Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

maviay55

AlıntıBekim'de sona doğru

Samsunspor'un yabancı oyuncu transferini yürüten FIFA Lisanslı Menajer Ümit Gürsoy, Gençlerbirliği'nde forma giyen Arnavut futbolcu Bekim Balaj için kulübüyle her konuda anlaşıldığını ve transferde sona yaklaşıldığını belirtti.Kırmızı- Beyazlılarda ismi sır gibi saklanan yabancı oyuncunun Gençlerbirliği'nden Arnavut futbolcu Bekim Balaj olduğu öğrenildi. Sezon başında Arnavutluk 1. Ligi ekiplerinden KF Vllaznia takımından Gençlerbirliği'ne transfer olan Bekim henüz 19 yaşında olmasına rağmen güçlü fiziğiyle dikkat çekiyor. Sezona A2 Ligi'nde forma giyerek başlayan Bekim, Gençlerbirliği formasıyla sadece 2 gol kaydederken, bu golleri de Samsunspor'a attı. Bu transfer ile ilgili açıklamalarda bulunan FIFA Lisanlı Menajer Ümit Gürsoy, "Bekim için kulübüyle anlaştık. Oyuncu ile ilgili arada bir iki ufak pürüz var. Bu pürüzleri hallettiğimde Bekim'in transferini gerçekleştireceğiz. Ancak transferin olmama ihtimaline karşı yine takip ettiğimiz Kamerunlu bir yabancı oyuncu daha var. Bekim olmazsa, bu oyuncu üzerinde duracağız" diye konuştu. Bekim, bu sezon ayrıca Ankaragücü'yle oynanan kupa maçına ilk 11'de başlayıp 45 dakika, Spor Toto Süper Lig'de de Galatasaray önünde 4 dakika mücadele etti.

Gürsoy'un eserleri

FIFA Lisanslı Menajer Ümit Gürsoy, Samsunspor'un yabancı transferleriyle yakından ilgileniyor. Almanya'nın Darmstadt 98 takımından getirilen ve kampa katılan Zülfikar Coşkuner'le, Gençlerbirliği'nden Bekim'in de transferlerinin olması durumunda Gürsoy, çok büyük bir iş başarmış olacak.

ben bu transfer politikasından bişey anladıysam travzanlı oluyum  >:( >:(

maviay55

fiziği çok iyi gibi bu çocugun hayırlısı olur inşallah  ;)

kuzey55

iyi çıkar belki ama gelecek adına yatırım olur ancak.bize kendini kanıtlamış iyi 2 forvet lazım.

irFan_55

Zülfikar Antalya'da
[ 09.01.2011 ]

Menajer Bülent Gürsoy tarafından uzun süredir takip edilen ve Samsunspor'a kazandırılmaya çalışılan gurbetçi forvet Zülfikar Coşkuner, önceki gece Antalya kampına katıldı. Sabah yapılan çalışmayı kenardan izleyen Zülfikar, akşam ise idmandaki yerini aldı.Forvet arayışları içerisinde olan Kırmızı-Beyazlılar, Almanya'nın Darmstadt 98 takımından Zülfikar Coşkuner'i Antalya kampına getirdi. Menajer Bülent Gürsoy ile birlikte önceki gece geç saatlerde otele yerleşen 20 yaşındaki, 1.88 boyundaki forvet Zülfikar, aşırı yorgun oluşu nedeniyle sabah çalışmasına katılmadı. Sabah yapılan çalışmayı izlemekle yetinen Zülfikar, akşam antrenmanına ise katıldı. Genç forvetin transferinin önümüzdeki günlerde resmiyet kazanacağı ve imzaların atılacağı belirtildi.

maviay55

Ayberk

kuzey55

Gençlerbirliği'nde Cem Onuk'un transfer bombaları bir bir patlıyor.

Menajer Cem Onuk'un bu sezon Gençlerbirliği'ne aldığı 3 oyuncu sakatlıkları nedeniyle ilk yarıda forma giyemezken 4 oyuncuya da başkan İlhan Cavcav kulüp kendilerine bulmasını söyledi.

Bekim Balaj'da zarar 350 bin Euro

Gençlerbirliği'nin Arnavutluk'un KF Vllaznia'ya takımından 200 bin Euro transfer ücreti aldığı ve yıllık 150 bin Euro'ya imza attırdığı Bekim Balaj da elde kalmak üzere. Kiralık verilmek istenen Bekim Balaj'ı 12 Bank Asya 1. Lig Kulübü'ne teklif eden Gençlerbirliği hiçbirinden olumlu cevap alamadı.

46 dakika oynadı

Bekim Balaj Ankaragücü ile oynanan ve 1-1 biten Ziraat Türkiye Kupası'nda 45 dakika, Galatasaray ile oynanan Spor Toto Süper Lig maçında son dakika oyuna girip toplam 46 dakika forma giyebildi. Balaj 4, A2 maçında da oynadı

şu bekim balaj nasıl acaba cavcav boş adam almaz ama diyecektim ama şöyle bir haber de buldum :)ümit gürsoy izledimi acaba bu adamı.kiralık veremeyince bonservisini vermişler eline anlaşılan :D

seskat

bence bu cocuk profesyonel düşünüyor, kimbilir ne tür vaatlerle getirildi. bi yandan haklı buluyorum cocuğu, ancak karşında Samsunspor var. ben bunda bi art niyet aramak istemiyorum. hayırlısı olsun. işallah herşey iyi olur. bu sezon şu süper lig denilen lanet yere cıkalım artık.

Ayberk

Ben de balaj ile ilgili haber aradım karşıma sezon başındaki haber geldi:

Halil Erkman, törende yaptığı konuşmada, alternatifli bir kadro kurmaya çalıştıklarını belirterek, ''Bol alternatif yaratma doğrultusunda Arnavutluk'ta en iyi genç oyuncu seçilen Balaj'ı renklerimize bağladık. Balaj'ın başarılı olacağına ve Gençlerbirliği'ne uzun yıllar katkı sağlayacağına inanıyoruz'' dedi.

Boş adam almamışlar sanırım ama, yine de riskli transfer gibi

berusa55

Çok bilmiş futbol dehası siyasilerimiz "taraftarlarımız içini rahat tutsun" derken bu isimler için mi rahat tutsunlar dediler acaba! Şaka gibi hakikaten!  :(

kuzey55

çok riskli hemde alternatif, geleceğe yönelik düşünülebilir ancak hem zülfikar hem balaj.beklediğimiz transferler değil elbette.zaten yönetimde bunları transfer diye yutturmaya çalışmayacaktır.bunlar yatırım gibi geliyo bana.

KareAs55

Bekim balaj iyi bir yedek forvet olabilir  geçen sene Vllaznia Shkoder formasıyla 38 maçda 17 gol atmış 18 yaşındaki bir oyuncu için gayet iyi gibi...

Serkan

Bekim balaj gençlerbirliğinin tarihindeki en pahalı transfer ; bize yedirirlermi oda ayrı bir konu.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Serkan - 09 Ocak 2011, 16:33:51
Bekim balaj gençlerbirliğinin tarihindeki en pahalı transfer ; bize yedirirlermi oda ayrı bir konu.

Yok cnm nerde tarihinin en bahalı transgeri adamı 200 bin euro'mu ne öyle bi fiyata aldılar.Ya tutarsa diye aldıkları bi adam işte öle pek ahım şahım bi şey değil arkadaşlr

KareAs55

Gençlerbirliği ya tutarsa diye transfer yapmaz takip edip öyle alır  ;)