Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

irFan_55

ewt abi karamsar olmaya gerek yok.kodromuz çok iyi bir kadro yanlızca forvet oyuncusuna ihtiyacımız var.

55.hakan

Yaa Haluk Bey gördün mü büyük konuşmayacaksın.Hani herkes bize gelmek istiyordu.Noldu ismini duymadığımız adamlar bizimle dalga geçmeye başladılar.Ligin başlamasına 2 hafta kaldı ortada alınan forvet yok.Son dakikada alakasız adamlara imza attıracaksınız değil mi yine.Gelin Cenk ve Savaş'ı katın şu kampa.En azından forvetsiz çıkmamayı garanti altına alın.Nerdeee...Herkes bize gelmek istiyor ya o yüzden dalga geçiyorlar bizle.

KareAs55

orhan

Arnavut futbolcu türk statüsünde oynayacaksa alternatif olabilir.hem yaşı küçük hemde istatistikleri iyi olan bir futbolcu.Ama şampiyonluk yolunda bizi kaldıramaz.bize şehmuz tipinde santrofor lazım.Birde adamlar isimler saklı kalsın dedikçe isimlerin haber yapılması işimizi zorlaştırıyor transferler çıkmaza giriyor lütfen daha dikkatli davranılsın internet ortamında paylaşılmasa daha iyi olur.iyi olsunda varsın en son biz duyalım.

mehmet yılmaz

İyi de Orhan abi, zaten bizim birşey paylaştığımız yok ki. Kendileri paylaşıp, sonra da "gizli çalışıyoruz" diyorlar.

Serkan

Alıntı yapılan: irFan_55 - 09 Ocak 2011, 19:41:22
ewt abi karamsar olmaya gerek yok.kodromuz çok iyi bir kadro yanlızca forvet oyuncusuna ihtiyacımız var.

hangi kadron iyi bir sakatlık yada ceza durumunda bir tane alternatif gösterirmisin bana ?

Ahmeti

şuan takıma iki tane iş yapacak orta saha alındı hakan kardeşimin dediği gibi cenk ve savaşıda kadroya kattımı transfer sayısı 4 oldu.
Hangi bank asya takımı olursa olsun cenk ve savaşı transfer etseler adamlar bomba transfer ettik diye 6 ay bayram yapacaklar iş işten geçmeden eldekinin kıymetini bilirler inşaallah.

sadece55

KareAs55

hakan koçarslan, mustafa gürel , sinan ayar   

öyle deme serkan abi bunlar rakibi ezer geçer....

berusa55

Şu anki kadromuz kesinlikle ikinci yarıdaki zor ve stresli dönemi kaldıracak kapasitede değil. Ligin 2. yarısı ilk yarıya hiç benzemeyecek. Cezalısı sakatı derken elimizde alternatifli bir kadro bulunmamasının sıkıntısını çok çekeriz ve bir sezon daha heba olur.

Ahmeti

Ahmeti

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 09 Ocak 2011, 19:53:58
hakan koçarslan, mustafa gürel , sinan ayar   

öyle deme serkan abi bunlar rakibi ezer geçer....
Hele o hakan koçaslan'ın sakalını gören rakip topu falan bırakıp kaçar az kendisine çeki düzen verse dağıtmış kendisini tamamen.

Ayberk

Bugün Yeşilyurt'ta tuvalette Erkut Tutu ile karşılaştım :D Hayli kızgın, öfkeli ve bıkkın görünüyordu. Kendini klozete kilitledi hatta :P :P

O değil de başkan transferler noldu diyecektim de, adamın yüzüne bakınca vazgeçtim :( :o

ugrass

Serkan

pazar tatilini geçiriyordur ;) yoruldu tabi büyük isimlere imza attırdı..