PTT 1. LİG Play-Off 2.Maç | Ankaraspor - Samsunspor'umuz

Başlatan 55__Gurbet__55, 09 Mayıs 2014, 21:26:56

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: furkan5534 - 11 Mayıs 2014, 11:37:27
Büyük Samsunspor Taraftarı Toplu Vinç Kiralıyor  :) >l< hem meşalede serbest :D

şaka maka neden olmasın ya, toplayalım para benden 20-30 çıkar hadi beyler :D

furkan5534

stadın cevrınde bına yokkı tepesıne cıkalım en ıyısı vınc kıralamak  :deli: grup indirimide yaparlar :D  :)  valla enteresan bırseyler lazım :D

furkan5534

fanatik samsunsporlu

maça başlar başlamaz özellikle ragıp,karmil ve galip pislik yapacaklardır.umarım cemil dalmaz onlara.onların kuracağı baskıda bir kontraatakta maçı bitiririz inşallah.
osman efendinin basın toplantısını futbolcularımız izlemişlerdir inşallah.o lafları yedirirler osmana allahın izniyle

furkan5534

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 11 Mayıs 2014, 11:51:52
maça başlar başlamaz özellikle ragıp,karmil ve galip pislik yapacaklardır.umarım cemil dalmaz onlara.onların kuracağı baskıda bir kontraatakta maçı bitiririz inşallah.
osman efendinin basın toplantısını futbolcularımız izlemişlerdir inşallah.o lafları yedirirler osmana allahın izniyle

onların içine lokmanıda ekle o da adam değilmiş.. yapacaklar maç maç olmaktan çıktı zaten

uykan

Ankaradaki kankiler (ANKARAGÜCÜ) Bize bilet alabiliyorsa sıkıntı yok...

cgr

Bu maçı yönetecek üst klasman hakemlerine bakıyorum. Bu hafta sonu maç verilmeyen, benim gözüme çarpan isimler;

Hüseyin Göçek, Cüneyt Çakır, Süleyman Abay, Bülent Yıldırım, Halis Özkahya, Mete Kalkavan...

ask55

bu saatten sonra hala bizim maçlara hüseyin göçekle süleyman abay verilebiliyorsa kapatalım klubü.

furkan5534

Alıntı yapılan: cgr - 11 Mayıs 2014, 12:33:22
Bu maçı yönetecek üst klasman hakemlerine bakıyorum. Bu hafta sonu maç verilmeyen, benim gözüme çarpan isimler;

Hüseyin Göçek, Cüneyt Çakır, Süleyman Abay, Bülent Yıldırım, Halis Özkahya, Mete Kalkavan...

bizim maça cüneyt çakırı vermeleri lazım normal şartlarda tabi.. yüksek ihtimal hüseyin göçek veya süleyman abay verilecek.bugün söyluyorum bunu öylede olacak.. adamların oyunu belli senaryo hazır

Sol Açık

samsunum

ilk yarim saat gol yemeyelim yeter. var gucuyle saldiracaklar

furkan5534

vakit akmıyor arkadaş şaka gibi başka zaman olsa çat çat akıp geçer.saat daha 13.30  :( Salı olsun artık  zzzzz

maviay55

Maçımızı yönetecek hakem açıklandı Yalova bölgesinden Halis Özkahya  

eprianu

Diğer maça da Hüseyin Göçek'i vermişler. Ordu ya da Mersin'den biri harcanacak ama bakalım hangisi.
Allah'a şükür bize vermilmemiş.

sadece55

Diğer Maç bol kartlı ve olaylı geçer gibi görünüyor. Şu Playoff ne heyecanlı stresliymiş arkadaş..