Serkan Aykut (KRAL)

Başlatan Sadece Samsunspor, 05 Nisan 2008, 22:42:36

« önceki - sonraki »

ömer cem55

Gerçekten  iyi bir golcüydü Serkan.Bir kere golün kokusunu alabilmek lazım iyi bir golcü olabilmek için.İşte o golün kokusunu bilmem kaç metreden alırdı.Biz onun eski mahalesinde otururduk.Eski arkadaşlarını görmeye gelirdi.Devamlı görürdüm onu.Şimdi ne yapıyor acaba?

Ollivanders

Sahada durusunu bile ozluyoruz kral ... Varlığın yeter

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: Akyol55 - 03 Kasım 2009, 20:24:10
Bu söyleyeceklerim Celil içinde geçerli; Saha dışını bilmem ama saha içerisinde beni mutlu edebilen adam benim gözümde KRAL'dır... SER-KAN AY-KUT çok özledik senin için bağırmayı :(

jean

papel

KRALI ARARIYORUZ HEMDE ÇOK  :'(

celebi

şu anda nerelerde ne yapıyor serkan

Nuri Asan

Alıntı yapılan: celebi - 02 Nisan 2010, 07:30:38
şu anda nerelerde ne yapıyor serkan

ara sıra maçlara geliyor,tanınmamak için kafasında şapka kafasını önüne eğip yürüyor.
15 gün önce Bulvarda gördüm forma istedim sağolsun yarım saat yağmurda bekletti ama beklediğime deydi.Kaptım formayı.
Hemde sekiştaşı 4-0 yendiğimiz maç formasını verdi :D

erkutdem55

Çok büyük golcüydü.Pozisyona girince hiç bakma gol diye bağır.Ağırlıklı sağ iç ile uzak direğe bırakmayı severdi,bazen de aşırtma ile bitirirdi.Büyük golcüydü.

babasamsunlu

ayağının dışıyla çok çaprazdan ters köşeye bıraktığı bir gol vardı..balediyeevleri tarafındaki kalye..hangi maçtı hatırlayan varmı ??

hastayım o golüne..

erkutdem55

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 02 Nisan 2010, 16:56:28
ayağının dışıyla çok çaprazdan ters köşeye bıraktığı bir gol vardı..balediyeevleri tarafındaki kalye..hangi maçtı hatırlayan varmı ??

hastayım o golüne..

Zor geldi soru,seçenek yok mu :)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 02 Nisan 2010, 16:56:28

hastayım o golüne..

diyarbakır maçında, şaklaban şenol'a mı atmıştı, öyle bir golü vardı. gerçi çok golü var, hangi birini hatırlayalım birader? 

erkutdem55

Valla bunu bilse bilse Mehmet Hoca bilir dedim içimden,hemen yorum geldi.B12 eksikliğim ortaya çıktı bu sitede :(

babasamsunlu

Alıntı yapılan: samsuni - 02 Nisan 2010, 16:59:38
diyarbakır maçında, şaklaban şenol'a mı atmıştı, öyle bir golü vardı. gerçi çok golü var, hangi birini hatırlayalım birader?  

sorma ya...çok zor oldu soru..ama çok muhteşemdi..ceza sahası içinde maraton trİbün tarafının çaprazındandı vuruşu. sağ ayağının dışıyla uzak direk doksana takmıştı..muhteşem bir şeydi..takımı bir türlü hatırlayamadım kuduracam...

erkutdem55

Alıntı yapılan: samsuni - 02 Nisan 2010, 16:59:38

Vallahi maçı buldum.Mehmet Hocam sana bişey demicem artık,saygıyla önünde eğiliyorum.2003-2004 sezonu 25. hafta Samsunspor 3-1 Diyarbakır.Ligtv'den izleyebilirsiniz.Bu arada harbi dehşet vurmuş,akan kardeşim sen de güzel anlatmışsın :):)

**KaR6**

vay arkadas, ne takımmışız.. bi daha su takımdan kiimseye yıldız dersem yıldızlar kovalasın beni.. gözlerim yaşardı yahu fazla duygusal zamanlarım ondan mı acep :-[