Teknik Direktör İsmet Taşdemir

Başlatan ibrakadabra55, 30 Ocak 2012, 21:54:53

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Kastamonu maçında berbat olan şeyleri daha da berbat etti maalesef. Kötü bir sınav verdi.

ata55

hadi sancaktepe maçı ilk maçındı, günahı olmaz ama şu maçı kaybederek hayal kırıklığı yarattı

elexir

Bu takım oyun oynamadı yenik durumdayız ileri şişirerek top oynuyoz her top duvara çarpar gibi geri geliyor rakibin zaten top oynamaya niyeti yok ekmeklerine yağ sürüyoz ilyas tek iş yapacak adam oyundan çıkıyo onsuz zaten hiçiz bari sahada kalsın belki bir umudumuz olur

Sadece Samsunspor

Bu mac sana yazar. Her hafta 11 degismez. Elinde ishak varken enesle macera ariyosun. 3 haftadir kesik attigin savasi 11 baslatiyorsun. 3 forvet sistemi dunyada kalmadi. Bahattinden acik olmaz. Deplasmanda yeniliyorsun erhan gibi top tutan adami cikariyisun. Ilyas gibi ne zmn napcagi belli olmayan adami cikariosun tam bi fiyasko maci. Rakiplerini yenemezsen liderlik sansin sifir

tactician

Hocaya yapılan eleştiriler fazlasıyla skor odaklı gibi geliyor bana. Her hafta 11 değiştirilmez demiş yukarıdaki renktaşımız; ama ne yapsın adam, cezalı ve sakat oyuncu ile 11 mi yapsın?
Bugün maç öncesi de yazmıştım. Böylesi deplasmanlarda orta alanı kalabalık tutup 0-0 gitmesi muhtemel keyifsiz maçların iyice kitlenmesi amaçlanabilirdi. Daha sonra bir şans golü ile de kazanıp galip gelme ihtimali aranabilirdi. Bu doğrultuda ben oğuz savaş ve yılmaz üçlüsünü birden ilk 11 e yazabilirdim. Hatta hoca bunu samsundaki son idmanlarda da denedi. Saha şartları ve rakibin oyun formatını gördükten sonra bir bakıma hoca da bunu anladı ama bir anlamda iş işten geçmişti. Devreye 0-0 ile girebilse idi takım ikinci yarı daha olgun adımlar atılabilirdi. Yine de yaptığı hamleler son derece pragmatist ve yerinde idi. Kenardan gelen Onur'dan ve sahada daha fazla şey beklediği bahattin'den gerekli katkıyı alamayınca da tabelayı değiştiremedi.

Bu takım şampiyon olacaksa İsmet Hoca ile olur. Taner hoca için nasıl fazlasıyla sabır gösterilmesi hata idiyse; aksine İsmet hoca için aceleci davranmak hata olur.

fanatik samsunsporlu

Alıntı yapılan: tactician - 10 Mart 2019, 20:30:27
Hocaya yapılan eleştiriler fazlasıyla skor odaklı gibi geliyor bana. Her hafta 11 değiştirilmez demiş yukarıdaki renktaşımız; ama ne yapsın adam, cezalı ve sakat oyuncu ile 11 mi yapsın?
Bugün maç öncesi de yazmıştım. Böylesi deplasmanlarda orta alanı kalabalık tutup 0-0 gitmesi muhtemel keyifsiz maçların iyice kitlenmesi amaçlanabilirdi. Daha sonra bir şans golü ile de kazanıp galip gelme ihtimali aranabilirdi. Bu doğrultuda ben oğuz savaş ve yılmaz üçlüsünü birden ilk 11 e yazabilirdim. Hatta hoca bunu samsundaki son idmanlarda da denedi. Saha şartları ve rakibin oyun formatını gördükten sonra bir bakıma hoca da bunu anladı ama bir anlamda iş işten geçmişti. Devreye 0-0 ile girebilse idi takım ikinci yarı daha olgun adımlar atılabilirdi. Yine de yaptığı hamleler son derece pragmatist ve yerinde idi. Kenardan gelen Onur'dan ve sahada daha fazla şey beklediği bahattin'den gerekli katkıyı alamayınca da tabelayı değiştiremedi.

Bu takım şampiyon olacaksa İsmet Hoca ile olur. Taner hoca için nasıl fazlasıyla sabır gösterilmesi hata idiyse; aksine İsmet hoca için aceleci davranmak hata olur.

