Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

Ayberk

Ufuk ilk baştan beri alınmasını istediğim oyuncu. Artık Zafer Yelen ve Fransız Bru değişmeli oynarlar gibi. Ortada Murat-Sezer(Gelirse)-Hakan-Turgay-Dilaver rotasyonları olur, bunlardan 2'si oynar. İleride Billy-Zenke olsa, bu sefer kanatlara Aziz-Ufuk diyorum, yok olmuyor. İleride tek forvet olacaksa Billy de Zenke de tek değil de birbirini tamamlayacak tipler bana göre. Sonuç olarak bence Sezer'i almayacaklar, 4-4-2 devam edecek ;)

kuzey55

artık zafer geldiğine göre orhan ve abdulün saçma sapan frikiklerini izlemek zorunda kalmayacağız :)

ChucKeR

Billy transferi cok saglam olur ama genclerebirlgi bu işe nası izin weriyor onu anlayamadım. kiralık tarzı bişi mi olacak acaba? gercekten saglam adam cavcav tok satıcıdır cidden garibime gitti bilgisi olan warsa paylasın lutfen.

nomak55

Alıntı yapılan: ChucKeR - 04 Ocak 2011, 17:21:48
Billy transferi cok saglam olur ama genclerebirlgi bu işe nası izin weriyor onu anlayamadım. kiralık tarzı bişi mi olacak acaba? gercekten saglam adam cavcav tok satıcıdır cidden garibime gitti bilgisi olan warsa paylasın lutfen.

Kardeş billy memo ile 2,5 yıllık diye yazıyor önceki sayfalarda bencede billy memet bizim aradığımız adam..Kafa toplarında eksikliğimiz vardı galiba bu adamla bu sorunuda çözecez bence kolpaçino son maçlarda gördüğümüz üzere çift forvetten vazgeçmez çünküüüü çift forvet oynadığımız maçlarda hep sonuç ve oyun olarak üstündük...Muhtemelen yine orta saha genelde de olduğu gibi abdül -hakan-turgay-murat olur form durumlarına göre değişebilirler belki dilaver de solda oynar abdülün yerine ama hakan turgay murat banko oynar bence

Uğur Yıldız

bence artık abdülaziz kolay kolay forma giyemez keza turgayda öyle

minci

Billy Mehmet imzalamışmı? İmzalamadıysa bir aksilikmi var? .:.:.

Ertuğrul Sağlam

Billy Kampa katılmak için Samsun'dan ayrıldığı söylendi....

edmontdante

Alıntı yapılan: 35ama55 - 04 Ocak 2011, 17:13:55
Zafer ve Ufuk tamam.
Azeri stoper traş adam değilmiş, banko oynuyormuş milli takımda ama adı hakkında kimsenin fikri yok.
Sezer Badur doğru değilmiş.
Fransız da kampa götürülüyormuş.

cezayir55

lucarelli

Sezer Badur alınsa çok iyi olur.

İnşallah Zafer kiralık değildir.

jean

3 orta saha cok gelecek sanki hayirlisi olsun

jean

suskunluklarini bozacaklar galiba zaferi tanimiyorum naszil oynuyor acaba

Shane_Falco

Alıntı yapılan: ugur_yildiz - 04 Ocak 2011, 17:32:08
bence artık abdülaziz kolay kolay forma giyemez keza turgayda öyle

Abdülaziz son 2-3 maçtaki performansıyla devam ederse anca dk 70 den sonra giyemez o formayı çok iyi oynuyodu son dönemde

SerhaT55

http://www.myvideo.de/watch/889665/Zafer_Yelen_Freistoss

Zafer yelenin o müthiş golü eğer bize gelirse inşllah bole goller atar :) :)

İyi bir firikikcimiz yoktu inşllah zafer yelen olur

twitter

Samsunspor için hayırlısı neyse o olsun çıkalım artık şu lanet olası lige