Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Ayberk

Cenk'i tartışmak yersiz zaten. Ancak artık iş işten geçti. Bu dakikadan sonra ne o oynayabilir istese bile, ne de onu oynatırlar. Yapılan yanlışlar yapıldı, bu dakikadan sonra onları düzeltme şansımız da yok. Cenk'i takıma geri döndürerek kimse günah çıkartamaz, sadece hem Cenk'e hakaret etmiş olur hem de takımı daha da bozar.

Serkan

kusura bakmada kardeşim, yaşın küçük diye burdaki çoğu insan senin hevesini kırıcak cümleler kurmamaya çalışıyor ama;

cenk bu takıma hiç birşey katmadı diyorsan sen futbol'dan anlamıyorsun..

55.hakan

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 09 Ocak 2011, 21:27:11
Abilerim şu cenk sevdasından vazgeçin gördük adamı oynadığı maçlarda anca saha içinde sağa sola bakarak geziniyor sene başında bize geldiğin çok sevindik ama eski cenk değil şimdi ki cenkin ahı gitmiş bahı kalmış o yüzden eski cenk gibi oynamıyacağına göre konuşmaya gerek yok
İsa Cenk'i konuşmak için sana sormayacağız herhalde.

kuzey55

cenk'in ölüsü bu takımı 10 kişi bırakmaz.hatası oldu hoca ile anlaşamadı faydalı olamadı gönderilmesi gerekiyordu tamam ama cenk ismi tartışılmaz kesinlikle.biz ne fubolcu müsveddesi gördük bu forma altında.cenk kral onların yanında her zaman...

celebi

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: Serkan - 09 Ocak 2011, 21:52:11
kusura bakmada kardeşim, yaşın küçük diye burdaki çoğu insan isteğini kırıcak cümleler kurmamaya çalışıyor ama

cenk bu takıma hiç birşey katmadı diyorsan sen futbol'dan anlamıyorsun..
serkan abi yaşım sizlerden küçük ama cenk oynadığı maçlarda samsunspor'a ne kadar katkı yapmış abi allahını seversen söyle bana ah o eski cenk olsaydı sizlere katılırdım ama eski cenk değil bilmiyorum anlatabiliyor muyum

Tufan

Cenk hiç birşey yapmasa bile 2 kişinin sürekli onu marke etmesini sağlıyor.
insan psikolojisi bir defansın Sinan Ayar'a oynarken rahatlığı atağa katılmasıyla Cenk'in ölüsü oynarken atağa katkısı arasında dağlar denizler kadar fark olur.
burası bank asya defanstaki stoperler puyol falan değil Türkiye liglerinin faal en golcü futbolcusuna karşı top oynarlarken dizleri titriyordur adamın ;)

55.hakan

Cenk başka takıma transfer olana kadar bu takımın futbolcusudur .Şu anda Cenk'e kadar takımdan yollanacak futbolcular varken yollanarak haksızlık yapılmıştır.Bugün Can Özgür'ün kampta olduğunu görüyoruz,takımda hiç katkısı olmayan Mustafa,Emre,Hakan Koçarslan gibi oyuncular takımda tutulurken Cenk yollanmıştır.

KotuCocuk55

bu arnavut oyuncu uzun vadede cok iyi bir yatirim olabilir.ama gencler niye elden cikariyor saglam bir arastirmak lazim ve kisa vade icin nokta veya bomba diyemeyiz.nasil cikacagini bilemiyoruz yine bir karakutu. Cenk in tecrubesi lazim bu takima ama oyuncularda teknik direktorde ayrilmasindan mutlu oldular.bazi oyuncularinda bu durumdan mutlu oldugunu dusunuyorum sadece his.

Kamp izlenimlerini bekliyoruz

KareAs55

09 Ocak 2011, 22:10:33 #2799 Son düzenlenme: 09 Ocak 2011, 22:13:56 Samsunlu5595
Beklentiler okadar yüksekdiki üstüne gol atamayınca baskı oldu buda cenkin ilk devrede kayıp geçirmesine neden oldu.  Aslında Cenk kötü oynamadı  ama çok şanssızdı çok   akhisar maçında direkten dönen topu , altay maçında direkden dönen topu , bolu maçında kaçırdığı penaltı denizli maçında altı pasdaki kafa vuruşu , ordu maçında kaçırdığı gol  bunların hepsi üzerindeki baskıyla ve hüseyin kalparın sağladığı isteksizlik ile oldu.  Bana göre cenk zenkeden ilk yarı daha iyi performans gösterdi bu benim kendi fikrimdir.

SAMSUNLU ORUMA 55

Diğer takımlar hazırlık maçlarını ve transferlerini yapıyor bizim yöneticiler uyusun

KotuCocuk55

abi surda caseresin videosunu izledik heycanlandik niye adam futbol oynuyor.ronaldoda messi de futbolcu turgayda sercanda futbolcu.biz uzun yillardir futbol egitimi altyapisi zekasi teknigi dusuk oyunculari izliyoruz bulundugumuz lig ve ekonomik durumlar nedeniyle. Cenk son 5 yilda izledigimiz ortalamanin cok ustunde.sahada bunu farketmek anlamak hicte zor degil

Gökberk55

demedi demeyin nokta transfer diye getircekler ne idiğü belirsiz bi adamı bizde umutlandığımızla kalcaz >:(

Ollivanders

Ayberk