Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Adanademir son macta yine seyirci almisti. Yine sadece 26.000tl ceza almislar.

Sadece Samsunspor

Ara ara malatya fb macina bakiyorum. Caner erkin abartisiz macta toplam en az 10dk itiraz etmistir her pozisyona itiraz ediyor. 1 sari gormedi. Sizin gibi hakemlere yaziklar olsun.

Sadece Samsunspor

09 Nisan 2021, 16:15:54 #48272 Son düzenlenme: 09 Nisan 2021, 17:27:59 Sadece Samsunspor
Giresun direk ayni 11le cikmis. Rotasyon yapmamis

Az su Eren tozlunun hareketlere bak. Yalandan yere dusmeler ben olmuşum pozlari yavas hareketleri. Karsisindakiler cocuk ya. Cocuk az ceksin hemen topu birakiyor faul bekliyor. Cok iticisin eren. Ayrica bu giresun daha superlige cikmadan fena simarmis. Mac 3-0 dk 67 hocalari bile her seye itiraz ediyor yandan.

Cok ilginc cogu macinda az gol olan Kecioren, altinordu karsisinda 4-1 önde

jean

Keciorengucu nun yenmesi iyi oldu insaallah haftayada giresuna celme takarlar tabi onemli olan bizim yenmemiz

Sadece Samsunspor

Altay Bolu macinda altay baskili ancak bolu 2 tanr kontra buldu biri cok netti. Az akilli olsalar simdiye one gecmislerdi. Insallah altay puan kaybedecek.

ugurozkan

saat dörde kadar basket maçımızı izlemek iyi gelir

https://www.youtube.com/watch?v=bJ3d1mzO2YY

Sadece Samsunspor

Bolu tas gibi defans yapiyor nazar degmesin. Dk 70 1 0 onde

Sadece Samsunspor

Masallah boluya. Cok iyi oynadi. 87de cizgiden cikardi bolu. Sonraki dklarda 2 tane net pozisyonu vardi 2sinide bolu kalecisi onledi. Tebrikler bolu. Cok iyi oldu.

Sol Açık

Altay kaybetti ve fikstür avantajının da önemi azaldı. Artık işleri kolay sayılmaz. Biz, Giresun ve ADS'nin ikisini birden geçmeleri kolay değil. Onlar için en büyük umut ADS-Giresun maçının varlığı.

İpler bizim elimizde. Görece kolay 6 maçlık periyottan Süper lig bileti ile çıkmamız için bir neden yok, hatta şampiyon olarak çıkmamız bile halen (Giresun yenilgisine rağmen) yüksek ihtimal...

ugurozkan

peki biz böyle oynayan bolu'yu yenebilir miyiz?

Sol Açık

Alıntı yapılan: Stoper - 06 Nisan 2021, 09:14:26Bu hafta Akhisar kazanır, Menemen kayberse, bizim Menemen maçı çok zorlu atmosferde geçer. Eğer tam tersi sonuç çıkarsa, Menemen'den de rahat döneriz.

Biraz geç gördüm ve bunu yazdığımda Menemen berabere kalmıştı, ama yazmadan da edemedim.
Hocam bence rahat ol, umarım Akhisar kazanır. Bu hafta ADS ile oynuyor. Bırakalım alsınlar, biz haftaya Menemen'de kafa göz yaralım... 😉

Sadece Samsunspor

Malesef akhisar bekledigimden kotu oynadi. Ads 2 0 önde dk 27

jean

Ads nin iki zorlu maci var insaallah puan kaybi yasarlarda bir mac olsun tokezleme hakkimiz olur yoksa bu oyunla kelle koltukta mac izliyoruz

ercan0655

Tomaneden haber var mı tam biraz olsun ise yarayacak derken sakatlandı.

twitter