28.Hafta: Samsunspor:4 Denizlispor:0

Başlatan kral55, 11 Nisan 2005, 18:23:19

« önceki - sonraki »

bengülü

slm arkadaşlar bakın beyler denizlispor güçlü bir takım bizim avantajımız var denizlisporun türkiye kupası maçı olduğundan bizim maça önem göstermiyorlar bizim için mutlaka üç puanı alacağız adamlar yedek kadroyla maça çıkacaklar dikkat etmeliyiz maçın sonucu bir sıfır olsun bizim olsun

Fecr_55

evet macin ilk yarisi bitti veeeeeee
2-0  :D  öndeyiz $uan... in$allah böyle biter yaaaa

Fecr_55

4-0
üü üüü üüürrrüüüü, horozlar ancak sabahlari öter ;) ya$a be Samsun´um...gösterdin hak yiyenlere gücümüzü :) ama denizli icin demedim bunu...cok mutluyum yaa...
evet kral55 in dedigi gibi oldu, dönüm naktasini arkamizda biraktik, $imdi devamini getirmeliyiz  :)  in$allah bu galibiyet bize önümüzde ki maclar icinde cok büyük bir moral olur, ya tabii ki olur da, neyseeee...
darisi diger maclara diyorum  :D  :D  :D

fat55

4 ledik denizliyi.çok iyi oldu.goller serkan kais ivanov ve caner den geldi.şimdi sıra basketbolda şampiyonluk maçında.yarın saat 17 de samsunspor taraftarları olarak salonu doldurmalıyız.maç bedava.haydi yaşar doğuya...

gyuksel55

işte buuuuuuuuu bu bizim düşmemiz için herşeyi yapanlara çok güzel bir cevap oldu. yarın inşallah yeneriz.
samsunspor
sen çok yaşa
canım feda olsun
sana
hiç birşeye
değişilmez
senin sevgin
bu dünyada

böyle haykırıyorum
bu gece rahat uyku uyuyabilcem birde yarın yenersek...
22 Samsunum

fat55

YARINKİ BASKET MAÇIMIZDA DA BÜTÜN FANATİK SAMSUNSPORLULARI YAŞAR DOĞUYA BEKLİYORUZ.SAAT 17:00 DA.HAYDİ SAMSUNSPORUM...

Fecr_55

imkanim olsaydi tabii ki gelirdim, böyle maci kacirmazdim...ama bütün kalbimle desteklicem...in$allah hayirlisiyla kazaniriz...

gyuksel55

inşallah kazanırız. ahhhh askerlik yetti artık.

timofte

maçtan şimdi geliyorum çok hoş bir galibiyet oldu..
denizlispor zaten yıllardır ısınamadığım bir takım. çok iyi futbol oynadığımızı söyleyemem ama oyun boyunca son derece mantıklıydık. daha çok denizlinin üzerimize gelmesini sağlayıp yakaladığımız boşlukları affetmeyerek kazandık.
tribünlere de değinmek gerekirse; bilet fiyatlarına yapılan damping sonucunda tribünlerin hemen hemen tamamı doldu. bu galibiyetle önümüzdeki haftalara daha rahat bakacağız.
fat 55 hiç merak etme yarınki basketbol maçında da tribünler dolacaktır. zaten statta da sık sık anons edildi..

gyuksel55

bu galibiyet çok iyi oldu. benim babamda maça gitmiş oda timofte nin dediği gibi çok iyi oynamadığımızı denizli daha baskılı oynuyomuş olsun bu maç inşallah bizim toparlanmamıza yardımcı olur.

timofte

Samsunspor 4-0 Denizli

4.golden sonra maraton tribünündeki gol sevinci..

Samsunspor-denizli maçının ikinci yarısı başlamadan önce
**
arkadaşlar resimler çok net değil ama belki stadın atmosferini merak eden arkadaşlara biraz olsun yardımcı olur diye koydum.

yirmiuc

timofte

yirmiuc

Var mı Senden Öte

evet cok iyi oldu yendik hele şükür hemde denizliyi
bundan sonrada böyle devam insallah
samsunspor daha iyi yerlerde olmasi lazım 8)