Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

kabacevizli55

;D ;D ;D ulan billy türkçe bilmiyon ama damarlarında türk kanı  olduğu nasıl belli olum sen giderken biz geliyoduk

SAMSUNLU ORUMA 55

billy mehmet ile vazgeçilmiş transferden adam sağlık kontrolüne girmek istemiyormuş heralde sakatmış facede bir kullanıcı öyle yazmış doğru mu acaba

berusa55

yirmiuc

6.raphael caceres yaş 23 4 gol dijon
careces iyiymiş aslında keşke onu alsalar.

alperen

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 05 Ocak 2011, 17:58:46
billy mehmet ile vazgeçilmiş transferden adam sağlık kontrolüne girmek istemiyormuş heralde sakatmış facede bir kullanıcı öyle yazmış doğru mu acaba

kardeşim bi yukarıyı okuda öyle yorum yaz da

ahmetsefa55

05 Ocak 2011, 18:05:46 #2315 Son düzenlenme: 05 Ocak 2011, 18:09:46 ahmetsefa55

Bakan Demir devrede
[ 05.01.2011 ]

Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir'in, Samsunspor'un, Trabzonspor'dan kadrosuna katmak istediği Zafer Yelen ve Sezer Badur için devreye girdiği öğrenildi. Liglerde transferde hareketin başladığı bugünlerde, Samsunspor da kadrosunu güçlendirmek için çalışmalara başladı. Ağırlık olarak Süper Lig'den oyuncularla ilgilenen Kırmızı- Beyazlıların gündeminde Trabzonspor'dan Zafer Yelek ve Sezer Badur'un olduğu uzun günlerdir gündemi meşgul ediyor. Bu iki ismin takıma katılabilmesi için ise Bayırdırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir'in düğmeye bastığı ve transferlerle bizzat kendisinin ilgilendiği öğrenildi. Bu oyuncularla anlaşma aşamasına gelindiği de belirtilirken, futbolcularla ilgili son durumun da önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

haber gazetesi

ahmetsefa55

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: yaramaz çocukkk - 05 Ocak 2011, 18:05:13
kardeşim bi yukarıyı okuda öyle yorum yaz da
görmedim kusura bakmayın kardeşlerim facede o yazıyı görünce hemen yazıyım dedim siteye

ahmetsefa55

gundemdekı adamlar kımler bılmıyorum ama şu serdar deliktaş bızım işimize yarar.antep verırmı bılemem.ayrıca tutu 4 tane super lıgden bomba transfer yapcaz demıstı.unutmadık buyuk baskan  ;)

cgr

Ersin abi Billy Mehmet'in sorun çıkardığı söyleniyor ama senin bi bilgin var mı bu durum hakkında?  :(  :P

cezayir55

bence transferde akilli yonetim bizde biraz sabirli olalim

berusa55

Alıntı yapılan: cgr - 05 Ocak 2011, 18:15:35
Ersin abi Billy Mehmet'in sorun çıkardığı söyleniyor ama senin bi bilgin var mı bu durum hakkında?  :(  :P

Kim diyor kardeşim Billy'de sorun çıktığını iftira atıyorlar  :D :-* Hey Allah'ım ya  ;D

Şaka bir yana adam çakal çıktı iyi mi? Önce imza sonra sağlık kontrolüymüş ba ba ba!

Ollivanders

kuzeycity

bi Ufuk kadar bile izlememiştik, boşverin yaa gelecekti yan gelip yatacaktı demekki, kazma gibi de çıkabilirdi

Ekrem

az akıllıya bak önce imza sonra sağlık kontrolü nerede var böyle bişi hey Allahım ya  :D  :)