Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

SerhaT55

fat55

canım arkadaşım doğru diyorsun da bu yönetim adam gibi adam alacaksa paraya kıyacak biraz arkanda koskoca galip öztürk var.biraz uçmuş olabilirim.1 milyon avro bedeli.ama benjamin sülimanı alınabilir.bence sıkıntı sadece ümit gürsoy denen menajerle bu işler olmayacağı.polonyada çek pazarında isveç norveç danimarka liglerinden iyi kapsamlı anlayan menajerlerle anlaşılmalı.sene boyunca bu ligler takip ettirilmeli.inanın koskoca dünyada keşfedilmeyi bekleyen emenikeler vardır.

Shane_Falco

Madem birini alacağız bırak şu Bru'yu felan arkadaş Freddy Adu'yu alalım :D:D

Ollivanders

Serkan

özkan

Problemin ümit gürsoy oldugunu sonunda farkettık..

o değilde,ben sahar'a ne dersiniz..bu giib adamları şu anda getirebilecek menajerler varken bize,neden hala ümit gürsoyda ümit gürsoy diye tutturuyorlar anlaşılması güç.

Düzen bozulsun istemiyorlar heralde..

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: özkan17 - 07 Ocak 2011, 15:49:42
Problemin ümit gürsoy oldugunu sonunda farkettık..

o değilde,ben sahar'a ne dersiniz..bu giib adamları şu anda getirebilecek menajerler varken bize,neden hala ümit gürsoyda ümit gürsoy diye tutturuyorlar anlaşılması güç.

Düzen bozulsun istemiyorlar heralde..
iyide ümit gürsoy samsunsporun kotulugunu ıstıcek bı ınsan degıldır.samsunsporda futbol oynamıs,altyapıda hocalık yapmıs,sonrasında baska amator takımlarının hocalıgını yapmıs,sımdıde menajer olarak calısan bı adamdır.samsunspor da oynarken benım hocamdı ordan bılıyorum.samsunsporuda bızım kadar sevdıgını bılıyorum.sonucta zenkeyı getıren de bu adam.haksızlık etmeyelım.yonetım umıt gursoyla calısıyosa umıt gursoyun sucu ne.sorun bızım yonetımın at gozlugu takmasından kaynaklanıyo bence. ;)

GökhanÇağlar

SANTRAFOR ÖZTÜRK'TEN
AK Parti Milletvekili Fatih Öztürk ile Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, bugün İstanbul'da Metro Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Galip Öztürk ile bir araya gelecek. Transferin konuşulacağı zirvede santrafor konusu ele alınacak
07 Ocak 2011 Cuma 14:33

TEK EKSİK GOLCÜ
Manisaspor'dan Dilaver Güçlü ve Diyarbakırspor'dan Ufuk Bayraktar'ı renklerine bağlayan Samsunspor, şimdi de santrafor arayışı içine girdi. Trasferde ince eleyiph sık dokulyan kırmızı-beyazlı ekmip, golcü arayışlarına decvam ederken hata yapmak istemiyor. samsunspor yönetim kurulu, iyi bir golcü trasfer etmek için adeta seferber oldu.

İSTANBUL'DA ZİRVE
Kadro dışı bırakılan Savaş Esen'in affedilmesinin neredeyse imkansız olması nedeniyle golcü arayışlarına hız veren Samsunspor, önümüzdeki hafta başına kadar bir oyuncuyu transfer etmenin peşinde. Bu nedenle Samsunspor Başkanı Erkut Tutu, AK Parti Samsun Milletvekili Fatih Öztürk ile bugün İstanbul'da Metro Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Galip Öztürk ile bir araya gelecek.

KRİTİK GÖRÜŞME
Kritik görüşmede santrafor konusunun ele alınacağı öğrenildi. Bu görüşmenin ardından golcü futbolcu kosunuda net bir kararın çıkması bekleniyor. Öte yandan bir süredir affedileceği yönünde çeşitli spekülasyonların ortaya atıldığı Savaş Esen'in affedilmeyeceği öğrenildi. İyi teklif gelirse Savaş verilecek. Aksi taktirde ise golcü oyuncunun takasta kullanılacağı sızan bilgiler arasında.

hadi bakalım bekliyoruz dört gözle.. ;)

özkan

abi bizzat ben burdan yazıyorum her turlu cevabada hazırım.ımkan varsa karsılastır benı umıt gursoyla abi.sascha transferini sırasında ben bizzat görüştüm diger menajeriyle 90bin tlye geliyo adam benım menajer aracılıgıyla.ama taa hakkı tomac zamanından kalma transfer umıt gursoy sayesınde hala bıtırılemedı.hemde umıt gursoyun dedıgı rakam yuzde ellı daha yuksek bı tutar karsılıgında bu adamın bıze gelecegı yonunde.

Açık olmak gerek,biz samsunsporu herkezden daha farklı sevıyoruz.biz namusumuz diye bakıyoruz,olmaz oyle bişey samsunsporda,yapılmaz dıyoruz.bizim takımımız dıyoruz.ama ısın ıcınde para olunca..  :(  transferler yaplır tamam ama bu adam nası geldı kım getırdı kaca getırdı..bunları bilmek gerek..

