samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

merkez

15-Numaralı yerimi gelip gelmeyeceğim belli olmasa bile şimdiden Doğan'a devrediyorum.Ben başka bir hafta oynarım artık.

maraton

17- maraton 2.. ( bizim damatta bir iki hafta bizlere katılmayı rica etti, bu cenaze koşuşturmasının stresini bir nebze azaltmak için, sahada bi düzenleme yaparız,samsuninin oynadığı takım zaten bi kişi eksik sayılır olmazsa öyle yaparız )

Jnr.Serkan

Ben bu hafta gelemiyorum maalesef.ertesi gün çok erken saate deneme sınavı koyuldu.Ben çıkınca tam oluyor zaten.Kusura bakmayın

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Jnr.Serkan - 24 Aralık 2010, 14:07:04
Ben bu hafta gelemiyorum maalesef.ertesi gün çok erken saate deneme sınavı koyuldu.Ben çıkınca tam oluyor zaten.Kusura bakmayın

bırak bu işleri serkan, yıldız futbolcu gelmeyince vaz geçtin değil mi? bu haftanın yıldızı, yırtıcı forvet maraton, gözden kaçırmışsın demek ki! :)

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: samsuni - 24 Aralık 2010, 14:24:02
bırak bu işleri serkan, yıldız futbolcu gelmeyince vaz geçtin değil mi? bu haftanın yıldızı, yırtıcı forvet maraton, gözden kaçırmışsın demek ki! :)

Serkan Aykut bombası beklemiştm abi :) Şaka bir yana abi,Sabah dersi kaldırıp onun yerine sınav koydular.O işi karıştırdı :)

mehmet yılmaz

1- samsuni
2-burak
3- spooks
4-dartagnan
5-serkan
6-iak5529
7-kaan
8-Akyol
9-kalptenşimşek
10-millwall
11-maraton II
12-seckin55
13-brigand55
14)kamuri
15- doğan
16- maraton başkan         

millwall

biriGandi,dartagnan,Serkan la beraber kampa girdik.
tam kolej havası.geliyoruz : )

doðan

Alıntı yapılan: millwall - 25 Aralık 2010, 21:35:54
biriGandi,dartagnan,Serkan la beraber kampa girdik.
tam kolej havası.geliyoruz : )

kapattım bacak arasını  ;D ;D 
top da geçmez adamda hapay : :gooolll

millwall

mehmet yılmaz

Rahmetli babaannemin halı saha maçları için dokuduğu özel tiftik şortum var benim de. Bacak araları örümcek ağlı; bacağı açtığın zaman top takılıp kalıyor :) zuhahaha...
Yedim senin Hapay55 :) Kahrolsun beşlikçi Altayspor!  :P

millwall

abi tahrik etmeyin ya :D
zaten başka çalım atmayı bilmiyorum ne yapayım : )

kalptenþimþek

Bu gece, Hapay'ın futbol kariyeri bitiyor mu yoksa??  :gooolll          :gooolll                            :gooolll

millwall

zaten çok yorgunum abi,bugün benim üstüme gelmeyin n'olur :D

mehmet yılmaz

Maraton başkanın yanında getireceği kişi sağlık personeliymiş zaten, direkt ameliyata girecek :)

millwall

çelik başlık mı taksam ne yapsam :D