Akp 13 ili ek teşvik kapsamına aldı; Samsun yok!

Başlatan timofte, 06 Ocak 2005, 13:10:58

« önceki - sonraki »

cico

Alıntı yapılan: "Kirita"Musa Uzunkaya hala didiniyor.
ben bunun şov amaçlı olduğuna inanmıyorum.
bu adam daha önce samsuna olan tutkusunu zaten isbat etmiş bir isim.
koyu da bir samsunspor taraftarı

samsunspor lu ama samsunspor a ne kadar maddi yardımcı oluyo onu sorgulamak lazım bende bana göre çok iyi bir samsunspor luyum ama gücüm sadece bilet alarak kulube yardımcı olmaya yetiyo onun nasıl yardımcı oldugu hakkında bi bilgim yok

Sioux

Alıntı yapılan: "cico"
Alıntı yapılan: "Kirita"Musa Uzunkaya hala didiniyor.
ben bunun şov amaçlı olduğuna inanmıyorum.
bu adam daha önce samsuna olan tutkusunu zaten isbat etmiş bir isim.
koyu da bir samsunspor taraftarı

samsunspor lu ama samsunspor a ne kadar maddi yardımcı oluyo onu sorgulamak lazım bende bana göre çok iyi bir samsunspor luyum ama gücüm sadece bilet alarak kulube yardımcı olmaya yetiyo onun nasıl yardımcı oldugu hakkında bi bilgim yok

herkesin destek olma şekli farklıdır sonuçta bu bir iş adamı değil. o da bürokrat olarak samsunspora yardımcı olmaya çalışıyor.

ForzaRizespor

Samsunun alinmadigina cok üzüldüm, Samsunlular ne yazikki kendi iline sahip cikmiyor, trabzonlular nasil Samsunda meydan okuyabiliyor ? anlamiyorum, Karadenizin Büyügü Samsundur varmi ötesi ? trabzonlular kim oluyor ya ? Recep Tayyip Erdogan Samsunu almasi gerekirdi ! hata yapti bence.SAMSUNLULARI Birlige davet ediyorum.

fatihsune

Rizeli Hemşehrimiz öncelikle formumuza hoşgeldin...
Karadenizin ekonomik ve sosyal gelişmişlik anlamında en büyük ilinin samsun olduğu gerçeğini inkar edecek ahmak ancak trabzonlu olabilir...bu manada desteğiniz için teşekkür ederiz.Samsun  karadenizin en büyük şehri olmasa onbinlerce trabzonlu neden memleketini terkedip buraya ekmek derdi için göç etsin,
yedikleri ekmeğe ihanet eden trabzonlular birgün mutlaka gereken cevabı alacaklardır...
 Sizede güzel mesajınız için teşekkür ediyor,Kardeş şehrimiz Rizeye Selamlarımızı Gönderiyorum...

ForzaRizespor

Alıntı yapılan: "fatihsune"Rizeli Hemşehrimiz öncelikle formumuza hoşgeldin...
Karadenizin ekonomik ve sosyal gelişmişlik anlamında en büyük ilinin samsun olduğu gerçeğini inkar edecek ahmak ancak trabzonlu olabilir...bu manada desteğiniz için teşekkür ederiz.Samsun  karadenizin en büyük şehri olmasa onbinlerce trabzonlu neden memleketini terkedip buraya ekmek derdi için göç etsin,
yedikleri ekmeğe ihanet eden trabzonlular birgün mutlaka gereken cevabı alacaklardır...
 Sizede güzel mesajınız için teşekkür ediyor,Kardeş şehrimiz Rizeye Selamlarımızı Gönderiyorum...

Eyvallah kardesim,olan oldu artik kafaniza takmayin,Samsun büyüktür,Samsun kendi gücüyle ayakta durmasini bilir,ekmege ihanet edenleri CENABI ALLAH  sevmez ve AFFETMEZ, trabzonlular sadece Samsunda degil, Rizedede ekmek yediler ama inkar ediyorlar.

rass

bırakın teşfiki ilk önce samsunun zenginleri paralşarı bankada yatanlar samsuna yatırım yapsınlar.. sokaklar araba doldu be... bu ne iştir...