyuncuyla görüşmelerin olumlu sonuçlandığını belirterek,"Santrafor arayışımız büyük titizlikle sürüyor. Bu iki oyuncudan en az birisini kesinlikle alacağız. Alternatif olsun diyede iki tane olabilir. Daha sonra transferi kapatacağız" diye konuştular.

http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=24826

mışşşş.... :-\ :-\

cezayir55