Devre Arasında Hangi Mevkilere Kimler Transfer Edilmeli ??

Başlatan babasamsunlu, 30 Kasım 2010, 11:38:05

« önceki - sonraki »

GökhanÇağlar

Ollivanders

Alıntı yapılan: gokhancaglar - 31 Aralık 2010, 16:20:05
cenk işler kötü topçumuydu da bizde oynayamadı...ayrıca erdal ın gönderilmesinin nedeni kötü oynaması degildir,başka bir sebep vardır.

Cenk işler le erdalı kıyaslamak da neyin nesidir? Erdalı gecen sene oynadıgı futbol dısında tanıyanınız var mıydı ? Bir futbolcu hakkında iyi nitelemesi yapmak için bir sezona mı bakacagız yoksa kariyerine mi ? Ben bu tarz istikrarsız futbolcuları alma taraftarı degilim. Bunun yerine gelecek vadeden aç , bir şeyler yapma çabası içinde olan ufuk bayraktar gibi sol ayaklı futbolcuları almanın takıma zenginlik ve kalite katacagını dusunuyorum.

GökhanÇağlar

Alıntı yapılan: Serpico55 - 31 Aralık 2010, 16:25:41
Cenk işler le erdalı kıyaslamak da neyin nesidir? Erdalı gecen sene oynadıgı futbol dısında tanıyanınız var mıydı ? Bir futbolcu hakkında iyi nitelemesi yapmak için bir sezona mı bakacagız yoksa kariyerine mi ? Ben bu tarz istikrarsız futbolcuları alma taraftarı degilim. Bunun yerine gelecek vadeden aç , bir şeyler yapma çabası içinde olan ufuk bayraktar gibi sol ayaklı futbolcuları almanın takıma zenginlik ve kalite katacagını dusunuyorum.
cenk le erdal ı kıyaslamadım sadece senin mantıgına göre konuştum.ufuk bayraktar da iyi topçudur.alınmasını isterim ama alabilrsek erdal da katkı saglar...

Ayberk

Juan Dominguez, 90 doğumlu,orta saha. Bu sezon deportivo'yla 13 maça çıkmış La Liga'da. Madem bank asyadan oyuncu bakmıyoruz alın size: :D :D :D :D

http://www.bdfutbol.com/en/j/j12463.html

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: samsuni - 31 Aralık 2010, 15:10:05
amaca giden her yol mübah değildirertan kardesim, o zaman banka soyup cami yaptıralım. ya da intihar bombacısı olalım. böyle bir mantık olabilir mi? 
zafer yelen ya da söz konusu takımdan alacağımız hangi oyuncu tekdir, istisnadır, çok özeldir! sen karşı tarafın zihniyetini çözememişsin bence. adamlar geçen yıl bursaspor'u bile fenerle berabere kalarak kendilerinin şampiyon yaptığını söylüyorlar! orada ta 2006'da 2-3 maç oynamış olan ahmet şahini bile kendilerinin bize gönderdiğini iddia edebiliyorlar.

kimseden "sayemizde şampiyn oldunuz" lafı duymak istemiyorum.

o yüzden, aman eksik kalsınlar.

Ankaragücünden aldığımız Abdülaziz, Adanaspor'dan aldığımız Ahmet Şahin için bunları söyleyen .......ler. Zafer Yelen için'de benzer şeyler söylemesi normal.
Benim demek istediğim şu; Dilenmeden adam gibi bonservisini verip alabiliyorlarsa, eğer bize faydalı olacaksa alsınlar. Ama daha iyisini bulabiliyorlarsa onu alsınlar.
Ben bırakın ts'ye futbolcu alıp vermeyi selam bile vermelerini istemem. Tek isteğim biran önce şu lanet ligden çıkmak ve bu yüzden dedim. Başarıya giden her yol mübah diye.... İstisna ise Adam gibi almak....

