2020-2021 Transfer Söylentileri

Başlatan Stoper, 06 Temmuz 2020, 17:20:41

« önceki - sonraki »

5trawberry

15 Eylül dediğinde maçların tamamının o tarihte oynanaca
ğını düşünerek söylemişti. Samsunspor tarihinin en pahalı transferi ve bomba diye nitelendirince Ercan ismi rafa kalkıyor gibi.

Bence

Nsame
Boakye
Orsic
Tomane

Dörtlüsünden birisi...

55__Gurbet__55

PAOK'ta oynayan Chuba Akpom büyük ihtimal. Başkan 3 İstanbul takımlarının isteyip almadığı birisi dedi. Üçüyle de transfer haberleri var.

Ayberk

Alıntı yapılan: 55__Gurbet__55 - 02 Eylül 2020, 03:38:20PAOK'ta oynayan Chuba Akpom büyük ihtimal. Başkan 3 İstanbul takımlarının isteyip almadığı birisi dedi. Üçüyle de transfer haberleri var.
Beşiktaş ile oynadıkları maçı izledim, eğer Akpom ise bu isim fenaa🙂

evolution55

nsame maliyeti çok yüksek olduğu için akpom daha bi aklıma yattı ve evet istanbul takımları ile transferde adı geçmişti. bjk ve fener ile :)

cembaba

Cuma'ya kadar transferleri bitireceğiz dedi başkan bakalım.

maço

Alıntı yapılan: Ayberk - 01 Eylül 2020, 20:19:10Tek yedek kurtarmaz bence

Burak Çalık'ın da duruma göre değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Yaşı ve fiziği bence kanat oynamaya müsait değil.
Rotasyonda 2. ve ya 3. forvet olarak düşünülür mü tabi ayrı.

Lusage

Tomane, bir aksilik olmazsa Sivasspor'a gidiyor. O değil yani. :)

Shane_Falco

Alıntı yapılan: evolution55 - 02 Eylül 2020, 10:41:37nsame maliyeti çok yüksek olduğu için akpom daha bi aklıma yattı ve evet istanbul takımları ile transferde adı geçmişti. bjk ve fener ile :)

Her iki isimde çok uçarı duruyor :) Olmaz olmaz da bir de olursa fena :)

jean

En azindan bir yerli forvet alsak lig baslayana kadar yabanci uzayacak anlasilan

s_uzunkaya

akpom transfermarkette yüzde 70 bjk de demiş. alak da şunu bjk nin elinden  :)

55__Gurbet__55

02 Eylül 2020, 13:48:51 #280 Son düzenlenme: 02 Eylül 2020, 13:52:30 55__Gurbet__55
Alıntı yapılan: Shane_Falco - 02 Eylül 2020, 11:21:44Her iki isimde çok uçarı duruyor :) Olmaz olmaz da bir de olursa fena :)

Nsame imkansız. Adam geçen sene 40 gol atmış.
Başkanın en pahalı transferi dediğine göre 2-3 milyon€ bonservis verecek.
Akpom'un sözleşmesi seneye bitiyor. Transfermarkt'a göre değeri 3.2 milyon€.

beşnumara

Başkanın açıklamalarına göre beklenti yüksek tutuluyor. O rakamlar verilecek rakamlar değil. Ayrıca başkanın geçmişte verilen en yüksek bonservisten haberi olduğunu da zannetmiyorum. İlhan mansız için kuşadasıspor'a 2.5 milyon dolar verildi. Bu para verilecek para değil.
Piyasası iyi olan oyuncuyu da bu lige getirmek zor. Ben beklentiyi yüksek tutmuyorum. İşimizi görecek oyuncu gelsin yeter.

SSKLA

Alıntı yapılan: beşnumara - 02 Eylül 2020, 14:55:50Başkanın açıklamalarına göre beklenti yüksek tutuluyor. O rakamlar verilecek rakamlar değil. Ayrıca başkanın geçmişte verilen en yüksek bonservisten haberi olduğunu da zannetmiyorum. İlhan mansız için kuşadasıspor'a 2.5 milyon dolar verildi. Bu para verilecek para değil.
Piyasası iyi olan oyuncuyu da bu lige getirmek zor. Ben beklentiyi yüksek tutmuyorum. İşimizi görecek oyuncu gelsin yeter.

belki de zamanında verilen tl'ye göre rekordur abi :D

yazan55

Santrofor galiba Dinamo Zagrebden.

atalay

Tüm gelişmeleri analiz ettiğimde şöyle bir senaryo var gibi geldi bana:
Şampiyonlar ligi ön eleme oynayacağı ve 15 Eylül'de geleceği söylenen, Avusturya bayrağı logosuyla ima edilen Rapid Vien'li santrafor Ercan Kara sonradan T.C vatandaşı yapılarak yerli statüsünde oynatılmak üzere alınacak. Bu bilgiler asıl santrafor transferini gizlemek için paylaşılıyor gibi.
Ama asıl santrafor olarak Denis Alibec transfer edilecek.
Yalnızca bir tahmin.