Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

lucarelli

Bana da sanki bunların tümü koftiymiş gibi geliyor.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 03 Ocak 2011, 23:40:20
Adamlar guvendik bunca adamı yolladılar . O kadar kolay mı ? Demekki hazırlıgını yaptılar dedik . Ama gorduk ki yapmamıslar hazırlıklarını. Hala menejer aracılıgı ile futbolcu alıyorlar. Birde deneme suresi gecirecekler. Ama butun transferler devre arasına kadar yapılmalıydı hani ...
isa turan fransaya oyuncu ızlemeye gıtmıstı dıye hatırlıyorum. ;)

Ollivanders

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 03 Ocak 2011, 23:44:39
isa turan fransaya oyuncu ızlemeye gıtmıstı dıye hatırlıyorum. ;)

kardesim oyle olsaydı hocamız izledi derdi ve şeklini saglardı :)

Karadeniz temsilcisi Faty Papy'nin sözleşmesini de feshetti. Bunu almasınlar.

Shane_Falco

YaşarDoğu

ElbistanLı4655

AntZ

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 04 Ocak 2011, 00:04:05
Azeri kim azeri :D:D

Sezon başında da ilgilendiğimiz Saşa Yunusoğlu muhtemelen. Hem stoper, hem solbek oynayabiliyor.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Saşa_Yunusoğlu

YaşarDoğu

Ooo kurtarıcımız Şahsa hem kardeşini mapus damından kurtarcak hemde bizi Bank Asyadan ??? :-\

5trawberry

Benim dediğim adamı alsalardı.
Zenci ne de olsa :P

maviay55

Alıntı8) Samsunspor' un yeni transferi  8)

Kırmızı beyazlı ekip Gençlerbirliği' nin forvet oyuncusunu bu gün akşam saatlerinde Samsun' a getirdi.

Gençlerbirliği'nin forvet oyuncusu Billy Mehmet lakaplı ( Billy Osman BEYZA ) bu akşam saatlerinde Samsun'a geldi. İki buçuk yıllık anlaşma sağlandığı öğrenilen oyuncu ile prensipte anlaşma sağlandığı öğrenildi.
Billy Osman BEYZA (Billy Mehmet) kimdir?

İngiltere'nin başkenti Londra'da 3 Ocak 1984 tarihinde doğan Billy Mehmet, futbola West Ham United'in altyapısında başladı.

West Ham United'ten sonra İskoçya'nın Dunfermline Athletic takımında 2003-2005 yılları arasında futbol hayatını sürdüren Billy Mehmet, bu takımda 54 maçta, dört gol kaydetti.

27 yaşındaki futbolcu 2005 yılında İskoçya Premier League takımlarından St. Mirren'e transfer oldu. 1.87 boyundaki Mehmet, bu ekipte 159 maçta 20 gol kaydetti.

Billy Mehmet, annesinin İrlandalı olması nedeniyle bu ülkenin milli takımını tercih etti. İrlanda 21 Yaş Altı Milli Takımı ile ilk sınavını 27 Nisan 2004'te Polonya karşısında veren Mehmet, henüz İrlanda A milli takımında forma giyemedi.

Billy Mehmet, attığı goller sonrasında break dans yaptığı için  .:.:."dansçı"  .:.:.lakabıyla da anılıyor.Sezon başında Gençlerbirliği' ne gelen Billy Mehmet bu sezon 14 maçta forma giydi ve iki penaltı golü var.

Hayırlı olsun..

Ollivanders

maviay55

maviay55

AlıntıYENİ YARDIMCI HOCA GELİYOR

Aynı televizyon programında Tan, "İhtiyaç oluşması nedeni ile ikinci bir yardımcı hoca getirilecek. Hüseyin Kalpar'ın isteği doğrultusunda bu kişi Servet Bağlar getirilecektir" dedi.

Samsunspor bu akşam saat 11:0'da Cahit Kaya'nın kafile başkanlığında Antalya Belek'e hareket edecek.

Kamp süresince dört hazırlık maçı oynayacak olan kırmızı beyazlı ekibin kesinleşen hazırlık maçlarının 12 Ocak'ta  Adana Demirspor ve 16 Ocak'ta  Fenerbahçe olduğu öğrenildi.

Ayrıca kampa Fransa' dan bir orta saha oyuncusunun, Azerbaycan milli takımından bir savunma oyuncusunun  ve A2 takımından Gökhan' ın Antalya kampına götürüleceği öğrenildi.

KareAs55

04 Ocak 2011, 01:17:43 #1963 Son düzenlenme: 04 Ocak 2011, 01:21:36 Samsunlu5595
Haberde yanlışlık var  sanırsam :) St. Mirren'de 161 maçda 39 gol atmış(Kaynak Vikipedi)  Lütfen adamın değerini düşürmeyelim   ;D

holigan5565

ben şimdiden diyorum bu adam bizde büyük işler yapacak ve çok gol atacak aradığımız golcü