PTT 1. LİG Play-Off 1.Maç | Samsunspor'umuz - Ankaraspor

Başlatan 55__Gurbet__55, 04 Mayıs 2014, 17:57:58

« önceki - sonraki »

Forvetim

alırız ve deplasmana avantajlı gidip finale çıkarız Allahın izniyle. finalde mersini istiyorum, onları yenip süperlige çıkmak nasip olur inşallah. bir de bu maç, mevcut kombineler geçerli mi.

samsun 55

ANKARASPOR MAÇINA KOMBİNE ÇÖZÜMÜ...

Samsunspor'un Cuma günü Play-Off mücadelesinde Ankaraspor ile karşılaşacağı maçın tek maçlık kombineler yarın (Pazartesi) satışa sunulacak.
Facebook PaylaşTwitter PaylaşBu haber 31 kez okunmuştur
2013-2014 sezonu kombinelerin Ankaraspor maçında geçerli olacağını belirten Samsunspor Genel sekreter İbrahim İnan,"Ankaraspor maçında bu sezon satışı devam eden kombineleri yarın (Pazartesi) satışa sunacağız. Bu kombineler tek maçlık olacak. Tek maçlık kombinesini alan taraftarımız stadyuma girerken Pasolig göstermeyecek. Bunun yanı sıra eski kombineleri olanlar ise maça aynı kombineleriyle girebilecekler. Ayrıca yine aynı maç için pasolig satışlarıda stadyumdaki gişeylerde yapılacak" dedi.
BİLET SATIŞ NOKTALARI:
SAMSUNSPOR STORE (Gazi Park içi 56'lar DSİ karşısı)
Samsunspor NURİ ASAN TESİSLERİ.
KOMBİNE FİYATLARI:
KALE ARKASI: 10 TL
MARATON    : 15 TL
VİP B      : 25 TL
VİP A      : 50 TL

erten

Alıntı yapılan: erten - 04 Mart 2014, 15:30:04
bu sene süper lige çıkacağımız aşikar. ama ilk 2 den değil playoff tan çıkacağız. hatta biraz daha iddialı olsun final maçını ordu ile oynayacağız ve 1-0 kazanacağız. fazla mesaj yazmadığımdan kimse dikkate almaz ama o gün geldiğinde tekrar hatırlatacağım bu mesajı. hatta maç ilk yarı 0 bitecek son dakikalara yakın atacağız ve süper lig e çıkacağız

4 mart tarihinde yazdığım mesaj ilk ayağı tuttu. sıra ikinci ayakta ankaraspor u yenip ordu ile finalde karşılaşmakta.

beşnumara

İşi Samsunda bitirsek de bitirmesek de Ankarada hem stat icinde hem de stat dışında yaracaklar bizi :(

lato

beşnumara

Real bayern maçı gibi şartların olacağını bilsem şüphem olmaz da futbol sadece futbol değil ;)

taraftar55

Koreografi yapılacak mı? Şehirdışında oturuyoruz yardımımız dokunsun. Maça geleceğim ama, maç günü geleceğim için yardımı banka yoluyla yapalım. Var mı bir duyuru arkadaşlar koreografi için?

Dartagnan

Yapılacak ama gereklı bılgılendırme yapılacaktır yakında

mehmet yılmaz

Allah yardımcımız olsun.
Hiç bir etik değeri, geleneği, vicdanı olmayan, paralı askerlerden kurulu sevimsiz bir takıma karşı oynayacağız. Sadece kendimiz için değil, Türk futbolu için de, güzel tribünler için de, şehir takımları için de elememiz lazım bu kapitalsporu.

Sercan

Valla ben diğer 3 takımın da taraftarı olsaydım Samsunspor deplasmanından çok korkardım. Allah'ın izniyle çıkacağız süper lige...

Sadece SAMSUNSPOR !..

GurbetciFanatik

Serkan Calik - Adnan Güngör kadroya girmesin.
Musa Aydin oynasin Arif yedekte kalsin.
O zaman eleriz.

GurbetciFanatik

Samsunspor        vs. Ankaraspor

Akif Çağatay Kılıç vs. Melih Gökcek

??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???

Bakanimizi maca davet edelim  :evet:

brigand

İdeal kadronun nasıl olacağını - nasıl olması gerektiğini - neredeyse herkes biliyor artık. Bu saatten sonra motivasyon sorunu yaşanmaz diye düşünmemek gerek. Bugün avupa liglerinde ki sonuçlar buna en iyi referanstır heralde. Kalpar'ın en iyi yaptığı şeyi gerçekten yapması gereken zaman geldi. Tabi bir de play-off'un altın kuralı var; favori olan değil o gün o saat o dakika şansı yanında ve iyi olan kazanıyor.

isa55

Duško Milinković

Ben,iki maçın sonucunda  penaltılara kalınacağını ve turu geçeni penaltıların belirleyeceğini düşünüyorum.