Devlet Bahçeli 26 mart'da Samsun'da

Başlatan HoliganSamSunLu, 26 Mart 2009, 00:53:34

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 26 Mart Perşembe günü Samsun'da halka hitap edecek.

MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Cumhuriyet Meydanı'nda saat 15.00'te başlayacak olan mitingle ilgili açıklama yaptı. 26 Mart tarihinde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Samsun'a geleceğini belirten Karapıçak, Samsunlu hemşehrilerini büyük buluşmaya davet etti.

MHP'nin Samsun merkez ve ilçelerinde kendi adaylarıyla seçime katılacağını açıklayan Karapıçak, "Adaylarımız yerel seçimlerde inşallah başarılı olur. Samsunlu işsiz, aşsız bırakılmış, teşvikten ve yatırımdan yoksun bırakılmıştır. İlimiz ulaşım ve altyapı eksiklikleriyle büyük bir köy görünümdedir. Karadeniz Bölgesi'nin en çok göç veren ili konumuna düşürülmüştür. Değişim için MHP'ye oy vermeye davet ediyoruz" dedi.

Bu arada yerel seçimlerde aday göstermeyen Genç Parti Samsun İl Teşkilatı da, MHP'yi destekleme kararı aldı. MHP İl Başkanlığı Toplantı Salonu'nda bir açıklama yapan Genç Parti İl Başkanı Ali Erdem Akçay, "Teşkilat olarak bu seçimlerde samimiyeti, çalışkanlığı, hizmet kalitesi, birikimi, deneyimi ve vizyonuyla yerel yönetimlerde halkımıza hizmet edeceğine inandığımız MHP'ye destek verme kararı aldık" diye konuştu.

HoliganSamSunLu

birilerinin bu adamın boynuya samsunspor atkısı takması gerekir belediye başkan adayı ile görüşüp bütün adayların samsunspor atkısı ile çıkmaları telkininde bulunulmalı.

celebi

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 26 Mart 2009, 00:54:13
birilerinin bu adamın boynuya samsunspor atkısı takması gerekir belediye başkan adayı ile görüşüp bütün adayların samsunspor atkısı ile çıkmaları telkininde bulunulmalı.

devlet bahçeli benim bildiğim gittiği mitinglerde atkı takmıyor. bu tip bir davranışı sanırım tasvip etmiyor ama devlet bahçelinin omzunda SAMSUNSPOR atkısı görmek isteriz doğrusu ve olursa ilk olur

Sercan

Alıntı yapılan: celebi - 26 Mart 2009, 00:56:28
devlet bahçeli benim bildiğim gittiği mitinglerde atkı takmıyor. bu tip bir davranışı sanırım tasvip etmiyor ama devlet bahçelinin omzunda SAMSUNSPOR atkısı görmek isteriz doğrusu ve olursa ilk olur

Takması lazım Samsun'da bu seçimlerde MHP çok iddialı...

HoliganSamSunLu

Bursada aday tanıtımı sırasında taktı ama mitingde takmadı yalnız bütün adaylar takmıştı en azında adayların takması gerekir birkaç adayla olmaz.... tabi bakçelininde takması ayrı bi güzel olur bence atkı takması hususunda bir talep olursa atkı uzatılırsa takmam demeyecektir...

celebi

o zaman birileri bu işe bir el atmalı

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: celebi - 26 Mart 2009, 01:10:10
o zaman birileri bu işe bir el atmalı

ben bir yol biliyorum aslında

Sercan

Ya şu anki trabzon belediye başkanı Volkan Canalioğlu bir süre Samsunspor'da futbol oynamış..

celebi

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: celebi - 26 Mart 2009, 01:18:21
nasıl ;)

Samsun ülkü Ocaklarından birini bulucaz orada görevli o adaylar ve devlet bey platforma çıkarken takıcak

Sercan

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 26 Mart 2009, 01:20:30

Samsun ülkü Ocaklarından birini bulucaz orada görevli o adaylar ve devlet bey platforma çıkarken takıcak

Aslında olabilir...

HoliganSamSunLu

MHP mitinglerinde kortej yapılır bu korteji ocaklılar yapar o kortejden geçip platforma geçer devlet bey onun çin yarın sabah ocaktan bağlantı kurulup çok güzel bir görsellik açısından göürntü ortaya çıkartılabilir.

Sercan

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 26 Mart 2009, 01:24:28
MHP mitinglerinde kortej yapılır bu korteji ocaklılar yapar o kortejden geçip platforma geçer devlet bey onun çin yarın sabah ocaktan bağlantı kurulup çok güzel bir görsellik açısından göürntü ortaya çıkartılabilir.

Aslında Samsun halkının geneli MHP'yi oldukça sever ben yarınki mitingin çok ses getireceğini düşünüyorum...

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 26 Mart 2009, 01:25:32
Aslında Samsun halkının geneli MHP'yi oldukça sever ben yarınki mitingin çok ses getireceğini düşünüyorum...

aynen ben samsunda MHP nin 50 binden aşağı miting yaptığını görmedim iyi bir fırsat ki adayıda samsunspora sıcak bakan birisi her ne kadar trabzon kökenli olsada bence böyle bir öneriyi geri çevirmeyi bırakın belki aklına gelse kendisi bile yapabilir.

Sercan

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 26 Mart 2009, 01:26:58
aynen ben samsunda MHP nin 50 binden aşağı miting yaptığını görmedim iyi bir fırsat ki adayıda samsunspora sıcak bakan birisi her ne kadar trabzon kökenli olsada bence böyle bir öneriyi geri çevirmeyi bırakın belki aklına gelse kendisi bile yapabilir.

Mehmet Atalay daha iyi olur Büyükşehir belediyesi için,ama ben alt belediyelerin tümü için MHP adaylarını destekliyorum...