Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

55(tuncay)55

internet gibi senin ta ........ bi kanal s yi açmadı izleyemiyoruz aks tv'de de yok program

alisan5516

billy mehmet 13 maç 2 gol 2side penaltıdan bu mu bomba harbi bombaymış inşallah bu değildir...açıklarsam sıkıntı olur diyo eğer buysa açıkla sıkıntı olsunda gitsin ...

irFan_55

bafraspor eski hocasını istiyolarmış servet bağlar bafrasporu çıkmaza sokan amatore düşürün borç batağına sokan ve bırakıp kaçan adamdır >:(

samsunspor.co.nr

adamın zoruna gitmiş basket maçındaki "i.ne trabzon olamazsın şampiyon" tezahüratı..
hasta bu haluk tan ya.. tedavi gorsun bu densiz..

Ollivanders

Jnr.Serkan

iri yarı olan adam ne güzel dedi
Bu taraftar yine cenk işler diye bağıracak 15 bin kişi hüseyin kalpar huzur evine diye bağıracak alınacak kötü sonuçlarda !

55(tuncay)55

http://www.akstv.net/akis_detail.php?id=61
aks tv'nin yayın akışında spor programı gözüküyor böyle bi program varmı bilgisi olan!!!

Kadir ÇELEBİ

Lan Sen trabzonsporlumusun nesin kardeşim ezelden beri bu düzelmemiş senmi düzelteceksin hadi git işine transfer açıklanacak diye bekliyoruz sabahtan beri bizi sinir etmekten başka birşey yapmadın..

Tufan

izlemiyorum ders çalışmaya çalışıyorum ama okuduğum kadarıyla bi ayarsızlık var sanırım bu Haluk Tan'da!!!

yirmiuc

" kol kırılır yen içinde kalır dediğimiz şeyler var. "

YaşarDoğu

La Haluk , yağlı saçına kuş sıça emi, bi sus da pot kırmaktan kurtul...

AllydeenleaR

AlıntıBank Asya 1. Lig'de kötü bir ilk yarı geçiren İstanbul ekibi Kartalspor, Eskişehirspor'un 26 yaşındaki orta saha oyuncusu Caner Celep ile Samsunspor'un 23 yaşındaki defans oyuncusu Sezer Sezgin'i kadrosuna katarak ilk takviyeleri gerçekleştirmiş oldu.

AlıntıGençlerbirliği, ikinci yarı için ilk çalışmasını Susesi Oteli'nin sahasında gerçekleştirdi. Ara transferde kırmızı-siyahlı takımın kadrosuna katılan Erdal Kılıçarslan da antrenmanda yer aldı.

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: 55(tuncay)55 - 03 Ocak 2011, 22:27:43
http://www.akstv.net/akis_detail.php?id=61
aks tv'nin yayın akışında spor programı gözüküyor böyle bi program varmı bilgisi olan!!!

aks tv de spor saati diye program vardı  iki hafta önce gazeteci yusuf ziya çakır sunuyordu ama geçen hafta yayın yoktu bu hafta da yayın yok

samsunspor.co.nr

ya gerizekalı !!! cenk samsunspor'da oynadıgı zaman nasıl oynuyordu ? şimdi mi uymadı :) yok ortega da uymamışmış fenerde... ya mal tan.. adamı oynatamadıysa hocadır sorun..!

yok bu mal tan gerizekalı.. tescilledim ben bu cümlesiyle.

alisan5516

trabzonluların yardımıyla lige çıkcamıza küme düşelim daha iyi halukk sen ne anlatıyonnnnn ???