Ertuğrul Sağlam

Başlatan Sadece Samsunspor, 20 Şubat 2008, 10:24:32

« önceki - sonraki »

ask55

Hocaya acil hücum antrenörü lazım.
Hücumda organizasyon çizecek, duran top calıstıracak, alternatif çözümler üretebilecek bir hücum antrenörü.
Maalesef Ertugrul hocamın vizyonu bir yerde tıkanıyor.
Şampiyon yine yapabilir bu değil mevzu.
Yeni bir şey göremiyorum sahada.

binikalamadım

hoca da kovid olmuş...

Sadece Samsunspor

Ustad bu takim anladik taktik maktik yok. Onu artik kabul ettik. Bi oyun anlayisida yok onuda kabul ettik. La bari duran top calissaydiniz belki karambole gol atardik Allah muhafaza

Lusage

Önümüzde kalan 3 deplasmana (Balıkesirspor, Bursaspor ve Ankaraspor) da 1 puan yazıp öyle oyna..

KocumVolkan

Saha yağmurlu kötüydü deme de ne dersen de. Şu hatalarını kabul et hocam.

alperen_55

Oyuncu değiştirmek için illa 60 I 70 i görmen mi lazım.

Lusage

Başkana anlattığın hücum futbolu bu mudur? 4-3-3 pres cart curt?

alperen_55

Alıntı yapılan: Lusage - 08 Aralık 2020, 21:07:32Başkana anlattığın hücum futbolu bu mudur? 4-3-3 pres cart curt?
Bu ligdeki herhangi bir hocaya kadro kur denilseydi mevcut imkanlarla Çok çook daha iyisini daha ucuza kurardı.Mantığım almıyor bu takıma forvet transfer yaptırmamasını anlamıyorum.Yaptırdığı kötü transferleri geçtim.Anlayan biri varsa bana anlatsın lütfen.

SSKLA

Takıntıların var ve yabancı düşmanısın hocam kusura kalma.

Nuri Asan

4 1 4 1 olur ama bu kadro ile olmaz hocam kusura bakma.

Adam gibi adamsın, başkası olsa ligden düşme adayı idik.zaten şu anda 4 1 4 0 oynuyoruz.

KocumVolkan

Hocam yeter daaa.

Son dakikalarda aldığın riski ikinci yarının başında almalıydın. Bu ne inat oyuncu değiştirmicem diye?

cembaba

O kadar çok pozisyona girdik ve beceremedik ki... Hoca en son kabahat bulunacak kişi bence.

Nuri Asan

Bana tek cevap verin. Bu transferleri hoca mı istedi, yoksa sana bu kadar malzeme idare et mi denildi. ?

Bu trasferlerin hangisini istedi Hoca?

Sadece Samsunspor

Bu oyuncularin hic birini belki savicevic haric ertugtulun istedigini dusunmuyorum.

Ben plumain i veya yameogo yu istiyorum dememistir imkansiz

Lusage

Yatlarda katlarda toplantılarda poz veren dublörü değil ise, tabiki de hepsinin transferini istemiştir..