Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

atakumlu83

arkadaslar ben su ısten bısey anlamadım hem dıyorlar can ozgur kulub bulacak dıye hemde adam takımla bırlıkte suanda kampta anlamıs degılım bıde eger gonderıyorsunuz quarteyı neden bıdaha kampa gelmesını bekıyorsunuz eger gelecekse sıvasspordan sedat yesılkaya veya elazıgsporda eskı oyuncumuz veysel aksu gelsın

Ollivanders

Atakumlu aman uzak kalsın onlar almayalım. Mert kardesim hay agzına saglık . Sezon başı yapılanma sanırım . Bir dahaki seneye inşallah anlayışındalar.

atakumlu83

olabılır su samsunun ozcocugu sercana oynatmıyoruz ama sercanı super lıgden 2 bank asyadan 5 takım talıpmıs yonetım ve hoca bunu bılmesı lazım

Ollivanders

Sercan mı isterse Real Madrid e gitsin ... Ama Samsunspor dan uzak dursun. Nereye giderse gitsin donup dolasıp gelecegi , yalvaracagı yer SAMSUNSPOR!

Serkan

gkhn

Alıntı yapılan: atakumlu83 - 09 Ocak 2011, 03:07:02
olabılır su samsunun ozcocugu sercana oynatmıyoruz ama sercanı super lıgden 2 bank asyadan 5 takım talıpmıs yonetım ve hoca bunu bılmesı lazım

:) özçocuk diye oynatılacak mı yani? sercana yeterince şans verildi hatta çok fazlası bile verildi. Barcelonaya da gitse intere de gitse sercan sercandır.

Dartagnan

eren55

Orduspor Yıldıray'a talip olmuş.Resmen teklif götürmüşler.Bunlarda aştı kendini.Biz de hala karavana

Kaya

Kulüplerin bazı felsefeleri vardır ki bunlardan biri futbolcu takımın oyuncusu iken sakatlandıysa düzelene kadar (ahde vefa ilkesi gereği) kadroda tutulur..Hatta geçen sene sonu sercan sakatlandığı için gönderilmemiş düzelmesi beklenmiştir..Hee doğru bir karar mı tartışılır.Futbolcu kendisi ben size zarar veriyorum sakatım oynayamıyorum,ayrılmak istiyorum demedikçe takımda böyle kalıyor işte..O yüzdendir ki takıma futbolcu alırken müzmin sakat olup olmadığını iyi kontrol etmek gerekiyor..Can sene sonu gider...

AllydeenleaR

AlıntıAdana Demirspor Kulübü'nden yapılan açıklamaya göre, transfer çalışmaları sırasında anlaşma sağlanan Dardanelspor'un orta saha oyuncusu Samet Albayrak ile sözleşme imzalandığı ifade edildi. Samet Albayrak'ın takımın Antalya kapmına katıldığı belirtildi.

sezon başında gelmesini istediğimiz adamlardan biriydi.adana demire gitmiş...

cezayir55

samsunspor.co.nr

AhmetDenizci

rize, mehmet yozgatlıyı almış, bizimkiler hala bekliyorlar..

kuzey55

bu bizim serkan eyüpoğlu futbolu bıraktı mı? rize ilgilenimuş kendisiyle anlamadım?

SerhaT55

ZAFER'İN NAZI BIKTIRDI

Samsunspor'un teklifine bir iki gün içerisinde cevap vereceğini söyleyen Trabzsonsporlu gurbetçi futbolcunun nazı bıktırdı. Yönetim, Yelen'in vurdumduymaz tavırlarından dolayı transferden vazgeçmek üzere

CEVAP GELMİYOR
Samsunspor'un Trabzonspor'dan transfer etmek istediği gurbetçi futbolcu Zafer Yelen işi çıkmaza girdi. Daha önceki görüşmelerde Kırmızı-Beyzlı yönetimden bir iki gün müsade isteyen Yelen'den ne olum ne de olumsuz bir cevap alınabildi. Zafer Yelen konusunda yaşanan bu belirsizlik ortamı yönetiminde canını sıkmaya başladı.
YÖNETİM VAZ GEÇİYOR
Arayışlarını başka tarafa doğru çevirmeye hazırlanan Samsunspor'da Başkan Erkut Tutu'nun, daha önce prensipte anlaşmaya vardığı açıklanan oyuncularla önümüzdeki günlerde temasa geçeceği tahmin ediliyor. Samsunspor taraftarı ise yönetimin transferde çok ağır hareket etmesine adeta öfke kusuyor.