SAMSUNSPOR STORE

Başlatan maraton, 12 Eylül 2012, 12:29:29

« önceki - sonraki »

diocid

Bugün 56'lar Store'a gittim niyetim kırmızı forma almaktı, ancak sadece siyah gelmiş, formanın kalitesini pek beğenmedim açıkcası, inşallah diğer renkler iyidir.

maço

Twitter'da paylaşanlarda gördüm siyahı baya dandik gözüküyordu.
Vazgeçtim kırmızı alacam sadece ama o da store a düşmemiş henüz.

Ekrem

İlan edilen tarihte formaları getirmek bu kadar zor olmamalı

Stoper

Kırmızı formayı almaya karar verdim.
Araba camı içinde küçük atkı.
Kupa bardak da alacağım.

maço

Yeni sezon forma, tşört,  kupa bardak vs bir kaç sipariş verdim .
Siparişimle ilgili hiç bir bilgi maili gelmedi ödeme tamamlandı, siparişiniz alındı vs...

Dün siyah tşört mü alsam acaba diye girdim vazgeçtim, çocuk formalarını bekleyecem dedim. Bugün siparişiniz yarım kaldı maili geldi.
Bi enayilik var mail bilgilendirmede

maço

Pazartesi verdiğim kargo bugün 5. iş günü umarım elime ulaşır haftaya uefa finaline gidecektim güya formamla.
Kargo takip numarası yok. Arayabileceğim bir muhatap numarası yok. Siparişiniz alındı çıktı geliyor vs. bilgilendirme yok.
Mng kargoyu aradım ne telefonumla ne isim soyisimle arayıp bulabildi kargoyu .

Başka site olsa dolandırıldık diye düşünür insan.

evolution55

Alıntı yapılan: maço - 09 Ağustos 2019, 10:40:50
Pazartesi verdiğim kargo bugün 5. iş günü umarım elime ulaşır haftaya uefa finaline gidecektim güya formamla.
Kargo takip numarası yok. Arayabileceğim bir muhatap numarası yok. Siparişiniz alındı çıktı geliyor vs. bilgilendirme yok.
Mng kargoyu aradım ne telefonumla ne isim soyisimle arayıp bulabildi kargoyu .

Başka site olsa dolandırıldık diye düşünür insan.

5 ağustosta bende forma siparişimi verdim. forma az önce elime ulaştı. site üzerinden ikinci alışverişim oldu. aşağı yukarı ilk siparişim de aynı günlerde tarafıma ulaşmıştı. hatta sipariş onaylandı, kargoya verildi vs gibi bilgilendirme maili gelmeyince kulübü aramıştım, telefona çıkan bayan sağolsun takip numarasını mail atmıştı. Evet bilgilendirme gelmiyor ama sitede kargoya verildiği yazıyor. 7'sinde kargoya verilmiş bugün de elime ulaştı. istersen sen de kulübü arayıp bilgi alabilirsin. bu konuda yardımcı oluyorlar.

ve evet bilgilendirme kısmında iyileştirme yapılması gerekiyor.

eprianu

Mail gelmemesi, sipariş ile ilgili bilgi verilmemesi, kargo takip numarası ile ilgili problemleri çok kişi dile getiriyor. Bunlar büyük problemler değil, neden hala aşılamadı anlamadım.

Aslında Storede eskiye nazaran çok güzel ve çeşitli ürünler var. Formalar, polarlar, atkılar, antrenman ürünleri, bardaklar, aksesuarlar... Biraz tanıtım eksikliği var gibi geliyor bana.

Mesela ben "Bir Sevdadır Samsunspor" yazısını içeren masa aksesuarı aldım. Çok şık duruyor. Ama bu tür ürünleri taraftarlarımız bilmiyor.

19 Mayıs'a özel çıkarılan ürünler de çok hoş. Bunu da not olarak eklemek lazım.

maço

10 Ağustos 2019, 13:05:36 #863 Son düzenlenme: 10 Ağustos 2019, 13:26:44 maço
Klubü aradım takip numarası veremediler .
Mng kargoyu aradım adınıza kargo yok dediler.
Bağış olacak galiba benim  :o

Edit: store mng kargonun siparişi kaybettiğini iletti. Bahtsız Bedevi

Dartagnan

Maddi imkanlar dikkate alındığında store konusundaki geri kalmışlık inanılmaz üzücü. Daha aktif ve üretken olmalı. Yaratıcı olmalı. Zerre tatmin etmiyor su aşamada.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cembaba

Zamanında yapılan kravatlar, kol düğmeleri, hediyelik kalemler vs. gördükten sonra bugün store ürün anlamında geride. Daha iyi şeyler yapılabilir.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cembaba

Zamanında yapılan kravatlar, kol düğmeleri, hediyelik kalemler vs. gördükten sonra bugün store ürün anlamında geride. Daha iyi şeyler yapılabilir.

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ollivanders

Bu işlerden sorumlu kişiler var ve geçen bir yıl boyunca olumlu tek bir hareket görmemek düşündürücü. arkaplanda etkili işler yapılmış olabilir ama taraftar olarak hiçbir olumlu hareket göremiyoruz. Tarih ve marka olarak yanımıza yanaşamayacak takımların mağazalarına iç geçiriyoruz.

maço

İnşallah zamanla düzelir.
Günlük hayatta da kullanabileceğimiz ürünler çıkarsa gidip global markalar yerine Samsunspor markasını da seçebiliriz.

Karabudun

Alıntı yapılan: maço - 10 Ağustos 2019, 13:05:36
Klubü aradım takip numarası veremediler .
Mng kargoyu aradım adınıza kargo yok dediler.
Bağış olacak galiba benim  :o

Edit: store mng kargonun siparişi kaybettiğini iletti. Bahtsız Bedevi

Renktaş bizim siparişlerden de bir haber yok. Sana zahmet aradığın birimi ve telefon numarasını özelden yazabilir misin?