Samsunspor.biz olarak neden yerel kanalda spor programı düşünmüyoruz?

Başlatan beşnumara, 22 Temmuz 2009, 13:53:14

« önceki - sonraki »

harbisamsunsporlu5517

samsunsporumuzun kurtuluşunu istiyorsak bu işe biran evvel el atalım herseyı mehmet abiden beklemek olmaz neyse geregı yapalım arkadaslar

Ben Ofosu

Alıntı yapılan: söğütlübahçeli - 22 Temmuz 2009, 23:09:55
bu fedai aksoy, mersinli, galatasaraylı bi adam. nasıl oluyor da samsuda spor programı yaptırıyorlar anlamıyrum.

Fedai Samsunspor'un kuruluş tarihini , renklerini,oyuncuların forma numaralarını doğru söylerse ben adam değilim. böyle adamlara nasıl köşe veriyorlar,nasıl gazeteye çıkarıyorlar inanılır gibi değil.Samsun bir başka alem !

Kais

feadi aksoyu cıkarcaklarına bı mehmet abıyı cıkarsınlar bı maraton baskanı cıkarsınlar bı edmondanthe abıyı mert abıyı ... bu sıteden cok cıkacak ınsan var onları cıkarsınlar.

KocumVolkan

yok bu saatten sonra kimi çıkarırlarsa çıkarsınlar... yerel kanaldaki spor programlarını bizim forum dan fazlası yok.. hatta eksisi çok.. biz burda herşeyi daha erken daha net öğreniyoruz.. eminim onlarda bizi takip ediyorlar.. tek yararları konuk getirmeleri telefonla bağlanıp konuğa canlı soru sorulabilmesi bence

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: emre55 - 23 Temmuz 2009, 10:56:00
dün siteye girmiş bu konuya bakıyordu...

Hakkı abi, sadece dün değil her gün siteye girer, okur, bizlerle paylaşır Emre...

emre

Alıntı yapılan: samsuni - 23 Temmuz 2009, 22:45:17
Hakkı abi, sadece dün değil her gün siteye girer, okur, bizlerle paylaşır Emre...

yok abi ben bu konuya baktığı için paylaşayım dedim...

alperen

fedai aksoy denilen adam zamanında 23 nisan ilköğretimde terbiyesiz elalemin çocuklarına derslerde küfürler savuran bi adamdı ve galatasaraylıydı..

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: emre55 - 23 Temmuz 2009, 22:47:41
yok abi ben bu konuya baktığı için paylaşayım dedim...

:) Sorarız görüşlerini Hakkı abinin..