Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

KareAs55

Yarın bitsin artık bu transfer işide önümüze bakalım...

Ayberk

Aynen ya birilerini alsınlar da aldıkları üzerinden konuşalım artık

Burak

Cenk en kötü oynadığı maçlarda bile her zaman tehdittir. Karşıda ki adamı tedirgin eder . Denizli maçında resmen maestro gibiydi mesela . Zaten bir sezonda 20-25 gol atan forvet tipi değil gezgin asistleri ve paslarıyla takımı yönlendiren bir yapısı var.   Ama işte sadece futboluna baksa çok güzel olacaktı . Hayırlısı olsun ne diyelim

Ollivanders

Musti

Alıntı yapılan: Ant55 - 09 Ocak 2011, 21:23:28
Belek te idmandaydım, yeni geldim, Bru ile birlikte 2 oyuncu daha kesin gibiymiş ve yarın kampa katılacakmış, 1 gün daha sabır  :)

Takım hakkında gözlemlerimi de yazacağım ama çok açım, yemekten sonra :) Şimdilik sadece Ufuk'un ve Dilaver'in çok iyi Agbetu'nun da çok farklı ve istekli olduğunu söyleyeyim  ;)

Afiyet olsun gardaşşş  :P Yiyesin ki güçlenesin, iyi haberler veresin... :)

davidsavage

Alıntı yapılan: Ant55 - 09 Ocak 2011, 21:23:28
Belek te idmandaydım, yeni geldim, Bru ile birlikte 2 oyuncu daha kesin gibiymiş ve yarın kampa katılacakmış, 1 gün daha sabır  :)

Takım hakkında gözlemlerimi de yazacağım ama çok açım, yemekten sonra :) Şimdilik sadece Ufuk'un ve Dilaver'in çok iyi Agbetu'nun da çok farklı ve istekli olduğunu söyleyeyim  ;)

Afiyet olsun,güzel haberlerini bekliyoruz...

AntZ

İdman başladıktan yaklaşık 40-45 dk sonra gidebildim, 1 saatten fazla kaldım, ben ayrılırken idman başlayalı nerdeyse 2 saat olmasına rağmen oldukça tempolu devam ediyordu. Yenileri oldukça beğendim, Ufuk da Dilaver de çok faydalı olacak gibi, açıkçası Dilaver'i beklediğimden iyi gördüm. Takımın tamamı hırslı ve istekli ama özellikle Agbetu, Zenke, Ufuk, Dilaver, Hakan ve Murat çok iyi durumda. Takım 2 gruba ayrılmış, 2 ayrı kalede çalışırken ortada tek başına koşan, tuhaf tuhaf sağa sola bakan bir ergen vardı, o da galiba denenen bir gurbetçi :) Transfer olacak tabiki ama herkes rahat olsun, takım zımba gibi  ;)

kavak_55

bencede bu balaj fena sayılmaz bizde zaten kafaya çıkacak adam yok böyle bir adam şart bankasya mücadeleci ve koşanın kandığı bir lig balajda genç ve mücadeleyi seven ve ikili mücadelelerde iyi gibi hayırlısı olur inşallah.kazan samsunsporumuz olur inşallah.

cem

Alıntı yapılan: Ant55 - 10 Ocak 2011, 00:05:23
İdman başladıktan yaklaşık 40-45 dk sonra gidebildim, 1 saatten fazla kaldım, ben ayrılırken idman başlayalı nerdeyse 2 saat olmasına rağmen oldukça tempolu devam ediyordu. Yenileri oldukça beğendim, Ufuk da Dilaver de çok faydalı olacak gibi, açıkçası Dilaver'i beklediğimden iyi gördüm. Takımın tamamı hırslı ve istekli ama özellikle Agbetu, Zenke, Ufuk, Dilaver, Hakan ve Murat çok iyi durumda. Takım 2 gruba ayrılmış, 2 ayrı kalede çalışırken ortada tek başına koşan, tuhaf tuhaf sağa sola bakan bir ergen vardı, o da galiba denenen bir gurbetçi :) Transfer olacak tabiki ama herkes rahat olsun, takım zımba gibi  ;)
teşekkürler kardeş yüreğimize su serptin...

Serkan

ss.biz Antalya kampından bildirdi..

teşekkürler Murat abi ( =

hem ben hem ufak sana teşekkürlerimizi iletiyoruz ( =

55.hakan

İdman başladıktan yaklaşık 40-45 dk sonra gidebildim, 1 saatten fazla kaldım, ben ayrılırken idman başlayalı nerdeyse 2 saat olmasına rağmen oldukça tempolu devam ediyordu. Yenileri oldukça beğendim, Ufuk da Dilaver de çok faydalı olacak gibi, açıkçası Dilaver'i beklediğimden iyi gördüm. Takımın tamamı hırslı ve istekli ama özellikle Agbetu, Zenke, Ufuk, Dilaver, Hakan ve Murat çok iyi durumda. Takım 2 gruba ayrılmış, 2 ayrı kalede çalışırken ortada tek başına koşan, tuhaf tuhaf sağa sola bakan bir ergen vardı, o da galiba denenen bir gurbetçi :) Transfer olacak tabiki ama herkes rahat olsun, takım zımba gibi  ;)
Gönderilen oyunculardan sadece Can Özgür mü vardı.Jonathon falan yoktu herhalde?

AntZ

Alıntı yapılan: maviay55 - 09 Ocak 2011, 15:46:16

fiziği çok iyi gibi bu çocugun hayırlısı olur inşallah  ;)

Evet evet ortalarda koşturan ergen buydu  :) Çelimsiz bir yapısı var, resimdeki gibi değil, bundan futbolcu olursa..!  :-X

Alıntı yapılan: hakanelgun - 10 Ocak 2011, 00:19:02
Gönderilen oyunculardan sadece Can Özgür mü vardı.Jonathon falan yoktu herhalde?

Jonathan yoktu ama Can Özgür var mıydı emin değilim, gördüğümü hatırlamıyorum, sanırım o da yoktu. Karşı kalede yedek ağırlıklı takım vardı ve muhabbete dalınca dikkatli izleyemedim o tarafı  :-[

minci

İdman başladıktan yaklaşık 40-45 dk sonra gidebildim, 1 saatten fazla kaldım, ben ayrılırken idman başlayalı nerdeyse 2 saat olmasına rağmen oldukça tempolu devam ediyordu. Yenileri oldukça beğendim, Ufuk da Dilaver de çok faydalı olacak gibi, açıkçası Dilaver'i beklediğimden iyi gördüm. Takımın tamamı hırslı ve istekli ama özellikle Agbetu, Zenke, Ufuk, Dilaver, Hakan ve Murat çok iyi durumda. Takım 2 gruba ayrılmış, 2 ayrı kalede çalışırken ortada tek başına koşan, tuhaf tuhaf sağa sola bakan bir ergen vardı, o da galiba denenen bir gurbetçi :) Transfer olacak tabiki ama herkes rahat olsun, takım zımba gibi  ;)

Çok teşekkürler. Gerçekten iyi haberler verdin. Biraz olsun moralimiz düzeldi. Oysa gidenlerin yerine transfer yapılmaması hepimizin canını sıkmış ve büyük bir karamsarlığa itmişti. Yüreğimize su serptin. Tekrar teşekkür ederim. Yeni haberlerinide bekleriz.
[/quote]

Dartagnan

abi kampta kevin bru vs var mı ?

Turuncu