Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Ayberk

Bu arada balaj'ın videolarını izledim, önceki sayfalarda birisi hakan şüküre benzetmiş, hakkı var gerçekten. Mücadeleci, hava toplarında iyi bir görünümü var, bir de solak sanki. Veya iki ayağıyla da iyi vuruyor. Görüntüsü hoşuma gitti açıkçası. Gençlerbirliği yollamak istiyorsa yabancı kontenjanını boşaltmak istemesinden olabilir. Kiralık verme yoluna gitmesi de bunun göstergesi bence. "Bu adama bu kadar maaş vermeye değmez, bundan da bir şey olmaz zaten" mantığıyla hareket edecek olsalar ilk olarak satmayı düşünürlerdi veya sözleşmesini fesh ederlerdi sanırım...

19 yaşındaki bir oyuncuya göre kendine güveni yerinde, ayakları yere sağlam basıyor gibi. Hele hele büyük yıldız diye Türkiye'nin önüne sürülen problem çocuk batuhan'a kıyasla bence daha iyi bir oyuncu olabilir. Bu transfere karar verirken bence bakılması gereken şey oyuncunun kişiliği ve en azından çat pat Türkçe bilip bilmemesi. Uyumlu bir yapısı varsa, Ankara'da geçirdiği bir kaç ayda da az buz Türkçe öğrendiyse(ki zenke bile bir iki şey biliyor,arnavutların da dilimize olan yatkınlığı ortada) bence çok faydalı olabilir.

kuzey55

Ayberk

09 Ocak 2011, 20:46:12 #2777 Son düzenlenme: 09 Ocak 2011, 20:58:58 DeLaGuarda
2 tane videosu var zaten topu topu, belki genel yargı sahibi olmak için yeterli değil ama yine de link veriyorum:

bekim balaj

bekim balaj

bir tane daha golü var bu videoda:

Tirana-Vllaznia 0-1

AhmetDenizci

Alıntı yapılan: farUqras - 09 Ocak 2011, 14:44:55
cenk gibi forvetin varken 91 dogumlu embesillerle ugrasıyosun birde rest yiyorsun bu nasıl bir büyüklüktür SAMSUNSPOR'um..

bu arada Cenk'in akıbeti nolacak acaba ? eğer herhangi bir kulübe gitmezse Samsunspor kadrosunda mı kalacak inşallah ?

Ayberk

yirmiuc

bekim balaj bu ligde iş yapar gibi görünüyor.

AntZ

Belek te idmandaydım, yeni geldim, Bru ile birlikte 2 oyuncu daha kesin gibiymiş ve yarın kampa katılacakmış, 1 gün daha sabır  :)

Takım hakkında gözlemlerimi de yazacağım ama çok açım, yemekten sonra :) Şimdilik sadece Ufuk'un ve Dilaver'in çok iyi Agbetu'nun da çok farklı ve istekli olduğunu söyleyeyim  ;)

gkhn

Ayberk

Alıntı yapılan: yirmiuc - 09 Ocak 2011, 21:14:37
bekim balaj bu ligde iş yapar gibi görünüyor.

bana da öyle gibi geldi. tabii ki 2 3 videoyla oyuncu değerlendirmek çok sağlıklı değil. Ama yine de ilk bakışta iyi bir oyuncu gibi geldi. Dediğim gibi uyum süreci yaşaması uzun sürmeyecekse, çat pat türkçe öğrenmişse bence alınabilir. Şunu da söyleyeyim bu dakikadan sonra alınabilecek en ideal oyunculardan biri bence. Bir de 19 yaşında, çok tecrübesiz denilmiş. Bir yerde doğru ama sonuçta yaş sınırından ötürü alacağımız adam da çok çok 21-22 yaşında falan olacak. Zenke sanki 25 yaşında mı? Hayır o da 88li yani.

Ayrıca gözlemleri özlemle bekliyoruz :D

SAMSUNLU ORUMA 55

Abilerim şu cenk sevdasından vazgeçin gördük adamı oynadığı maçlarda anca saha içinde sağa sola bakarak geziniyor sene başında bize geldiğin çok sevindik ama eski cenk değil şimdi ki cenkin ahı gitmiş bahı kalmış o yüzden eski cenk gibi oynamıyacağına göre konuşmaya gerek yok

**KaR6**

ufukla bi 5 dk konustum bugun, takıma adapte oldugunu ve her seyin yolunda oldugunu söyledi..

Serkan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 09 Ocak 2011, 21:31:37
ufukla bi 5 dk konustum bugun, takıma adapte oldugunu ve her seyin yolunda oldugunu söyledi..

teşekkürler şampiyon  (=

Ayberk

Adamın gözlerinin içi gülüyordu zaten geldiğinde :)

kuzey55

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 09 Ocak 2011, 21:27:11
Abilerim şu cenk sevdasından vazgeçin gördük adamı oynadığı maçlarda anca saha içinde sağa sola bakarak geziniyor sene başında bize geldiğin çok sevindik ama eski cenk değil şimdi ki cenkin ahı gitmiş bahı kalmış o yüzden eski cenk gibi oynamıyacağına göre konuşmaya gerek yok

cenk ilk yarı verimsizdi pek faydalı olamadı buna katlıyorum ama adamı itin gtüne sokmaya da gerek yok.insaf yahu...

cenkten beklentilerimiz çok fazlaydı ama yönetim aldıgı para ile aldığımız verim doğru orantılı olmayınca hem ekonomik sebepten hemde hocadan dolayı gönderdi.

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: kuzey55 - 09 Ocak 2011, 21:36:13
cenk ilk yarı verimsizdi pek faydalı olamadı buna katlıyorum ama adamı itin gtüne sokmaya da gerek yok.insaf yahu...

cenkten beklentilerimiz çok fazlaydı ama yönetim aldıgı para ile aldığımız verim doğru orantılı olmayınca hem ekonomik sebepten hemde hocadan dolayı gönderdi.
cenk'in bize şuana kadar hiç bir katkısı yok abi aksine zararı oluyor oynadığı maçlarda takımımız on kişi oynuyor