Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

MeL_55

AlıntıBayraktar sağlık kontrolünden geçti

Bank Asya 1. Lig takımlarından Samsunspor'un anlaştığı Ufuk Bayraktar, sağlık kontrolünden geçti.

Sezona Diyarbakırspor formasıyla başlayan 24 yaşındaki genç futbolcu Ufuk Bayraktar, Samsunspor ile anlaştı. Samsunsporlu yöneticilerle görüştükten sonra Medical Park Samsun Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirilen Ufuk Bayraktar, bugün Samsunspor Nuri Asan Tesisleri'nde sözleşme imzalayacak.

Haberexen

AlıntıKulüp yetkilileri, Billy Mehmet ile de anlaşma sağlanması durumunda bu iki oyuncunun yarın Medical Park Samsun Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirilmesi sonrasında Antalya kampına dahil edileceğini bildirdi.

Demekki Billy Mehmet ile anlaşamamışız.  :o

GökhanÇağlar

para sorunu vardı arada sadece demekki çok para istedi billy...

Uğur Yıldız

kevin bru gelirse karşılamaya gidelim cumartesii ya ;) ;)

berusa55

Billy işinin olmayacağı dünden belliydi Ufuk gelir gelmez sözleşme imzalarken Billy'den ses çıkmadı. Hayırlısı olsun. Ama görünen o ki anlaşma olmayacak gibi.

nomak55

emrullah

Alıntı yapılan: Serpico55 - 05 Ocak 2011, 00:11:29
abi ben billy mehmet ile anlasılacagını ve yanına ismi sır gibi saklanan superligden bir forvet alınacagını duydum bugun. Ama dogru mudur bilemem abi :)

o sır topcu fenevdeki semih sentürk olmasın sakın  :P :P

Ahmeti

paranın gözünü seveyim açmadığı kapı yok yeterki futbolcu evet desin

SerhaT55

İmzalar atılıyor
Samsunspor anlaşma sağladığı Ufuk Bayraktar ile Billy Mehmet'e bugün imza attıracak

Kırmızı-Beyazlı kulübün renklerine bağladığı Ufuk Bayraktar ile Billy Mehmet bugün saat 09.00'da Midecal Park Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçecekler. Futbol Şube Sorumlusu Suat Çakır, Nuri Asan Tesisleri'nde saat 13.00'de de imza töreni düzenleneceğini ifade etti. Çakır ayrıca transfer için görüşmelerin devam ettiğini sözlerine ekledi.

_Jack Daniels_

berusa55

Serhat kardeşim tamam da kontrolden geçen sadece Ufuk oldu en son güncellenen haberlere göre. Billy işi şu an için yatar.

5trawberry

SerhaT55

Alıntı yapılan: berusa55 - 05 Ocak 2011, 16:55:19
Serhat kardeşim tamam da kontrolden geçen sadece Ufuk oldu en son güncellenen haberlere göre. Billy işi şu an için yatar.
arena gazetesinde yazan bu abicim doğrumu yalanmı bilmiyorum  :-X :-X :-X :-X

berusa55

Alıntı yapılan: SerhaT55 - 05 Ocak 2011, 16:57:15
arena gazetesinde yazan bu abicim doğrumu yalanmı bilmiyorum  :-X :-X :-X :-X

Anladım da o dünde hazırlanan haber sevgili kardeşim. Bugün online haber gazetelerinde de gördüğümüz üzere şu an Billy'de pürüz var. İmzayı basan sadece Ufuk.

SerhaT55

Alıntı yapılan: berusa55 - 05 Ocak 2011, 16:58:11
Anladım da o dündehazırlanan haber sevgili kardeşim. Bugün online haber gazetelerinde de gördüğümüz üzere şu an Billy de pürüz var. İmzayı basan sadece Ufuk.
evet abi haklısın bende yeni gördüm ufuğun resimleri ama bily mehmetin yok yalan haber sanırım

berusa55

Yalan demeyelim de onlar da bizim gibi Billy ile de anlaşma sağlanıp imza atılacağını düşünüp böyle bir haber öngörmüşler sadece.