Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Mert

Arkadaşlar ben kaçıyorum Grup İstanbul 55 in maçı var hepiniz Allaha emanet olun.İnşallah adam gibi bir forvet alınır da bize bu sıkıntıları unutturur.

mehmet yılmaz

Mert, Çelebi olur da birine pas atarsa iki dakikalık saygı duruşunda bulunun! :)

Uğur Yıldız

bende cenk yararlı olmadı olayına katılmıyorum.sezon başı idmanı cenk görmedi ayrıca kendiside söyledi kalpar bana oynaya oynaya form tutacağımı söyledi ancak 2 3 maç oynadıktan sonra beni kadrodan kesti samsunsporun yedek oyuncusu haline getirdi.bana kalırsa iyi bi devre arasının ardından özlediğimiz cenki tekrar görebilirdik ki denizli maçında bunu herkese gösterdi!

cem 55

abi çelebi abinin havasını alıcaz bugun pas filan atmaz o yenilincede ben çok iyiyim 3 kişi tutamadınız beni der gene bi bahane bulur bende yavaştan halısahaya dogru gideyim ts nin werder maçı var ilk yarı bitmek üzere zafer yelen le sezer badur ilk 11 de nasıl oynuyolar diye maçı takip ediyorum ama bana çok vasat geldiler yanlarında oynayan barış ataş bile 2.sinden daha etkili top alıyo veriyo gene bişeyler yapamaya çalısıyo özellikle zafer çok etkisiz geldi bana bol bol pas hatası yapıyo olumlu tek hareket yok koca ilk yarıda

Ayberk

Galiba Marciel Rodger Back yarın Samsun'daymış :P

Ollivanders

Ayberk

o değil de abi, Rafael noldu yaa? TC vatandaşı da olmuştu o, alsak ya :D

Ollivanders

gerek yok ya :) adam ankaraspor maçında o penaltıyı atsaydı şimdi superlig deydik. Ertugrul da bizi yonetiyor olurdu :)

KareAs55

Ayberk

Taca attığı penaltı dimi abi :D :( :( :(

Yine de iyiydi bence ya, sözleşmesi de elindeymiş duyrulur :P

Ayberk

samsunmania

Alıntı yapılan: DeLaGuarda - 06 Ocak 2011, 00:34:32
o değil de abi, Rafael noldu yaa? TC vatandaşı da olmuştu o, alsak ya :D

en son caponyada oynuyordu. Bir kaç kişinin kaçırdığı goller sonrası harakiri yaptığını duydum. :D

Ayberk

Doğrudur, inanırım valla :D Evet japonya'daymış, bu sezon 10 gol kaydetmiş, sezon japonya'da farklı tarihlerde olduğundan sözleşmesi 30 aralık itibariyle bitmiş

Mert

Alıntı yapılan: samsuni - 05 Ocak 2011, 22:01:51
Mert, Çelebi olur da birine pas atarsa iki dakikalık saygı duruşunda bulunun! :)

Murat abi bugün o tabuyu bozdu mehmet abi :) maşallah top dağıttı.Tabi klasik defanstan alıp rakip kaleye ilerleme girişimleri de olmadı değil :)

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Mert 55 - 06 Ocak 2011, 02:24:25
Murat abi bugün o tabuyu bozdu mehmet abi :) maşallah top dağıttı.Tabi klasik defanstan alıp rakip kaleye ilerleme girişimleri de olmadı değil :)
bende dıyorum bu havai fişek gösterileri de ne böyle gece gece  :D