Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

LisandroLopez

Emre İncemollaoğlu gibi altyapıda niceleri var.. bi kayıp olarak görünmesi anormal olur.

Ollivanders

Yıldıray Baştürk gibi bir adam bizde çok iş yapar. isterim bu takıma.

Ahmeti

Alıntı yapılan: DeLaGuarda - 08 Ocak 2011, 13:19:17
Gurbetçi kaleci ne ayak ya? Çok mu ihtiyaç vardı kaleciye?

Ahmet şahin'in yaşı belli ondan sonra kalemizi koruyacak iyi kaleciler yetiştirmemiz lazım.

holigan5565

1- agbetu 2- zenke 3-kevin gru 4- yeni gelecek forvet peki biz kaç yabancı oynatabiliyoz birader?

berusa55

berusa55

Ertuğrul Sağlam

berusa55

Tamamdır. O zaman bir yabancı da yedek oturacak kulübede 4 yabancımız olursa. Peki kadroda toplam kaç yabancı bulundurabiliyor takımlar 1.ligde? Toplam 3 olabilir ve 3'ü de sahada olabilir şeklinde mi acaba?

holigan5565

evet süper ligden düşen takımlar sözleşmesi bitene kadar devam edebiliyor biliyorum ben ama bize gelecek olur sak kim gidecek öyleyse

Ertuğrul Sağlam

Ertan herşeye ne atlıyorsun. Mert veriyor cevabı . :D

berusa55

Agbetu, Zenke, denenecek Bru (doğru mu bilmiyoruz ya) ve düşündükleri yabancı forvet? Eeee kim gidiyor? Bu durumda Bru hikaye gibi geldi bana.

SerhaT55

Alıntı yapılan: berusa55 - 08 Ocak 2011, 14:11:05
Agbetu, Zenke, denenecek Bru (doğru mu bilmiyoruz ya) ve düşündükleri yabancı forvet? Eeee kim gidiyor? Bu durumda Bru hikaye gibi geldi bana.
sanırım diğeride gelecek olanda denenecek arasından iyi olanı seçecek bence  :) :)

berusa55

AlıntıSAMSUNSPOR'A LAYIK OYUNCULAR ARIYORUZ
08 Ocak 2011 / 12:25

AK Parti Samsun Milletvekili Fatih Öztürk, transfer konusunda yönetimin özellikle de Başkan Erkut Tutu'nun özverili bir çalışma içerisinde olduğunu söyledi. Öztürk, "Taraftarlarımız içini ferah tutsun.

Samsunspor'a layık oyuncularla görüşmeler sürüyor" dedi

YÜREKLERE SU SERPTİ
AK Parti Samsun Milletvekili Fatih Öztürk, İstanbul'da Kulüp Başkanı Erkut Tutu ile bir araya geldiklerini söyledi. Transfer konusunda görüş alış verişinde bulunduklarını belirten Öztürk, yönetimin özellikle de Başkan Tutu'nun büyük bir özveri ile çalıştığını dile getirdi. Öztürk, "Taraftarlarımız içini ferah tutsun. En kısa sürede Samsunspor'a layık oyuncu veya oyuncularla anlaşmalar yapılacaktır" dedi.

GEREKEN YAPILACAK
Hiç bir şey için geç kalınmadığını üzerine basa basa söyleyen Öztürk, "Transfer edilecek oyuncular konusunda acelecidavranmıyoruz. Samsunspor olarak kadromuza katacağımız üst düzey futbolcularla temaslarımız devam ediyor. İsimleri açıklandığında ne demek istediğimi herkes anlayacak. Samsunspor artık öyle bir konuma geldi ki oyuncular bizde oynamak için mücadele veriyor" diye konuştu.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=51743

İçimiz ferah çok ferah hem de. Bekliyoruz vallahi bakalım.

brigand

Ollivanders