İsmail Uyanık ( Büyük Başkan )

Başlatan bengülü, 07 Mayıs 2006, 13:32:20

« önceki - sonraki »

Ahmeti

Ah be büyük başkan gülmedi hiç senden sonra yüzümüz seni yeniden bu takımın başında görmek nasip olacakmı bize.
Kadir gecesi dua edecem yeniden gelip bu takımı şahlandırman için inşaallah yüce rabbim dualarımızı kabul eder.

Serkan

Abi sana laf söyleyip şu mübarek günde kalbini kırmak istemiyorum ama Allah askına bari şu konuda muhalif olma

brigand

Yuh diyorum  ??? Normalde hiç kullanmam !

teksas3455

İsmail Uyanık suçlu;

- Hiçbir siyasetçinin Samsunsporu kullanmasına izin vermedi
- Samsunsporun her zaman başı dikti,kimseye ezdirmezdi
- Deplasmanlarda protokolde değil tribünde yer aldı
- Polis taraftarı joplayacakken en öne geçerek engelledi
- Doğru dürüst tribün yayın ve reklam gelirlerinin olmadığı yıllarda
  1 sezon hariç Samsunsporu hep ilk 8 içine soktu
- İlhanları Tümerleri Celilleri Serkan Aykutları ve nicelerini bu taraftara izlettirdi

Şu liste herhalde yüzlerce madde olur. Ama o şartlar altında başkanlık yapan ve
dik duruşundan asla taviz vermeyen İsmail Uyanık'a muhalefetlik yapacak hakkı
kendimde bulmuyorum ben.

FaTiH_HaN

Adam gençliğinden 10 küsür yılı Samsunsporun kimseye eyvallahı olmaması üzerine vermiş ve bunu başarmış bir insan. Yaşayan bir efsane.

feticalik

Bu camiada kimlere laf edilmedi ki..
Kimler harcanmaya çalışılmadı ki..
Yazık hakkatten yazık.

özkan

27 Temmuz 2013, 14:15:24 #456 Son düzenlenme: 27 Temmuz 2013, 15:14:49 özkan
Uçarlıya kızmamak gerek,lakin birbirinin ayağına çelme takmak zaten Samsunluluğun gereğidir.Oda bunu yapmış gayet normal. >l<

Efsane Başkanada kulp takmayı becerene madalyasını vermek lazım.Hakikaten helal olsun..

Ellibeş Numara

maraton

Başkan bu takıma yıllarını verdi çocuğu ile bile ilgilenemedi oğlu ilgisizlikten dağa taşa vurmuş kendini hanzo olmuş diyorlar ne kadar doğru bilemiyorum.. Bilen varsa bizi aydınlatsın ;)))

south_london

bende babasına isyan edip tsli olmuş hatta bu ts yönetimine girmiş diye duydum ama bilemicem  :holey: :oyun: :--* hatta İU aslen of göçmeni sürmene kaçkını piranaymış

maraton

Alıntı yapılan: south_london - 27 Temmuz 2013, 23:45:26
bende babasına isyan edip tsli olmuş hatta bu ts yönetimine girmiş diye duydum ama bilemicem  :holey: :oyun: :--* hatta İU aslen of göçmeni sürmene kaçkını piranaymış
birader kimsin sen İsmail Başkan'ın hayırsız oğlu hakkındaki bu çok gizli bilgileri nereden öğrendin kim söyledi sana bu sırrı sana

south_london

bende aslen tonyalıyım. samsundaki ts  lobisinde beraber hareket ediyoruz. hatta son planımız samsunu yıkıp yerine avm yapmak.

maraton

Bana da dükkan verir misiniz avm de

Serkan

O çoçuğun babasının kulübü varmış

south_london

dostuuum senin babanın klübü varmış  ???