Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: Ekrem55 - 05 Ocak 2011, 15:31:52
Ben sadece duydugum bir haberi paylaştım.Kesin olucak diye birşeyde demedim.Burada duyduğumuz gerçekleşebilecek haberleri paylaşıyoruz bende sizinle paylaşmak istedim sadece  :)

Lafım sana değil abicim/kardeşim.Yok sadece bir söylenti atılıyor hemen gelecek hocayı tartışıyoruz.1 günde takımı küme düşürüp 1 günde şampiyon yapıyoruz.İlginciz hani onu demek istedim yanlış anlamaa

55.hakan

Alıntı yapılan: Ekrem55 - 05 Ocak 2011, 15:31:52
Ben sadece duydugum bir haberi paylaştım.Kesin olucak diye birşeyde demedim.Burada duyduğumuz gerçekleşebilecek haberleri paylaşıyoruz bende sizinle paylaşmak istedim sadece  :)
Kaynak nedir yönetim mi basından biri mi?

yirmiuc

yani bu kadar bekledikten sonra hüseyin hocayı göndereceklerini hiç zannetmiyorum.
ama öyle bir ihtimal varsa bülent korkmaz, isa turan gibi maceralara hiç gerek yok şu aşamada.
muhakkak bir değişiklik yapılması gerekiyorsa benim favorim : hikmet karaman, bu takımı güle oynaya süper lige çıkarabilecek bir isim.

edmontdante

Alıntı yapılan: Dartagnan - 05 Ocak 2011, 15:32:39
fransız la ılgılenmıyor muyuz yanı ?

Diğeriyle ilgileniyorlarmış.Bu pahalı gelmiş

Dartagnan

Alıntı yapılan: Erdinc - 05 Ocak 2011, 15:33:19
Severolar yine bombaları patlatmaya başlar birazdan :)

kardesım baksana dun bı fransız haberı aldık :) sımdı ılgılenmıyormusuz .:D

Alıntı yapılan: edmontdante - 05 Ocak 2011, 15:35:07

bu ıyıdı be abi:(

KareAs55

maviay55

AlıntıDiğer transfer haberlerinde olduğu gibi ilk kez Gazeteniz Halk'ın kamuoyuna duyurduğu Kevin Bru, Fransa'nın çeşitli yaş guruplarındaki milli takımlarda forma giydi. Futbola Fransa'nın en güçlü altyapı takımlarından biri olarak gösterilen Rennes takımında başlayan Kevin, halen 2. Lig'de Dijon'da forma giyiyor.

USTA OYUNCU
Ofansif bir orta saha oyuncusu olan Fransız futbolcu, duran toplardaki ustalığı ile de biliniyor. Bir orta saha oyuncusu için yüksek gol yüzdesi ile oynayan Kevin'in transferi bitmek üzere. Bru Cumartesi günü menajeri ile birlikte Samsun'a gelecek. Bir aksilik çıkmazsa sağlık kontrolünden geçirilecek ve Antalya kampına gönderilecek.

halk

maviay55

ercüment gül ün yazısına göre bakan demir takımı süperlige cıkmaya kararlıymıs,yönetimin basından sakladıgı bomba 2 transfer daha varmış  .:.:. .:.:.

brigand

basından saklasınlar, bizden saklamasınlar ya  :D

sadece55

Halil bize düşen haber zaten hemen basına gidiyor :) en tehlikeli ekip biziz sanırım :)

brigand

bence site yönetiminin yerel medyaya belirli bir paket ücreti sunması gerekiyor. hep önce , hep önde. kaliteli haber ssbizajansta. dünyanın haberi :)))

özkan

şu halk'ın gazeteniz halk demesine uyuz oluyorum ya sanki herkezden önce öğreniyorlarmış gibi  :D

Musti

Transferler iyi güzel, seviniyoruz da her 6 ayda bir yeni takım kuruluyor. Antalya kampı iyi geçer umarım da takım uyumu çabuk aşılır. Bu yeni transferler uyum süreleri ne kadar kısa olursa bizim için o kadar iyi olur. Bu da Kalpar'ın işi. Lige iyi başlamak önemli çünkü. Aksi taktirde bunlar uyum sağlayana kadar lig biter elimizde patlar bombalar. Messi de gelse bütün iş Kalpar ve ekibinde de bitiyor.

AntZ

Alıntı yapılan: edmontdante - 05 Ocak 2011, 15:35:07

Yıllar sonra hayranlıkla izleyeceğimiz bir futbolcu geliyor demiştim videosunu izledikten sonra, kesinleşmeden de birşey yazmak istemedim, üzüldüm şimdi bu habere.

minci

Alıntı yapılan: brigand55 - 05 Ocak 2011, 15:53:40
bence site yönetiminin yerel medyaya belirli bir paket ücreti sunması gerekiyor. hep önce , hep önde. kaliteli haber ssbizajansta. dünyanın haberi :)))
Tabi bu kadar geniş muhabir kitlesi olan başka bir medya kuruluşu varmıki? Haberlerin en hızlı biçimde kamuoyuna duyurulması son derece normal. Teşekkürler samsunspor.biz.