Samsunspor.biz olarak neden yerel kanalda spor programı düşünmüyoruz?

Başlatan beşnumara, 22 Temmuz 2009, 13:53:14

« önceki - sonraki »

europe_55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 22 Temmuz 2009, 18:41:32
657 ye tabi ne demek biliyormusunuz acaba?

biraz arastırırsanız bir nebze olsun Mehmet Abinin yakasını bırakırsınız diye düşünüyorum :)

Alıntı yapılan: 35ama55 - 22 Temmuz 2009, 18:46:10
Devlet memuru , tv'de olamaz .. Anayasa Hukuku CC  ;D

O zaman bu iş yatar!  :( :D
Forumda hukukçu olmasının faydaları  ;D

Akyol

mehmet yılmaz

Arkadaşlar ismimin geçmiş olması elbetteki çok hoş bir durum ama şu an için değil... Aks TV'de bir değişiklik olacağını duyduk. Bizler igib gerçek bir Samsunsporlu olan Hakkı Yeşilyurt abi devam edecekmiş, bir revizyon olabilir dediler. İlerleyen süreçte sizlerden birilerini görürüz inşallah oralarda ;)

Kaya

Alıntı yapılan: samsuni - 22 Temmuz 2009, 20:47:00
Arkadaşlar ismimin geçmiş olması elbetteki çok hoş bir durum ama şu an için değil... Aks TV'de bir değişiklik olacağını duyduk. Bizler igib gerçek bir Samsunsporlu olan Hakkı Yeşilyurt abi devam edecekmiş, bir revizyon olabilir dediler. İlerleyen süreçte sizlerden birilerini görürüz inşallah oralarda ;)

bu haber çok güzel sadece SAMSUNSPOR diyebilen birinin olması sevindiriyor insanı ayrıca CEBECİ nin hakkını da yemeyelim iyi niyetle senelerdir yürütüyor bu işi...

Sioux

bu fedai aksoy, mersinli, galatasaraylı bi adam. nasıl oluyor da samsuda spor programı yaptırıyorlar anlamıyrum.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: söğütlübahçeli - 22 Temmuz 2009, 23:09:55
bu fedai aksoy, mersinli, galatasaraylı bi adam. nasıl oluyor da samsuda spor programı yaptırıyorlar anlamıyrum.
öyle tuhaf bir kent olduk işte?

celebi

Alıntı yapılan: samsuni - 22 Temmuz 2009, 20:47:00

ben miiiii ;) :D

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: celebi - 23 Temmuz 2009, 08:22:31
ben miiiii ;) :D
YAKIŞIR VALLA.görüyoruz çoğu spor programı yapan dallamaları.adamlar spor programı değilde,pembe dizi çekiyorlar sanki :D

celebi

atakan

emre

europe_55

Bundan böyle AKS TV ekranlarında yeni ve kaliteli bir spor programı başlıyor.
Muhteşem İkili Hakkı Yeşilyurt ve Çelebi her hafta Samsunspor'u değerlendirecek...

Kulağa çok hoş geliyor  ;D

Kodalak

Alıntı yapılan: europe_55 - 23 Temmuz 2009, 16:58:14
Muhteşem İkili Hakkı Yeşilyurt ve Çelebi her hafta Samsunspor'u değerlendirecek...

[/quo

celebi

Alıntı yapılan: europe_55 - 23 Temmuz 2009, 16:58:14

valla ben iatanbuldayım fakat her hafta samsuna program gününde gider gelirim.

beşnumara

Alıntı yapılan: celebi - 23 Temmuz 2009, 17:21:20
valla ben iatanbuldayım fakat her hafta samsuna program gününde gider gelirim.
helal olsunn. yemin ediyorum aynı benm gibi bir adamsın haa.samsuna tvye seni ellerimle götüreceğim  :P