Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Dartagnan

Ahmeti

Alıntı yapılan: Serpico55 - 04 Ocak 2011, 21:39:11
Ufuk bayraktar ile 2.5 yıllık sozlesme imzalanmıs . Ntvspor da geçti.

Allaaaa bu gece barda gönlüm hovarda çalsın sazlar oynasın kızlar. Coştuk beee

Jnr.Serkan

Billy Mehmet Kâzım etkisi yapabilir
00:11 | 03 Ocak 2010
2010'un yıldızları

Anne tarafından İngiliz, baba tarafından Kıbrıslı Türk olan Billy Mehmet, Londra doğumlu çift pasaportlu bir forvet... West Ham Akademide yetişen ve orada çok umut vaat edip, kaptanlığa kadar yükselen bir oyuncuymuş, ama beklenen büyük sıçramayı bir türlü yapamayınca, istikametini İskoçya'ya çevirmiş. Nisan 2004'te (anneannesi İrlandalı olduğu için) bir kez Polonya'ya karşı İrlanda Cumhuriyeti Ümit Milli Takımı formasını da giymiş Mehmet...
İskoçya Premier Lig'de iki sezon Dunfermline'da oynadıktan sonra St.Mirren'e transfer olan Mehmet, 5 sezondur bu takımın 9 numaralı formasını giyiyor. St.Mirren'de attığı 31 golün içinde herhalde Ağustos 2009'da East Stirlingshire'a karşı 90 dakikaya sığdırdığı 5 golün ayrı bir yeri var.
John Sutton'ın ayrılışından beri St.Mirren'de doğrudan oynayan Mehmet, bu yıl da takımın birinci santrforu. Ligdeki 16 maçın hepsinde ilk 11'de sahaya çıkan 25 yaşındaki oyuncu, sağ açıkta da görev yapabiliyor.
Attığı gollerden sonra yaptığı break-dans figürleri sebebiyle "dansçı" lakabını alan 1,88'lik Mehmet, hava toplarına hakim, sağ ayağını da iyi kullanıyor. 5 yıl önce Trabzonspor'la, geçen sezon da Gençlerbirliği'yle adı anılmış, ama St.Mirren'den ayrılmamış.
Haziran 2010'da (yani bu sezon sonunda) St.Mirren'le sözleşmesi bitecek olan Billy'nin belki Premier Lig'e yükselme şansı zayıf, muhtemelen hedefi Avrupa kupaları için mücadele eden İskoç veya Türk ekipleri olacak. Britanya kökenli oyuncuların dayanıklılıklarının Türkiye Ligi'nde enteresan bir etki yapabildiği düşünülürse, Billy Mehmet'in de burada Kâzım benzeri bir performans göstermesi mümkün. Gerek fiziği, gerek stili Kıbrıslı yurttaşını andırıyor, herhalde aralarındaki en önemli fark Billy'nin sakin yapısı...

K-Kaynak: Milliyet Gazetesi-Uğur Meleke

SAMSUNLU ORUMA 55

2,5 Yıllık anlaştık ufuk bayraktarla önümüzdeki günler de yeni bombalar mı patlayacak

yirmiuc

cem

tribün dergide biri zafer yelen antep belediyeyle anlaşmış yazmış ama...

Ollivanders

internette arastırdım ama oyle birsey bulamadım. İmza atılsaydı sanırım haberi yapılırdı ufuk gibi.

mehmet yılmaz

Vurgun Huseynov

Azerbaycan futbolunda son 2-3 yıldır gözle görülür bir kıpırdanma var. Elbette ki Türkiye futbolu ile mukayese edilemez ama bilhassa genç nesilde yıldızı parlayabilecek isimler mevcut. Vurgun da bunlardan birisi olabilir belki...

1988 doğumlu ve Turan Tovuz'un futbolcusu.

Yıllardır Azerbaycan'da bir Samsunspor sempatisi oluşması için Azeri bir futbolcumuz oslun isterdim; ben şimdiden ısındım bu uşağa ( tabii Kalpar amca beğenirse  8)

Ben de biz zamanlar sevildim amma
Senin ki düpedüz vurgun sayılır :)

Dartagnan

Ollivanders

KareAs55

Dartagnan

ya sımdı bılly mehmet kesınlestı degıl mı ? Neden ımza torenı yapılmadı,resımlerı dusmedı :) korkuyorum valla .

beyler TD ye yazarken Mehmet abımızın uyarılarına dıkkat edelım

ahmetsefa55

Billy Samsun yolunda!

Bank Asya 1. Lig ekibi Samsunspor'da transfer çalışmaları sürüyor.

Ligin ikinci yarısı hazırlıkları kapsamında Antalya'da toplanan Karadeniz ekibinde yönetim kurulu da transfer çalışmalarına hız kazandırdı.

Çalışmalar kapsamında kulüp transfer komitesi, görüşmelerde anlaşma sağladığı Diyarbakırspor takımının kaptanı Ufuk Bayraktar'ı 2.5 yıllığına kırmızı beyazlı ekibin renklerine bağlarken, Samsun'a davet edilen Gençlerbirliği'nden Billy Mehmet ile görüşmelerini sürdürüyor.

Kulüp yetkilileri, Billy Mehmet ile de anlaşma sağlanması durumunda bu iki oyuncunun yarın Medical Park Samsun Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirilmesi sonrasında Antalya kampına dahil edileceğini bildirdi.

ligtv

engin55

AlıntıUfuk Bayraktar Samsunspor�da
04 Ocak 2011 / 20:51
Samsunspor Diyarbakırspor'un kaptanı Ufuk Bayraktar'ı renklerine bağladı.

Enes ŞAHİN/ Haberexen.com

Kırmızı Beyazlılar Diyarbakırspor'un sol kanat oyuncusu ayrıca kaptanı olan Ufuk Bayraktar ile anlaşmaya vardı. Samsunspor Futbol Şubesi Sorumlusu Suat Çakır'ın özel olarak transferiyle ilgilendiği Ufuk Bayraktar, yarın kulüp binasında kendisini Samsunsporlu yapan sözleşmeyi imzalayacak.

haberexen

berusa55

50 defa aynı haberler veriliyor tamam anlışıldı beyleeeer  ;D :D