Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

kuzeycity

Alıntı yapılan: 35ama55 - 05 Ocak 2011, 19:26:09
Zafer Yelen imzaya yakınmış arkadaşlar.
Savaş da kalmaya yakın gözüküyor, uygun forvet bulunamazsa.

ohoo oo  işimiz var desene.

celebi

gkhn

Vagif Javadov hem maliyetli olur hemde bank asya ligine gelmez.

Ollivanders

Uygun forvet bulunmayacaksa ve soven adam bu takımda kalacaksa cenk de kalsın.

davidsavage

Ben Savaş'ın kalması taraftarıyım,bi de forvet almaları gerekiyor tabi; o kadar zaman geçti ders almıştır.Yarım sezon daha idare edebiliriz onunla, inşallah Kalpar affeder.

ahmetsefa55

şu ******* savaşı affetmesınler.eğer onu affetceklerse hakan akmanı nıye harcadılar.sercinhoyu kufurden dolayı yollamadılar.cenk'ı bır çırpıda gözden sıldıler.ohh yaa ne guzel dunya >:( >:(

celebi

Ollivanders

Alıntı yapılan: celebi - 05 Ocak 2011, 19:37:45
bence savaş affedilsin :)

ya abi boyle diyorsun resmen haksızlık ediyorsun bize. Biz o kayseri erciyes maçını kazanmasaydık su an gerilerde olurduk. Adam resmen o maçı katletmek için herseyi yaptı. 10 dakikada sarı kart gordu. 2 kere elle oynadı bilerek ama hakem atmadı. Devre arası kufur etti . Bu adan affedilecekse digerlerinin sucu ne ?

nomak55

mehmet yılmaz

@Nomak55

Azerbaycan futbolu özel ilgi alanlarımdan birisidir. Mesela aynı anda Brezilya-İspanya maçı ile Azerbaycan- K.İrlanda maçı olsun ben ikinciyi seyrederim :)

Cevadov, bence vasat bir futbolcu. Twente aldı onu ama tek maç oynayamadan geri döndü bu kez Baku'ye. Kendi ülkesinde önemli sayılabilecek bir isim ama şöyle bir örnek vereyim, Azerbaycan'ın en iyi futbolcusu Reşad Sadıgov'dur. O da yıllarca Kayseri, Kocaeli ve son olarak da Eskişehir gibi takımlarımızda genelde yedek kalarak devam ediyor.

Yalnız şuraya dikkat. Azerbaycan futbolu çok önemli iki yıldız adayı çıkardı bu sezon. İkisi de Agdam Karabağ'da oynuyor. Yaz döneminde Agdam, UEFA Kupasında Makedon ve Polonya takımlarını elemeyi başardı. Bu iki isimden birincisi Rauf Aliyev'dir. 1989'lu. Santrafor. Kanatta da oynayabiliyor. Nasıl Piontek, Hakan Şükür'ü Bursa'da iken keşfettiyse bu da Berti Vogts'un üstünde çok durduğu isimlerden birisi.

Diğer ise orta sahada hücuma dönük oynayan Elvin Memmedov. O ise 88 doğumlu. Bu iki oyuncu aynı anda alınabilir bence önümüzdeki sezon. Her ikisi de A Milli Takımın banko isimleri.

KareAs55

gkhn

Alıntı yapılan: nomak55 - 05 Ocak 2011, 19:40:06
adamı twente kiralamış zaten :(

Yok onun sözleşmesi twente de Fm 2010 dan biliyorum :) Romaya alacktm bu adamı 2011 de param yetmemişti :o

celebi

Alıntı yapılan: Serpico55 - 05 Ocak 2011, 19:39:53
ya abi boyle diyorsun resmen haksızlık ediyorsun bize. Biz o kayseri erciyes maçını kazanmasaydık su an gerilerde olurduk. Adam resmen o maçı katletmek için herseyi yaptı. 10 dakikada sarı kart gordu. 2 kere elle oynadı bilerek ama hakem atmadı. Devre arası kufur etti . Bu adan affedilecekse digerlerinin sucu ne ?

fatmagülün suçu hesabı. :-[ ben size haksızlık yapmıyorum ama savaşın bize faydası olabileceğini düşünüyorum ondan sebep yazdım ama cezasını çekmeli burnu sürtmeli çakalın. savaşın kişilik sorunu var anlaşılan ama kalsa bile faydası dokunabilir.

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 05 Ocak 2011, 19:41:26
Mehmet abi bizde mehmetler bitmez  diyosun  :)

Mehmet, halis muhlis Türk ismidir. O yüzden bizde Mehmet bitmez ;)

Yalnız bu iki oyuncunun birlikte alınması faydalı olur bence. Bizdeki Serkan&Celil hesabı ;)
Neyse, Allah'ın izniyle bir çıkalım da lige, o zaman bakılır.

gkhn

Bundan sonra ne savaş ne de cenk fayda sağlamaz.Başka bir santrofor alalım bence  ;)

Zafer yeleninde faydalı olamaycağını düşünüyorum.İnşllh gelmez; gelirsede beni yanıltır umarım...