AntZ

Trabzonsporluların normal insan olduklarını düşündüğümüzde Ertan haklı ama normal olmadıklarını bildiğimiz için Mehmet abi haklı  bence :) Çirkefler ve dillerine düşmek istemiyoruz, Biz de Adnan, Güngör, Orhan, Dobi'yi verdik onlara, ne yani şimdi onlarda bizim sayemizde mi ayakta kaldılar, paramızı basıp aldığımız takdirde onlar alınca mübah, biz alınca mı değil gibi bir soru geliyor aklıma ama, anlama kapasiteleri de bir yere kadar... Mantıklı olsa da olmasa da konuşuyorlar işte...

berusa55

Dünü de boş geçtik
[ 31.12.2010 ]

Dört koldan transfer çalışmalarını sürdüren Başkan Erkut ve Sportif Direktör İsa Turan, dün yaptıkları temaslardan da sonuç alamadı. Görüşmelerde önemli adımlar atan Tutu ve Turan'ın, bugün bazı oyuncularla anlaşması bekleniyor.Ligin ikinci yarısında kadroyu güçlendirmek isteyen Kırmızı-Beyazlılar, dört koldan çalışmalarını sürdürse de dünü boş geçmek zorunda kaldı. Başkan Erkut Tutu ve Sportif Direktör İsa Turan'ın yoğun bir şekilde görüşmelerini sürdürdüğü ve bugün somut adımlar atılabileceği öğrenildi. Ara transferde ilk olarak Manisaspor'dan Dilaver Güçlü'yü renklerine bağlayan Samsunsporlu yöneticilerin, suskunluğunu önemli isimlerle bozması ve herkesçe kabul görecek isimleri kadrosuna dahil etmesi bekleniyor.

http://www.habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=4&id=73884

maviay55

AlıntıTRANSFER EL YAKIYOR

Samsunspor Basın Sözcüsü Haluk Tan, transferde futbolcuların uçuk rakamlar istediğini belirterek,"Transfer piyasası çok karışık" dedi.

GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR
Kırmızı-Beyazlılarda transfer çalışmaları tüm hızıyla sürerken, Basın Sözcüsü Haluk Tan, piyasada rakamların çok uçuk olduğunu söyledi. Kulüp olarak birkaç futbolcuyla görüşmelerin sürdüğünü ifade eden Tan,"Başta başkanımız olmak üzere transfer komitesinde bulunan arkadaşlarımız takımdaki eksik bölgelere transfer yapmanın uğraşı içindeler. Gerçekten sıkıntı çektiklerini hissediyoruz" dedi.

DENGELERİ BOZMAYACAĞIZ
Talip oldukları oyuncuların maaliyetlerinin çok yüksek olduğunu da kaydeden Tan,"Süper Lig'te kadrosunda düşünülmeyen futbsolculara tapil oluyoruz. Bu oyunculardan bir kısmı ya Bank Asya'ya gitmek istemiyoruz diyor, ya da fazla para istiyorlar. Biz genellikle öncelikle tercihimiz olan, elinde bonservisi bulunan ve Samsunspor'da oynamak isteyen oyunculara yöneldik. Oyuncu alacağız diye de takımda dengeleri bozmayacağız" diye konuştu.

SAVAŞ'I SEVİYORUZ
Kadrodışı bırakılan ve satış listesine konulan Savaş Esen ile ilgili de görüşlerini açıklayan Basın Sözcüsü Haluk Tan,"Savaş konusunda yönetimimiz son noktayı koymuştur. Hocamızın insiyatifi sözkonusu. O'nun kararı daha önemli. Ama hocamızında bu konuda net tavrı var. Savaş'ı seviyoruz. İyi bir takıma gitmesinden de yanayız. İsteyen birkaç kulüp var. Biz teklifimizi yaptık. Bekliyoruz. İnşallah sonu iyi olur" dedi.

HALK

nomak55

Beyler ismi geçen isimler hakkında benim kendi izlediğim kadarıyla anlatmaya çalışayım.
Zafer Yelen

Orta sahanın ortasında oyun kurucu olarak veya forvet arkası ofansif orta saha olarak oynayabiliyor.
Stil olarak bizim Murat Yıldırıma benzer tarzı var koşar mücadele eder iyi pas aatar ayrıca freekick'leride iyidir.Hatta Ümit milli maçlarda oynarken 10 numara giyiyordu ve takımın bütün freekicklerini bu adam atıyordu.HansaRostock ta da baya iyi oynuıyordu ts o zaman çok istedi ancak Hansa Bundesliga da olduğu için gitmedi ts ye sonraki sezon takım düşünce tsde diretince illede isterim diye buda ikinci ligde oynicama tsye gideyim dedi muhtemelen.Ancak kumaşı var lakinnn bu adam ts aldığından beridir sakatlıklarla boğuşuyor emin olun bu adamın sakatlıkları bu kadar uzun sürmese idda ediyorum selçuk inanın yerinde bu adam oynuyor olurdu.Hem kendisi için hemde bizim için bi şanstır.Sakatlıktan kurtulabilirse

