Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

SAMSUNLU ORUMA 55

samsunspor_x Bence Samsun'un Samsundan başka dosttu yoktur bu böyle biline  samsunspor_x

irFan_55

FaTiH_HaN

biz trabzonla zaten dost hayatı yaşıyorduk süperligdeyken. geliyolardı çakıp gönderiyoduk. tek gecelik yaşandı bitti saygısızca ;D

SAMSUNLU ORUMA 55

salihcakir

ben de bir çok maçta seyrettim. göze batan mücadeleci bir oyuncu idi billy mehmet. hayırlısı bakalım

Burak

west ham altyapısından çıkmış. West ham altyapısından sağlam futbolcular çıkıyor . Boş oyuncu değildir sanırım. Ferdinand , Joe Cole , Lampard , Glen Johnson gibi topçular çıkarmış bir klüp

samsunspor.co.nr

ne trabzon'u ne anlatıyo bunlar arkadas... ben ntvspor'a geciyorum bu malları dinleyemem.
gecen carsamba 3 bomba transfer acıklayacaklardı.
bir tane adam aldılar,o da mechul.. iki saattir hikaye anlatıyor.. yok rizedeki macmış,yok kendi taraftarıma bakarımmış.. mış,miş,mış...

dümbük,sen rize tribünündeki trabzonlulara baksaydın once.. bunlar çocuk mu kandırıyor,ne dostu ne trabzon'u.. bu haluk tan ne anlatıyor ya :)
gereksiz gereksiz konuşuyor densiz dingil,akşam akşam bütün sinirlerimi bozdu ya..

ya kimlere kaldı şu takım,yazık ya..

berusa55

Resmen hikaye anlatıyorlar iki saatir yok böyle bir şey  >:(

Turuncu

55.hakan

Transferi açıklamayacak gizli diye Atilla Cebeci'de ne yapacağını şaşırdı öyle deyince.

AntZ

Yahu Uçkan Apak başladı benim AKS TV de  :o Başka yerde mi program yapıyo artık Atilla Cebeci? Nerden izliyorsunuz?

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: Ant55 - 03 Ocak 2011, 22:17:54
Yahu Uçkan Apak başladı benim AKS TV de  :o Başka yerde mi program yapıyo artık Atilla Cebeci? Nerden izliyorsunuz?

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: Ant55 - 03 Ocak 2011, 22:17:54
Yahu Uçkan Apak başladı benim AKS TV de  :o Başka yerde mi program yapıyo artık Atilla Cebeci? Nerden izliyorsunuz?

kanal s de program yapıyo atilla cebeci aks tv ile kanal s ayrıldı o yüzden  internet üzerinden izle bu linkten: http://www.kanals.tv/kanals.asp

AntZ

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 03 Ocak 2011, 22:19:44
kanal s de program yapıyo atilla cebeci aks tv ile kanal s ayrıldı o yüzden

Teşekkürler, bunu bilmiyordum, kötü olmuş  :(