Bank Asya 1.Lig / 31.Hafta | Kasımpaşa - Samsunspor'umuz: 2-1

Başlatan 55(tuncay)55, 08 Nisan 2009, 08:32:16

« önceki - sonraki »

kaptan 55

kasımpaşalı kardeşim orda bende vardım biliyorum yaptıklarınızı ama 2,3 kişinin yaptığı şeyi SAMSUNSPOR camiasına yükleyemezsin sizin yaptıklarınız futbol adına güzellikti bunu kabul etmemek zaten nankörlük olur ayrıca bizden birini emniyet almıştı oraya bile geldiniz yapabileceğimiz bişey varmı diye?ama şimdi burda gelin bekliyoruz gibi cümleler kurarsan o zaman hiç kusura bakma tükürüğümüzle boğarız sizi kendi evinizde deplasmanları oynatırız size

kasımpaşalı

Benimde samsunspor ve taraftarına sempatim var ben foruma aylar önce üye oldum zaten saygıda kusur ettysem abilerimden özür diliyorum... Ama edilen küfürler burun kıvırılıp geçilcek küfürler değildi... Samsunspor taraftarına en ufak bir sempatim kalmadı...

kasımpaşalı

Alıntı yapılan: slymnbsrn - 15 Nisan 2009, 14:02:30
Senin ağzından çıkanı kulağın duyuyor mu ?
Sensin aciz, haddini bil! Adamın asabınıda daha fazla bozma

Ben kimseye aciz taraftar demedim üç beş çapulcuyu sizi ağırlamamazın hatrına bile gidip susturmanız gerekmiyomuydu bu acizlik değilmi...

kaptan 55

o seni bağlar diğer kasımpaşalı kardeşlerimizin hepsini değil ama illa bunun hesabını soracağım diyosan dediğim gibi kale arkasındaki parkda bekle keselim şu hesabı  o zaman

YaşarDoğu

15 Nisan 2009, 14:07:08 #79 Son düzenlenme: 15 Nisan 2009, 14:09:30 slymnbsrn
Töbe töbe estagfirULLah  aslanım sen gerçekten arıza mısın? bütün stad sövse anlarım , orda maçın stresine girmiş 2-3 kişinin yaptığını halaa bütün Samsunsporlulara mâl ediyosun.

Diyorum ki sen Kasımpaşalılısın ,   Misafirperver ol ki o size küfür edenler utansın!

Alıntı yapılan: kasımpaşalı - 15 Nisan 2009, 13:59:02
Grdük üç beş kişinin ettiği küfürleri...! Samsun spor taraftarı bu kadar acizmi üç beş kişiyi susturamıyor???

burda ne yazıyor, kendi yazdığını bilmiyo musun sen! >:(

kasımpaşalı

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 15 Nisan 2009, 14:05:11
o seni bağlar diğer kasımpaşalı kardeşlerimizin hepsini değil ama illa bunun hesabını soracağım diyosan dediğim gibi kale arkasındaki parkda bekle keselim şu hesabı  o zaman

Emin ol ki kasımpaşadaki herkez benim gibi düşünüyor...

Empati yapın yaa bize yapılanlar size yapılsaydı?????

King Of The North

kasımpaşalı kardeşim h.g. sitemize,futbolu takip eden biri isen bizim bu yıl deplasmanlarda oynadığımız taraftar sayımızı göz ardı etme istersen,aciz olan kaçar bırakır,biz takımımızı herşeye rağmen bırakmadık.
siz nasıl cehennem buz tutana kadar kasımpaşalıysanız biz de samsunspor aşkıyla heryerdeyiz...

celebi

ya tamam arkadaşlar tamam bırakın artık şu didişmeyi. kasımpaşalı arkadaş sende uzatma artık. 3-5 tane taraftarın yaptığın genele maal etme. yada bize acizliktende bahsetme. aynı şey biliyorum ki sizde de oluyor ozaman tüm kasımpaşalılara maal edelim meseleyi biraz daha olgunca düşün

kaptan 55

eee yeter be biz ortamı yumuşatmaya çalıştıkça sen gaza basıyosun o zaman bekleyin ama semtiniz yetmez istanbulu toplayın anlaşılan kaşıntın tuttu senin merak etme hallederiz

kasımpaşalı

Alıntı yapılan: celebi - 15 Nisan 2009, 14:11:07
ya tamam arkadaşlar tamam bırakın artık şu didişmeyi. kasımpaşalı arkadaş sende uzatma artık. 3-5 tane taraftarın yaptığın genele maal etme. yada bize acizliktende bahsetme. aynı şey biliyorum ki sizde de oluyor ozaman tüm kasımpaşalılara maal edelim meseleyi biraz daha olgunca düşün

Benim uzattğım yok kardeş kaptan55 adlı üye sürekli gider yapıyor... Gidere gider...!

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: kasımpaşalı - 15 Nisan 2009, 14:17:34
Benim uzattğım yok kardeş kaptan55 adlı üye sürekli gider yapıyor... Gidere gider...!

lan nerde kime gider yapıyorsun bas git ne halt ediyorsanız pazar günü yapmaya çalışırsınız huzur kaçırma

kaptan 55

çok tırstım maç günü bekle o parkda bu sana sözüm

kasımpaşalı

BEKLİYORUZ..................................................................................

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: kasımpaşalı - 15 Nisan 2009, 14:17:34

Az laflara gel ??? gidere gider ne demek aslanım senin yaş seviyen anlaşıldı.

Yönetici arkadaşlardan Kasımpaşalı arkadaşa gider yapmalarını rica ediyorum.

selahattin55

arkadaşlar her takımın da olduğu gibi bizde de var çeşit çeşit insan sizde var.ama 2vya 3 kişi nin yaptığı yanlılşı kim olursa olsun o cezayı koskoca bie camiaya maal etmek doğru değil.kötü söz sahibinindir.sen de bu konu yu fazla uzatma adam gibi kısa kes hesap sanal alemde kesilmez.illaki hesap kesmek istiyorsan pazarı bekle.