Hocam başlangıçta Abdulkadir,Bahattin ve Erhan aynı anda oynaması lükse kaçıyor.Deplasmanda kontra atak futbolu oynasak daha iyi olurdu bence.1 puan çok önemliydi bugün

55_OrHaN_55

Hoca bugün kesinlikle hatalıydı bu kesin. Bir kere İlyas Kubilay'ın oyundan alınması bile gaflettir. Rakip takımın teknik ekibinin ekmeğine yağ sürülmüş oldu. Bu sayede iyice rahatladılar. Diğer hataları malum zaten saymıyorum da artık.

ngonge

Hoca geçmişte yaptığı doğruları bu maçta yapamadı. Neredeyse kenarda Taner Hoca var diyecektim. Sahada tek ümit Kubilay'ı çıkartması, Bahattin'in 11'de olması, Abdülkadir'in yine bu maç tercih edilmemesi gerekliydi bence.

Bütün bu tercihler tartışılır elbette, ama asıl sorun bence bu maça takımı iyi hazırlamamasıydı. Maç maç düşünüyoruz derken geçtiğimiz 10 günlük sürede Bodrum maçı kadar bu maçı da düşünmesi gerekliydi, bana pek hazırlanmışız gibi gelmedi.

Değişiklik için erken ama Keçiören maçında yine mağlup olur ve kötü bir oyun oynarsak gönderilmeli direkt. Çünkü o ayarda takımlarla play off oynayacağız.

Sadece Samsunspor

Tanerle deplasmanda kaybetmiyorduk icerde yeniliyorduk bunlada icerde yeniyoruz deplasmansa yeniliyoruz.
Bize ne zaman cuk oturcak bi hoca gelecek merak ediyorum

cembaba

Sezon başından beri bu takımda Erhan sağ açık olmuyor. Bunu görmek için hoca olmak gerekmiyor.  İlyas önünde Apo oynar. Apo ile Erhan yan yana oynayacaksa İlyas oynamayacak. Net oğlu net!!

LG-M700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Shane_Falco

Erhan Şentürk ile eskilerden muhabbeti olduğundan adamı illa oynatacak. Bu adam ne kadar yırtsa da kendini kanat oynayamıyor. Zorlama arkadaş. Dün Erhan'ı devre arasında çıkarman gerekirken 60 dakika yine tuttu oyunda.

Elinde sanki hiç kanat oyuncusu yok. 2 tane forvet adamını kanatlara koyuyor. Kanat oyuncularının bir kısmını yedeğe çekiyor bir kısmını 18'e dahi almıyor.

Ankara Demir'i, Eyüp'ü, Bodrum'u yenemeyeni dövüyorlar zaten. Kadrosunda 2 tane düzgün adam olan takım karşısına çıkınca takım dökülüyor. Geldiği zamanda söylemiştim. Tekrarlıyorum. Olur ya kaza, maza şampiyon bile olsak önümüzdeki sene kendisi ile devam edilmemeli. Acilen gönderilmeli.

ea55

Ne diyim gömlek büyük geldi. Rakip biraz dişli olunca hemen bocalıyoruz. Kadro seçimi o kadar yalnış o kadar kötüydü ki ... Yenilsek te hocanın tek sevindiği evladı Erhanın maç başı parasının yatması olacaktır.

ngonge

İsmet Taşdemir, bana kalırsa Taner Hoca'dan bir iki gömlek üstün ama ne kadar başarılı olabilir onu kestiremiyorum.  Bir süre ışık verdi ama son maç maalesef oyuncular kadar mağlubiyet ona aittir.

Yapmak istediği şey sanırım kendi inandığı ve güvendiği oyunculardan bir takım oluşturmak. Bunu nisbi olarak başarmıştı Kastamonu maçına kadar. Ondan dolayı ben Erhan'ı, Okan'ı oynatmasına çok bir şey diyemem çünkü isimler oynamıyor, verim alınamayan oyuncu kadroda olmuş olmamış hiçbir anlamı kalmıyor. İçeride antrenmanlarda nasıl bir takım var bilemiyoruz. Ama bir kaç gerçek var ki bu sene iyi bir kadro yapılanmasına gidilmemiş, gereksiz oyuncular takımdan gönderilmemiş, bu kuru kalabalık hiç iyi bir durum değil.

Shane_Falco

Fazla konuşmaya gerek yok. Bayrampaşa maçından sonra konuşulacak bir şey kalmadı. Çok geç olmadan direk gönderilmeli...

55_OrHaN_55

İsmet Taşdemir, senin yapmamakta inat ettiğin şeyi Erhan yaptı, kendini attırdı ve maçı kazandık farkındasın değil mi?