Önce Tofaş basket maçına,ardından F.b futbol maçına gidelim!

Başlatan fat55, 30 Ocak 2005, 21:02:17

« önceki - sonraki »

Amsterdamli

Aslinda TFF ve TBF bu konuda daha duyarli olabilirdi ve iki maci ayni gune denk getirmeyebilirlerdi. Ben Samsun'da olsaydim ikisinede gitmek isterdim acikcasi cunku Tofas grubun en guclu takimi sayilabilir herhalde ve bu maci alirsak ilerisi icin cok buyuk avantaj elde etmis oluruz.

Anonymous

ne olursa olsun bu maçda ben varım hep diyorduk yaa sadece stadda olmaz Samsunsporluluk maç yakın bi tarihte yine konuşruz istanbuldan ankaradan gelecek arkadaşalarıda her türlü karşılarız isterlerse

fat55

sevgili çaça ben ankaradan geliyorum.cumartesi 15 30 da salondayım.salonda görüşelim.destek vermemiz lazım.

cico

arkadaşlar basket maçı pazar günü kimse bahane üretmesin herkes maça geliyor

fat55

evet değerli samsunsporlu arkadaşlarım maç pazar günü tıka basa doldurup şu tofaş a samsun un kim olduğunu gösterelim.haydi artık samsun a sahip çıkalım.gün bu gün.ölümüne samsunsporum

Anonymous

Alıntı yapılan: "fat55"sevgili çaça ben ankaradan geliyorum.cumartesi 15 30 da salondayım.salonda görüşelim.destek vermemiz lazım.
eyvallah kardeş orada görüşmek üzere gelen gelin gelmeyende çiflikte atkılı arasınlar aslında atkılı aramasına gerek yok şimdide geziyorlar yapan yapar zaten bizi bilen biliyoo

Anonymous

cico