Erdal Kılıçaslan'a gelince

Bu adamı en çok isteyenlerin başında ben geliyorumdur heralde zaten forumada ilk ben yazmıştım boşta diye..Ofansif orta saha,ofansif kanat ve forvet olarak oynayabiliyor.Bibebirde savaş kadar teknik değil.Ancak kanatta ve özellikle rakibi karşısına aldığında çok seri iyi orta keser toplara iyi vurur kuvvetli bir futbolcudur.Sonuçta almanya da altyapısını almış bir futbolcudaki klasik özellikleri var işte bence tam bizim aradığımız forvet tipi ayrıca süratli bir adamdırda..Özellikle zenke ile durdurulamaz bir ikili olurlar en az ikinci devre 15-20 gol atarlar zaten orta sahamız çok koşan mücadele eden adamlar..

Mehmet Çakır...

Yine tam bizim aradığımız kan solda sağda forvet arkası hatta forvet oyanayabiliyor..Müthiş istekli inatçı şutları harika bir futbolcu bazen kötü gününe denk geldimi çekilmiyor.İnat edip durmadan vuruyor..Kolpaçino'nun elinde oldıuğu müddetçe ikiside kesin sıkıntı yaşar kolpaçino pas ver dedikçe bu şut çeker velhasıl kulübeye gider ama birde uyumlu olurlarsa o zaman muhteşem olur..

Bu üç futbolcu bizim eksik olan hücum hattımızı oldukça kuvvetlendirir bunun yanında eksik olarak birde stoper şartki ne şart he almadılarmı bizim altyapıda bir tane futbolcu vardı stoper oynuyordu hatta genç milli takımlarda oynuyor sürekli çağırılıyor almayacaksan stoper çıkart bu çocuğu gerek duyduğunda veya maçların son 10 dkk'larında alki adam da alttan yetişsin bari..
KOPLAÇİNO....  :D ::)

maviay55

KareAs55

Bırakın abi dengeyi falan denge bozulmasın diye transfer mi yapmıcaz...

nomak55

evet kardeşim oydu oğuzhan..hala bizde değilmiş oda gitmesin sonra kayseriye pastırma olur armağan gibi
http://transfermarkt.com.tr/tr/o%C4%9Fuzhan-az%C4%9Far/leistungsdaten-verein/spieler_114739.html
buldum tamamdır...bizdeymiş hala

ahmetsefa55

şuan kafaya oynayan klupler superlıge cıkıldıgında yayın ıhalesınden gelecek olan parayı bıldıklerı ıcın cıddı transferlerın pesındeler.bızım yonetım ne yapıyo kımlerle gorusuyo hedef ne bılmedıgımız ıcın beklemedeyız.

Ollivanders

Bir futbolcunun degeri , alacagı ücret sezon başı biraz daha düşüktür. Bu donemde gerekli çalışmayı yaparsanız çok iyi bir takım kurabilirsiniz. Ama sezon oncesi kurulmus bir takımın çogunlugunu yollayıp yerine onlardan daha iyi superligde oyanmıs futbolcuları  getirmeyi dusunmek ve daha sonra uçuk rakamlar istiyorlar demek çok saçma. Bu bank asya da oynayanlar için de gecerli. Onemli olan onları hazır ism yapmısken almak degil o cevherleri sezon baslangıcında bulmak. Neresinden tutsak elimizde kalıyor. Bu yuzden biraz olumsuzum. Elimizdekiler gibilerini daha pahalıya oynatacagız belki de veya o paraya daha kalitesiz bir futbolcu alacagız. Elimizdekileri yollamayıp kazanmayı dusunmek ve ordu gibi 2-3 nokta transfer yapmak daha mantıklıydı. Hayırlısı olsun.

SerhaT55

mehmet badtal,gökhan güleç yalan oldu da erman kılıç sesleri vardı noldu ?
birde mehmet çakır,erdal kılıçarsalan haberleri var eğer doğruysa süper olur valla