Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

holigan5565

inşallah. bende senin kadar iyimser olmak isterim ama türkiyede alınabilecek kaldımı forvet olarak bana göre yok. eee yabancı alacan.yabancı için diyeceklerimi yukarıda söyledim.şimdi söyler misin zenke dışında forvet oynucak adamımız kalmamışken nasıl sabırlı olacağız?

holigan5565

ama doğru haluk tan gibi yöneticilerimiz trabzonsporu taraftara savunmaktan fırsat bulamamışlardır transferi planlamaya

kuzey55

Türkiye'de forvet mi kalmadı?hadi kalmadı yabancı oyuncu getirdik diyelim senin dediğin gibi.5-6 hafta nedir onu anlamadım?zenke kaç ayda alıştı takıma? bu konuda kesin konuşmak yanlış.ben de iyi olur uyum sağlar diyemem ama senin gibi de karalar bağlayıp 6 haftayı gözden çıkarmak yanlış bana göre.

KareAs55

Sakin olun , ne desek boş listedeki adamlar belli zaten anlaşabilirlerse geliceklerdir...

Ollivanders

Demek istedigimiz o degil mustafa. Bir hoca 7 futbolcunun ipini haftalar oncesinden çekmiş ise bunun çalısmasını da yapmıstır. Ama goruyoruz ki boyle bir çalısma yok . Devre arasında açıklamalar aldı basını gitti . Devre arası transferlieri kkampa kadar yetiştirilecek denildi. Daha zamanımız var denildi . Cenk ve savas konusunda net bir karar yok denildi.  Tum bu belirsizlikler içerisinde umutlu olmak bence biraz zor. Her birimiz plan vardır dedik ama yoktu malesef. En iyi transferleri bence orduspor yaptı. 2 transfer ile takımın ahengini bozmadı ve yerinde transferler yaptılar en azından kampı daha organize yapıyorlar. Bizim gibi ne olacagı belirsiz bir ortamda yapmıyorlar. Hala galip öztürkle gorusme yapıyorlar. E o zaman zamanında gorusmeler yapılmadı mı ? yapılmamıs demekki .Hala adam alınacak diyip heyecan yaratılmaya çalısılıyor. Bu pazartesine kadar herşey bitmeliydi. Surda 2 hafta kaldı. Taktiksel ne calısacaksın , adamları takıma nasıl monte edeceksin , 2-3 hafta adaptasyon sorunu olursa ve maç kaybedersek lige havlu atacagımızın kimse farkında degil mi ? Ben ne yalan soyleyeyim 7 futbolcusunu hemen gonderen bir takımdan daha organize bir strateji beklerdim.

holigan5565

zenke ilk hafta oynarken bu sitedeki yorumları hatırla istersen çok güçlü ama golcü değil diyodu herkes asıl olarak gollerini son haftalarda atmaya başladı yani takım ona o da takıma yeni alışması son haftaları buldu. bunu anlatmaya çalışıyorum

Ollivanders

Bence zenke hala alışma aşamasında. Ayrıca 7 gol attı ama bence çok etkili bir performans gostermedi.

kuzey55

7 futbolcudan gereken verim alınsaydı gönderilmezlerdi diye ısrarla söylüyorum.kaldı ki cenk dışında aldıgımız verim de ortada...gönderilmeleri gerekiyordu gönderildiler.şimdi devre arası transfer piyasası kötü mutlaka yapılacaktır gerekli takviyeler.evet daha erken yapılmalıydı ama çok şey kaybettiğimizi de düşünmüyorum.kaldı ki bu yönetimde para yok öncelikle icazet alıp sonra gereken çalışmayı yapmak zorundalar.

ahmetsefa55

ayrıca şu zafer yelen ısmı hiç içime sinmiyo ya neyse

kuzey55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 08 Ocak 2011, 15:26:46
Bence zenke hala alışma aşamasında. Ayrıca 7 gol attı ama bence çok etkili bir performans gostermedi.

sadece zenke değil bütün takım aynı durumdaydı ilk haftalar.zaten iskelet bir kadromuz var alternatif ve bazı zayıf bölgelerimizede direkt oynayan oyuncular alınacak.yani bu kadroda getirdiğimiz adamlar akhisar maçında bir veya iki kişi dışında kadroya giremeyecek bunu hepimiz biliyoruz.en azından kapları tanıyoruz.en eksik bölgemiz forvet oraya da en kısa zamanda gerekli takviye yapılır bikaç gün içerisinde.

gkhn

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 08 Ocak 2011, 15:30:43
ayrıca şu zafer yelen ısmı hiç içime sinmiyo ya neyse

Ben daha öncede yazdım inşallah gelmez diye ya neyse hayırlısı.

berusa55

Pek gelecek gibi de durmuyor zaten. İki kulüp anlaşmış da futbolcunun keyfi bekleniyormuş da... Gelmesini istemiyorum açıkçası.

Ollivanders

hayır bende şunu edmek istiyorum mustafa

kaldı ki bu yönetimde para yok öncelikle icazet alıp sonra gereken çalışmayı yapmak zorundalar. diyorsun da bu adamlar gbb maçından sonra h.kalpar kovulmayacak diye talimat almadı mı bir yerden . Futbolcu için icazet almak 2 hafta mı surer. Bu kadar mı zordur bu iş. 7 futbolcudan her ne kadar verim alamasan da yedek için guvenilirlerdi. En azından bir şeyleri degiştiireceklerini dusunebiliyorduk. Bunun yanında o kadar genişti ki kadromuz h. kalpar keyfine gore herkesi oynatıyordu. Ama şimdi yedek kulubesine bakalım ne olacak ? mustafa gurel ile veya ersinle mi maçı çevirecegiz rizedeki gibi . sadece ilk 11 e degil yedeklere de bakmalıyız. unutmayalım ki gecen sene yolladıgımız sezer bize puanlar kazandırdı.

Ortalıkta forvet mi kalmadı da bu zamana kadar hiç bir sonuc alınamadı. Bas bas bagırdık ofansif ortasaha diye bir tane oyun kurucu ismi geçti mi bizi sonuca taşıyacak . Bu yasananlar beni ve benim gibi dusunenleri umutsuzluga surukluyor.

gkhn

Zaten çok keyfine düşkün bir oyuncu sevmiyorum böyle  gevşek oyuncuları.

eren55

Ordulu müslüm'e çok yakışırdı bizim forma.İyi topçu herif.Bırakmıyor maçı hiç.Bize de öyle adamlar lazım.