Bank Asya 1. lig 13. hafta K.Erciyesspor SAMSUNSPOR'UMUZ: 0-2

Başlatan **KaR6**, 15 Kasım 2010, 02:03:36

« önceki - sonraki »

Burak

cumartesi pazar çalışmam gerekecek büyük ihtimalle ama güngören uçak biletleri cebimde  :P :P :P size hayırlı yolculuklar

Sercan

18 Kasım 2010, 11:29:45 #61 Son düzenlenme: 18 Kasım 2010, 13:03:36 samsuni
1-Maraton
2-Serkan
3-Milwall
4-ahmetsefa55 ??
5-maço ??
6-spooks
7-iak5529
8-iak5529 II
9-cem arslan
10-55sercan55

Hastayım ama ne zamandır deplase olmuyoruz  :D :D

Dartagnan

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: hakanelgun - 17 Kasım 2010, 23:56:49
Bizim akrabanın düğün var aynı zamanda o sebeple eşimle geleceğim maçtan Develi'ye geçeceğim düğüne...Maça tek geleceğim...Yarın ve maç sabahı arayacağım ben seni.

tamam olur abi bizde zaten 10 veya 11 gibi evden çıkıp maça yol alacağız .........

SAMSUNLU ORUMA 55

18 Kasım 2010, 12:35:20 #64 Son düzenlenme: 18 Kasım 2010, 13:04:40 SAMSUNLU ORUMA 55
  :) :D  2008-2009 futbol sezonunda erciyesle 0-0 kaldığımız misafir tribünündeki taraftar fotosu için samsuni abimize  teşekkür ederiz ayrıca 2009-2010 futbol sezonunda da 1-5 yendiğimiz erciyes maçında ben ve beş numara fatih abimle beraber maçı izlemiştik zaten tribünde Samsunspor taraftarı olarak 5 kişiydik  herkese bir gol armağan edilmişti inşallah bu erciyes maçını da alırız  ;) ;D

Erciyes maçında Grup Kayseri 55 Pankartımız ve biz yerimizi alacağız

mehmet yılmaz

Deplasman organizasyonu olduğuna göre bu cumartesi günkü maçı iptal edelim derim...
Caiz midir?

SAMSUNLU ORUMA 55

:) ;) kayseriye gelin abilerim bizi yanlız bırakmayın bize her yer Samsun..........Kırmızı Beyaz SamsunsporAŞK...... GRUP KAYSERİ 55  :D ::)

red_white

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 18 Kasım 2010, 13:19:26
:) ;) kayseriye gelin abilerim bizi yanlız bırakmayın bize her yer Samsun..........Kırmızı Beyaz SamsunsporAŞK...... GRUP KAYSERİ 55  :D ::)

kardeşim bize heryer gibi kelimeler kullanmazsan sevinirim.. malum biliyorsun nedenini... onların laflarını taklit etmeyelim

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: red_white - 18 Kasım 2010, 13:25:08
kardeşim bize heryer gibi kelimeler kullanmazsan sevinirim.. malum biliyorsun nedenini... onların laflarını taklit etmeyelim

taklit etmedim zaten abi içimden geldi yazdım biz ölümüne Samsunsporluyuz

Serkan

Aynen ya şu boktan kelimeyi kullanmayın Sokayım heryerine ;)

red_white

Alıntı yapılan: SAMSUNLU ORUMA 55 - 18 Kasım 2010, 13:26:55
taklit etmedim zaten abi içimden geldi yazdım biz ölümüne Samsunsporluyuz

kötü niyetle yazmadığını biliyorum zaten kardeşim .. sadece malum bizle özdeşleşmiş bir söz değil o yüzden  ;) neyse konuyu dağıtmayalım

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: red_white - 18 Kasım 2010, 13:30:14
kötü niyetle yazmadığını biliyorum zaten kardeşim .. sadece malum bizle özdeşleşmiş bir söz değil o yüzden  ;) neyse konuyu dağıtmayalım

tamam o zaman herkes den özür dilerim abi o kelimeyi de kullanmam bundan sonra

Serkan

Yok be kardeşim,ne özürü sadece bize yakışmıyor o kelime onu söylemek istedik, burda kimse kimseye kırılmaz hele şu mübarek bayram gününde bozma sen keyfini ;)

cany

diğer başlıklarda göremedim de bizim maçı Kadir Has'a mı almışlar yoksa o halısaha gibi yerde mi...öyle bi muhabbet vardı çünkü Kadir Has'a aldıralım diye

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: cany - 18 Kasım 2010, 13:37:05
diğer başlıklarda göremedim de bizim maçı Kadir Has'a mı almışlar yoksa o halısaha gibi yerde mi...öyle bi muhabbet vardı çünkü Kadir Has'a aldıralım diye

yok kardeş biizm maç atatürk spor komp. yan açık dış saha da oynanacak şuan daha kadir hasa falan alınmadı maç ama keşke alınsa da şöyle güzel maç izlesek....