Ollivanders

Tek eksik golcu mu ? Şu medyanın pofpoflaması yok mu .Adamı deli ediyor.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: özkan17 - 07 Ocak 2011, 16:02:20
abi bizzat ben burdan yazıyorum her turlu cevabada hazırım.ımkan varsa karsılastır benı umıt gursoyla abi.sascha transferini sırasında ben bizzat görüştüm diger menajeriyle 90bin tlye geliyo adam benım menajer aracılıgıyla.ama taa hakkı tomac zamanından kalma transfer umıt gursoy sayesınde hala bıtırılemedı.hemde umıt gursoyun dedıgı rakam yuzde ellı daha yuksek bı tutar karsılıgında bu adamın bıze gelecegı yonunde.

Açık olmak gerek,biz samsunsporu herkezden daha farklı sevıyoruz.biz namusumuz diye bakıyoruz,olmaz oyle bişey samsunsporda,yapılmaz dıyoruz.bizim takımımız dıyoruz.ama ısın ıcınde para olunca..  :(  transferler yaplır tamam ama bu adam nası geldı kım getırdı kaca getırdı..bunları bilmek gerek..
valla kardesım ben umıt hoca hakkında bıldıklerımı yazdım.senın menajerle konusmanla klubun menajerle konusması arasında bı fark vardır muhakkak.adam sana 90 dıyo klube daha fazla soyluyo olabılır.ayrıca klup bu futbolcuyu ıstıyomu bakalım.yada senın duyumların ne kadar dogru.?

fat55

ben ümit gürsoya karşı değilim.sadece o yetmez diyorum.koskoca samsunspor ümit gürsoy un bulduklarına kalmasın.daha geniş bir portföy oluşturmak lazım bence.bordeaux ile kardeş kulüp olundu dendi.koskoca bordaux nun önereceği sağlam bir defans ya da golcü olmaz mı?soruyorum.

özkan

sascha yunusoglu transferini biliyosun abi.hakkı tomacdan beri alınılmaya calısıldı.halada gundemde.oyuncunun aılevi durumları ve maddı sebebler yuzunden sezon basından berı getırılemedı bır turlu.duyumlar ne kadar dogru.teknık heyete kadar gıtmıs bır bılgı bu.oyuncunun adıda benım menajerın adı telefonu vs herseyı.hatta ılgıncde bır anısı var,teknık ekıple gorustugumuzde sen nerden bılıyosun sascha'yı derken acayıp bı sekılde garipseme vardı yüz ifadeleerinde.

Herneyse,ben inanmıyorum gerçekden de menajerlerin/yad ümit gorsoy'un aman samsunspor diye düşüneceğini.madem öyle daha iyilerinide sağa sola götürdü o adam samsunspor'a gelebilecek adamları..neden getirmedi samsunspor'a ?

Böyle  ;)

Shane_Falco

Ayrıca bi parantez açmak isterim yanılmıyosam Murat Yıldırımı'da Ümit Gürsoy getirmişti bize

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: özkan17 - 07 Ocak 2011, 16:13:40
sascha yunusoglu transferini biliyosun abi.hakkı tomacdan beri alınılmaya calısıldı.halada gundemde.oyuncunun aılevi durumları ve maddı sebebler yuzunden sezon basından berı getırılemedı bır turlu.duyumlar ne kadar dogru.teknık heyete kadar gıtmıs bır bılgı bu.oyuncunun adıda benım menajerın adı telefonu vs herseyı.hatta ılgıncde bır anısı var,teknık ekıple gorustugumuzde sen nerden bılıyosun sascha'yı derken acayıp bı sekılde garipseme vardı yüz ifadeleerinde.

Herneyse,ben inanmıyorum gerçekden de menajerlerin/yad ümit gorsoy'un aman samsunspor diye düşüneceğini.madem öyle daha iyilerinide sağa sola götürdü o adam samsunspor'a gelebilecek adamları..neden getirmedi samsunspor'a

Böyle  ;)
anladım kardesım.sasha sezon bası gundemdeydı.bılıyorum.sonra kardesı hapıste fln muhabbetı oldu.öyle kapandı konu.altında baska bıse varmı ben bılmıyorum acıkcası.ayrıca umıt gursoy sonucta bır menajer ve bu ısten para kazanıyo.ne kadar para alırsam kardır dıye dusunebılır ki ben samsunspora yaptırdıgı transferlerde daha az para kazandıgını dusunuyorum.(bilgim varmı hayır yok sadece öyle tahmın edıyorum)sonucta her futbolcunun bı ederı var.eger samsunspor bu ederı karsılayamıyosa menajerın ve futbolcunun baska takımlara gıtmesı cok normal.her neyse ben sadece umıt hocanında bızım gıbı samsunspor ıcın emek veren bı ınsan oldugunu bılıyorum ve bunu soylemek ıstedım.dıger konular ıcın bılgım yok tahmınım var.  ;)