Samsunspor 0-1 Ç.Rizespor

Başlatan kral55, 13 Şubat 2005, 01:35:22

« önceki - sonraki »

kral55

samsunsporun bu maçı kazanma dışında bir seçeneği yok.Eğer bu maçta kaybedilirse tam bir ateş çemberine düşeceğiz.

cico

rize karadeniz de kardeşimiz sayılır onların rizede bizlere yaptıklarını untumadık ama bu maçın bizim için ayrı bir önemi var oda SATICI ERDOGAN  ARICA nın takımı olması bu maçı yenecegimize inaniyorumserkan 11 de başlamalı diye düşünüyorum
bu serkan gercegini serefsiz HINCAL gördü ertgrul hala görmedi

isyan55

rize kardeşimiz dir kardeş kalacaktır ama erdogan arıca ile ayrı bir hesabımız var
erdogan arıcaya da İSYAN

Sioux

Rize'yi bi güzel yenmek lazım. orada yapılanları unutmadık.
biz bu adamlara ekmek attık bunlar taş attı. serkan geçen sene golü attığında sevinen bir tek samsunspor taraftarı olmamıştır. kimse rize kümeye diye bağırmadı. ama bu kompleksli adamlar oyuna geldi ve hep bir ağızdan 'samsun kümeye' diye bağırdılar.

onların seviyesine inmeyelim ama ben bu rize maçını sabırsızlıkla bekliyorum. samsuna yanlış yaptılar. akıllarını başlkarına toplarsalar sorun yok ama bizimle uğraşmaya kalkarlarsa zararlı çıkarlar.

ayrıca satıcı-kişiliksiz arıcaya bu maçta iyi tepki vermek lazım. utanmaz adam hak ettiği tepkiyi bir görsün bakalım millete küfür eder gibi satıp gitmelerin karşılığını alsın.

cico

erdogan SATICI  yı
maçtan çok bu olayı düşünüyorum gençler maçında son hafta cavcav ın sayesin de yırttı bakalım şimdi nasıl yırtacak
sence rizelilere tepki vermeliyiz

curva55

Bence bu öaçı alırız ama kardeşimiz rizeye hiçbir şey yapmamalıyız onlar bizim karadenizdeki kardeşimizdir ama arıca ünyeli olmasına rağmen bizi iki kere satmışdır.Bence biz rizeyi taşlamak yerine alkışlayalım.En iyi öyle utanırlarr ve kerdeş olduğumuzu hatırlarlar.

Sioux

bence rizelilere de tepki vermeliyiz..
biraz akılları başlarına gelsin. sadece kendilerini millete baskı yapma tepki verme mevkisinde görmesinler..

cico

Alıntı yapılan: "Skip to my lou".Bence biz rizeyi taşlamak yerine alkışlayalım.En iyi öyle utanırlarr ve kerdeş olduğumuzu hatırlarlar.

zaten taşlamak samsunspor taraftarına yakışmaz
ama tepki veririmiyiz abilerimiz verirse bizlerde veririz ama
SATICI nın tepkisi kesin

curva55

cico

Alıntı yapılan: "Skip to my lou"%100

avartarın çok manyak ya

curva55

Saol daha önce bu sitede birinde vardı... ANTİ-BİZANS

kral55

Rizespor güzel günlerin sonuna geldi artık düşüşe geçecek.Bu maçı kazanma ihtimalimiz yüksek.

cico

mecbur 3 puan almamız lazım herkes maça gelmeli

ÇarŞamBaLı

9. sıradayken 12. düstük konya macı gerıde kaldı rizeyi yenip kendimizi güzel bır konuma almalıyız yoksa ateş çebrinde oluruz

timofte

bu maçı kazanmak gerekiyor.
sadece üç puan için değil, rizede yaşadığımız çirkinliklere iyi bir cevap için.
cevabı skorla vermeliyiz diye düşünüyorum. rizeliler provakasyona kapıldılar, yanlış yaptılar. bize yakışmaz. rize ile dostluğun bozulmasından yana değilim. ama dönülmez bir hal alırsa da günah bizden gider.