İş Bankası Samsunspor kredi kartı..

Başlatan timofte, 12 Nisan 2005, 19:47:57

« önceki - sonraki »

ibo055

haydi millet Samsunspor Maximum Kart  taleplerinde azalma oldu 

celebi

ibo benim şu kart parası meselesiniş bir ayarlar mısın canım kardeşim. ben kart paralarına biliyorsun gıcığım :evet:

ibo055

ibo055

evet bankamatik kartı çıkarırsın içinde para oldukça alışveriş  kullanırsın
ünv. ögrencileri icinde işte ünv kartı var hem para çekme  + kredi kartı  limit enfazla 500

ibo055

sana yakın iş bankasına hesap açtır kart gelince sen alırsın.
hesap cüzdanını eve ver para yatırırken sana hesap açılan şubeden yatırırsalar masraf alınmaz  ::)

ibo055

istanbuldaki termeli arkadaşlara teşekkür ediyorum  bugün 10 tane birden  samsunspor kredi kartı verdim  termelilerde olmazsa yandık  ;)

özkan

bişey sorcaktım,ben bu kartı alırken adımı yazdırdım karta,da şimdi hem kart burkuldu,hemde yazıyı değiştirmek istiyorum.Mümkün olacağını söyledi arkadaşlar banada bi bilgisi olan varmı acaba ?

ibo055

kartı  aldıgın şubeye getir  yenileme yapsınlar

özkan

ibo055

arkadaşlar  artık bankalardan vadesiz hesap açarken  10 tl masraf alıyorlar (ögrenci arkadaşlardan alınmıyor )
ögrenci arkadaşların hesabından  hesap işletim masrafı kesilmişse  ögrenci belgesiyle iade ediliyor
kredi kartları kart ücreti düzenli harcama  ve düzenli  ödemeyle iade ediliyor  biliginize arkadaşlar

ibo055

gebze samsunlular dernegine  50 tane samsun kredi kartı  başvusu yaptı    >l< >l< ve devamıda geleçek inşallah  samsunsporumuza para kazandırmaya devam ama adam gibi  adamlar alınması için  paraları boşa harçamak için değil

ibo055

arkadaşlar kredi kartlarına  yıllık kart aidatı  yansımaya başladı kart ücretlerini   kartı aldıgınız şubeye dilekçe vererek iade alabilirsiniz

celebi

ibo benim kredi kartı aidat meselesini halledeceğini söylemiştin. şube de senin şube zaten. bir zahmet olur mu kardeşim.

ibo055

celebi

henüz değil bu ayki ekster ocak sonuda gelecek tedbirmizi alalım diyorum. ;)