Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Mert

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 06 Ocak 2011, 02:25:56
bende dıyorum bu havai fişek gösterileri de ne böyle gece gece  :D

Kutlama yaptık maç sonunda :)

serkancengiz

Devre arasının gelmesiyle birlikte ilk etapta 7 futbolcusuyla yollarını ayıran Kırmızı-Beyazlılar, Diyarbakırspor'dan Ufuk Bayraktar ve Ankaragücü'nden Musa Büyük'ü renklerine bağladı. Karadeniz temsilcisi, Gençlerbirliği'nde beklentileri tam olarak karşılayamayan Billy Mehmet'i de kadrosuna kattı. Samsun'un, teknik direktör Hüseyin Kalpar'ın raporuna göre 1-2 takviye daha yapabileceği öğrenildi.
Fanatik gazetesi

celebi

Alıntı yapılan: cem 55 - 05 Ocak 2011, 22:17:43
abi çelebi abinin havasını alıcaz bugun pas filan atmaz o yenilincede ben çok iyiyim 3 kişi tutamadınız beni der gene bi bahane bulur bende yavaştan halısahaya dogru gideyim ts nin werder maçı var ilk yarı bitmek üzere zafer yelen le sezer badur ilk 11 de nasıl oynuyolar diye maçı takip ediyorum ama bana çok vasat geldiler yanlarında oynayan barış ataş bile 2.sinden daha etkili top alıyo veriyo gene bişeyler yapamaya çalısıyo özellikle zafer çok etkisiz geldi bana bol bol pas hatası yapıyo olumlu tek hareket yok koca ilk yarıda

cem bir şeymi dedin canım. yine dizdim sizi ipe dizer gibi. kim kimin havasını aldı bir daha söyle

Burak

nomak55

Abicim fanatik gazatesi işte yalan hbercilikte öncü :D

holigan5565

Dartagnan

Yalandır salla gıtsın :) Ama dogru cıkıpta musa buyuk alınırsa çok pis söverim :)

Burak

Billy Mehmet'e kanım çok ısınmıştı ama Çakal Carlos çıktı herif  :D :D :D :D

Ahmeti

giden gitti şuan acilen iyi bir forvet almamız lazım, zaman daralıyor alınan topçuların uyum sorunlarıda olacak.

Ertuğrul Sağlam

Ajan'lar bugün mesai yapmıyor galiba, kimseden ses seda çıkmıyor...

Ertuğrul Sağlam

Zafer'de gelmek istiyor

Zafer Yelen konusunda Trabzonspor yönetimiyle mutabakat sağlayan Kırmızı-Beyazlı ekip gurbetçi oyuncu da ikna etmek üzere
Samsunspor'un Trabzonspor'dan renklerine katmak için mücadele verdiği Zafer Yelen de sona gelindi. Trabzonspor yönetimiyle yapılan karşılıklı görüşmelerin olumlu sonuçlanırken gözler Zafer Yelen'in bu teklife ne diyeceğini kalmıştı. Samsunspor yönetimi dün sabah saatlerinde bu oyuncuyla telefondan görüştü. Samsunspor'un teklifine sıcak baktığı ifade edilen Zafer Yelen'in bu hafta sonuna kadar takımın kamp yaptığı Antalya Belek'e gitmesi tahmin ediliyor.

Denge

Burak

Son dakika SAMSUNSPOR  Fransa'nın Samsoun Souvenir takımından Severo İkizlerini transfer etti. İkizlerden Yavuz Severo kalede ve sağ kanatta görev yapabiliyor. Selim ise genelde yedek kulübesinde görev alıyor  :D :D :D

Ollivanders

berusa55

AlıntıKevin Bru ile görüşmeler sürüyor
06 Ocak 2011 / 14:02
Kırmızı Beyazlılar Fransa'nın 2.Lig Dijon takımında forma giyen Kevin Bru isimli orta saha oyuncusunu Cumartesi günü Samsun'a getirmeyi planlıyor.

Enes ŞAHİN/ Haberexen.com

Ganalı Stoper Jonathan'dan doğan yabancı oyuncu açığını başka bir yabancı futbolcu ile kapatmak isteyen Samsunspor yönetimi, Fransa'nın 2. Lig Dijon takımında oynayan ofansif orta saha oyuncusu Kevin Bru ile görüşmelerini sürdürüyor.

Cumartesi günü transfer görüşmesi için Samsun'a davet edilen orta saha oyuncusu 1988'de Fransa'nın Paris şehrinde dünyaya geldi. 1.83 boyunda 71 kilo olan oyuncu , 2006-2007 sezonunda Fransa'nın Rennes takımında iki karşılaşmada oynadı. Rennes'ten bir diğer Fransız takımı Chateauroux takımına transfer oldu. Burada ise 10 karşılaşmada forma şansı bulan oyuncu, 2009-2010 sezonunda şuan oynadığı Dijon takımına transfer oldu. Dijon'da 10 numara sırt formasıyla 24 müsabakada görev alan ofansif orta saha oyuncusu 2 kez rakip kalecileri avladı. Sağ ayağını çok iyi kullanabilen milli oyuncunun duran toplarda da bir hayli etkili olduğu söyleniyor.

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=27619

KareAs55