STSL 2011-2012 / 22.Hafta | Manisaspor - SAMSUNSPORUMUZ: 1-1

Başlatan 55_OrHaN_55, 21 Ocak 2012, 15:59:52

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

manisa  son haftalarda çok kötü futbol olarakta çok vasatlar simson gitti ama işte birde bizim maçta patlama yapmasınlar da hafta içi olması salı günü olması uzak deplasman yorgunluk falan olmaz inşallah.

Jnr.Serkan

Manisa kötü iken sene başında biz onlara ilaç olduk.Şimdi tekrar kötüler ama bizde kötüyüz.Bu sefer onlar bize ilaç olsun,aynı yaraya aynı merhem 2 defa sürülmez

jean

bizi utandirin hadi iki mac ust uste alalim ilk deplasman galibiyetimiz olsun alirsak cok seyler degisecek

55ertan

Alıntı yapılan: FaTiH_HaN - 23 Ocak 2012, 15:01:56
2 pozisyon bulsak 3 tane atar zaten  :)

;D gercekden öyle adam cin gibi buldugunu takar

Gecen mac ekigho´yu cok begendim. Gekas Ekigho ikilisi cok can yakar, önemli olan moral bozmadan yola devam.

isa55

fink, uğur ve zenke sakat. Dominguez cezalı.
              Ertuğrul
Adem  Kemal   Bahia   Yenal
     Murat  Murat  Hakan
Serdar                 Ekigho
                 Gekas

berusa55

Şirinler Manisa'ya gidiyor
23 Ocak 2012 / 12:49

Samsunsporlu taraftarlar, yarın oynanacak Manisaspor deplasmanına hazır. Yaşanan kötü günde takımlarının yanında olan kırmızı beyazlı taraftarlar, yarın Manisa'da oynanacak hayati 90 dakikada yine takımlarının yanında olacaklar. Şirinler Taraftar Grubu, yarın bu akşam 20.00'de iki otobüs Manisa'ya gidecek.

Kaynak

FaTiH_HaN

23 Ocak 2012, 17:05:08 #111 Son düzenlenme: 23 Ocak 2012, 17:23:15 FaTiH_HaN
Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, ligde yarın ve 25 Ocak Çarşamba günü oynanacak 22. hafta maçlarını yönetecek hakemler şunlar:

Yarın

18.00 Sivasspor-Medical Park Antalyaspor: Süleyman Abay
18.00 Manisaspor-Samsunspor: Halis Özkahya
20.30 Mersin İdmanyurdu-Kayserispor: Mete Kalkavan
20.30 Beşiktaş-Gaziantepspor: Tolga Özkalfa

25 Ocak Çarşamba

15.30 Gençlerbirliği-Bursaspor: Kuddusi Müftüoğlu
18.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe: Özgür Yankaya
18.00 Trabzonspor-Eskişehirspor: Mustafa Kamil Abitoğlu
18.00 Orduspor-Kardemir Karabükspor: Abdullah Yılmaz

germencisse

Bizim seriye bağlamalarımız mehşur zaten,bu mac ile bir seriye girme şansımız var ardından iki maçta evimizde..Bu maçtanda 3 puan ile döneceğimize inanıyorum..

kale5501

ilk yarıda manisa bizim maça kadar sıfır çekmişti sonra bi başladılar inşaallah bizde aynı şansı tuttururuz

Musti

Maçta olacağım nasipse. İzmir'den gidecek olanlar varsa beraber geçebiliriz.

mehmet yılmaz

Manisa'da görüşmek üzere :)
Bursa'dan gelenler olacak, Şirinler gidiyor derken yine iyi bir taraftar olur orada.

samuray

ya petkoviç gittimi kesinmi bu haber doğruysa ok sevindim koray 55 sen felaket tellalığı yapmak içinmi buradasın arkadaşım kahinmisin yüzde veriyorsundüşeriz diyorsun buraya insanlar tarftarlar birbirlerine moral vermeye çalışırken sen köstek oluyorsun sürekli bizlerde biliyoruz durumumuzun kritik olduğunu zor olduğunu ama umudumuzu kaybetmek istemiyoruz sen de etme biz de bu maçla birlikte bi çıkıa geçeceğimiz inancındayım manisa ilk devre bizim maça çıkana kadar sıfır puan çekmiş bi takımdı sonra seri galibiyetler alarak hızla üst sıralar tırmandı ama artık onlarda düşüş bizde çıkış başlayacak vede önemli iki oyuncu kaybetti yiğit ve simpson sen anırmaya hazırlan bu takım düşmeyecek

ibrakadabra55

Eğer Manisa'yı yenersek Petko 17 maçta 2 galibiyet almıştı şimdi. 5 maçta 2 galibiyet alıcaz fark ortada bence :).

GurbetciFanatik

Manisaspor yanilmiyorsam 9 mactir kazanamiyor.
Insallah bizden tedirgin cikarlar maca.
Ve Simpson gibi Yigit gibi kayiplarida var, bence bizim sansimiz daha yüksek.
Umarim Burhan Hoca takimi iyi motive etmistir.
Gekas ve Ekighonun formmuda bizim lehimize.
Ben bu mactan en az 1 puan aliriz diyorum.

Bu arada yarinki mac arkadaslar Lig Tv 1 de mi yoksa LIg Tv 2 demi ?

isyan